Forum: Polecam

Polecane powiesci

Moze zacznę ja. Na razie do glowy przychodzi mnie ostatnia powieść Irvinga “Ostatnia noc w Twisted River” o tym co powoduje niekiedy jeden błąd.

6 odpowiedzi na pytanie: Polecane powiesci

tygryska Dodane ponad rok temu,

Oj, wiele można polecić ale ograniczę się do dwóch: nieśmiertelna Duma i uprzedzenie Jane Austen i Niebezpieczne związki De Laclosa. Klasyki 🙂

bozenka80 Dodane ponad rok temu,

Ja też “Ostatnia noc w Twisted River”, choć mnie bardziej podoba się moty ucieczki i tułaczki. Dopiero co ją nabyłam, więc jeszcze nie skończyłam, ale książka świetna 🙂 Na jakim etapie jesteś orchidea?

orchidea Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez tygryska:Oj, wiele można polecić ale ograniczę się do dwóch: nieśmiertelna Duma i uprzedzenie Jane Austen i Niebezpieczne związki De Laclosa. Klasyki 🙂

Może to wstyd sie przyznac, ale drugiej nie czytalam 🙁

A Bozenko ja juz przeczytalam i mysle, że szybko przeczytasz i Ty 🙂

bozenka80 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez orchidea:Może to wstyd sie przyznac, ale drugiej nie czytalam 🙁

A Bozenko ja juz przeczytalam i mysle, że szybko przeczytasz i Ty 🙂

Już właśnie jestem na samym koniuszku 🙂 Zaszalałam i zarwałam dwie noce, aby szybciej przeczytać 🙂 Jak wrażenia?

ilan Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez orchidea:Moze zacznę ja. Na razie do glowy przychodzi mnie ostatnia powieść Irvinga “Ostatnia noc w Twisted River” o tym co powoduje niekiedy jeden błąd.
orchidea, ja zamierzam kupic mezowi na urodziny, nie ukrywam, ze i ja chce przy tym co nieco skorzystac :-). akurat nikt ze znajomych jeszcze nie czytal, wiec tym bardziej cieszy mnie Twoja opinia!

ilan Dodane ponad rok temu,

Z cyklu ksiazki na urlop/lato: powiesci artura Perez-Reverte, moze jesli o mnie chodzi z wyjatkiem cyklu o kapitania alatriste, ktory mnie nie zachwycil. ale np. “Krolowa poludnia”- swietna rzecz..”Szachownica flamandzka”, “Ostatnia bitwa templariusza”- uwielbiam. “Klub dumas” tez- na postawie tej ksiazki Polanski nakrecil Dziewiate wrota, ja tam wole ksiazke.

Znasz odpowiedź na pytanie: Polecane powiesci

Dodaj komentarz

Polecam
jak to się nazywa?
Witam, czy ktoś może orientuje się, jak nazywa taki system, coś ala gsp dla dziecka, który pozwala zlokalizować gdzie w danym momencie znajduje się dziecko. Ponoć można to sprawdzać przy
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
Czy jest na sali lekarz? Prośba o radę!
Witam! Znajoma dziewczyna właśnie się dowiedziała, że ma raka skóry. Będzie chyba operowana. Jako, że jakoś chciałbym pomóc poszperałem w necie i znalazłem coś takiego: [URL="https://amigdalina.com.pl/?p=189"]https://amigdalina.com.pl/?p=189[/URL] Jest też na allegro książka: [URL="https://www.
Czytaj dalej