Owulacja

Mam pytanie dotyczące owulacji, stosuję Clo, z tego co mówiła pani doktor owulacja wystąpi w dniach 11-14 (w tych dniach kazała się przytulać), dzisiaj mija właśnie 14-ty dzień, a temperatura nadal niska…………Czy ja jestem jakimś dziwnym wyjątkiem? Kiedy u Was wystąpiła owulacja po Clo??? Kiedy zaczęłam zażywać Clo byłam pełna nadzieii, a teraz znowu czarne myśli…….:-(Pozdrawiam Was gorąco!!!

6 odpowiedzi na pytanie: Owulacja

zuzanna Dodane ponad rok temu,

Re: Owulacja

moim zdaniem nie ma sensu mierzyc temp przy zazywaniu lekow
mi nawe t przy luteinie czy duphastonie tak powiedzial lekarz

Zuzanna 18 cykl starań
[Zobacz stronę]

analityk Dodane ponad rok temu,

Re: Owulacja

spokojnie najlepiej monitoring albo testy owu bo się wykończysz. Owulacja powinna lada chwila być

testy [email][email protected][/email][Zobacz stronę]

matyldac Dodane ponad rok temu,

Re: Owulacja

Sama nie wiem, czy sugerować się temperaturą. W tym momencie czuję jakieś kłócia, mam nadzieję, że jest to to na co czekam………..

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: Owulacja

matylda,

Niezależnie od owulacji uważam, że przy CLo przynajmniej na początku powinno się robić monitoring. Nigdy nie wiadomo jak organizm zadziała na leki. Może nie rosną po CLO pęcherzyki a może rosną i nie pękają, a może w końcu dochodzi do przestymulowania i pozostają torbielki. To są wszystko różne scenariusze, które nie muszą się dziać ale uważam, że jak już się katuje organizm tego typu lekami to należy go monitorować. Nie wiem na jakiej podstawie Twoja lekarka powiedziała kiedy będzie owu? Moim zdaniem można to tylko ocenić oglądając jak się mają pęcherzyki. Dodatkowo powinna Ci lekarka monitorować endometrium bo CLO je zmniejsza. Wiadomo, że jak jest za małe zarodek się nie zagnieździ.

Staram się powiedzieć, że to kiedy będzie owulacja jest tylko jednym z elementów, które powinny być monitorowane, bo to przecież Twoje zdrowie a CLO to nie witaminy.

Na pewno wszystko będzie dobrze ale proponuję jednak USG.

Trzymam kciuki!

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

ania123 Dodane ponad rok temu,

Re: Owulacja

myslę,ze powinnas miec monitoring i na podstawie monitoringu pani ginek.powinna sama widzieć czy jest już dobry moment na Przytulanie…poza tym monitoring przy stymulacji jest jak najbardziej pożądany (coby kontrolowac wzrost pęcherzyków i uniknięcie ewentualnych torbieli)
POZDRAWIAM

matyldac Dodane ponad rok temu,

Re: Owulacja

Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi, nadal jestem pełna wątpliwości. Na USG jestem umówiona w kolejnym cyklu. Dzisiaj rano zepsuł mi się już drugi w tym miesiącu termometr, to chyba znak, że nie powinnam sobie zaprzątać głowy mierzeniem temperatury, co ma być i tak będzie…. POZDROWIONKA!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: Owulacja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Jest mi bardzo zle...
Kochane dziewczynki. Jest mi bardzo zle z sama soba. Ciesze sie oczywiscie, ze jestem w ciazy, ale wszystko mnie drazni i jest mi potwornie smutno. Taka ladna pogoda a mi sie
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
Musicie wierzyć, że w końcu się uda !!!
Dziewczyny, długo nie pisałam, bo przeżywałam stresujące tygodnie. Jestem po raz czwarty w ciąży, każda poprzednia kończyła się poronieniem. Po zrobieniu całego tabunu badań (włacznie z genetyka w Łodzi), właściwie nie
Czytaj dalej