Punkt Wsparcia – naprawdę warto!

Na drodze do zdiagnozowania niepłodności czeka wiele znaków zapytania. Internet, wbrew pozorom, nie oferuje wielu miejsc, w którym można znaleźć rzetelne informacje na tematy związane z niemożnością zajścia w ciążę/spłodzenia dziecka. Co więcej, czasem po wielu latach szukania wiedzy na temat swoich problemów można zauważyć, jak wiele treści umieszczanych w Internecie jest po prostu… błędnych. W końcu klawiatura, jak papier – przyjmie wszystko. A Internet wszystko opublikuje.

Pragnę zaprosić Państwa do odwiedzenia strony internetowej [Zobacz stronę]. Będziecie Państwo mogli znaleźć tam wiele cennych informacji na temat niepłodności/bezpłodności – zawartych w formie artykułów. Niedawno ruszył także Punkt Wsparcia – miejsce, w którym pary walczące z niepłodnością znajdą swój azyl.

Podstawową zasadą działania Punktu Wsparcia jest interakcja z Internautkami. To dla Was zamieszczamy pierwsze, informacyjne materiały. W oparciu o Wasze pytania będą pojawiały się kolejne – w rzeczywistości będą to artykuły lub odpowiedzi na Wasze pytania.

Od tej pory wiadomości na temat niepłodności będą uporządkowane – w jednym miejscu znajdziecie Państwo przyczyny i metody leczenia niepłodności męskiej i kobiecej, polecane placówki, słownik pojęć medycznych, polecanych specjalistów, odpowiedzi na najczęściej zadawane lekarzom pytania, algorytm postępowania w przypadku niepłodności, medyczne normy wyników badań lekarskich czy najświeższe doniesienia z dziedziny niepłodności.

Zapraszamy serdecznie – tworzymy ten Punkt dla Was i wierzymy, że będzie to miejsce wyjątkowe.

Znasz odpowiedź na pytanie:

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo