Forum: Polecam

Poleccie mi prosze wozek do 400zl?

Witam,
Chodzi mi najlepiej o gleboko-spacerowy.Znacie moze cos w tej cenie, co jest sprawdzone?Jak tak,podajcie mi nazwe(firme) i czy mozna dostac go przez internet?

Z gory dziekuje za wskazowki,
Pozdrawiam
Weronika

2 odpowiedzi na pytanie: Poleccie mi prosze wozek do 400zl?

cait Dodane ponad rok temu,

Re: Poleccie mi prosze wozek do 400zl?

Może sprawdź na Allegro – my tam właśnie kupiliśmy nasz pierwszy wózek, Wychamet, za 300 zł. Tylko bardzo uważnie sprawdź sprzedającego i kupuj najlepiej w swoim mieście z odbiorem osobistym. My byliśmy bardzo zadowoleni, a jak Ala dorosła do spacerówki, sprzedaliśmy go za 280!!! zł, bo tak wylicytowali ludzie!

pablo-per Dodane ponad rok temu,

Re: Poleccie mi prosze wozek do 400zl?

Ja postawiłam na firmę. Od razu założyłam, że chcę wózek dobry i używany żeby było taniej. Udało mi się odkupić od koleżanki Polak Orion za połowę ceny (350 zł). Po 2 latach użytkowania przez nią wózek wygląda jak nowy a jest kapitalny! Duże pompowane koła, duży kosz na zakupy, lekki i wygodny w prowadzeniu, no i wygodny dla dziecka!

Ania z Wiktusią i Maciusiem

Znasz odpowiedź na pytanie: Poleccie mi prosze wozek do 400zl?

Dodaj komentarz

Pamiętniki
Alicja z Krainy Czarów
Zastanawiałam się długo, czy to napisać na forum, ale doszłam do wniosku, że jestem Wam, tym, które okazały mi tyle serca i współczucia, winna chociaz to: prawdę o śmierci Ali
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
komoda Drewex-u
Tak się zastanawiam, użytkuję tę komodę od 1,5 roku, a kilka dni temu zauważyłam, że ten blat, na ktorym przewijam Małą, tzn jego krawędź, jest zupełnie zdarta, no normalnie jakby
Czytaj dalej