Punkt Wsparcia – naprawdę warto!

Na drodze do zdiagnozowania niepłodności czeka wiele znaków zapytania. Internet, wbrew pozorom, nie oferuje wielu miejsc, w którym można znaleźć rzetelne informacje na tematy związane z niemożnością zajścia w ciążę/spłodzenia dziecka. Co więcej, czasem po wielu latach szukania wiedzy na temat swoich problemów można zauważyć, jak wiele treści umieszczanych w Internecie jest po prostu… błędnych. W końcu klawiatura, jak papier – przyjmie wszystko. A Internet wszystko opublikuje.

Pragnę zaprosić Państwa do odwiedzenia strony internetowej . Będziecie Państwo mogli znaleźć tam wiele cennych informacji na temat niepłodności/bezpłodności – zawartych w formie artykułów. Niedawno ruszył także Punkt Wsparcia – miejsce, w którym pary walczące z niepłodnością znajdą swój azyl.

Podstawową zasadą działania Punktu Wsparcia jest interakcja z Internautkami. To dla Was zamieszczamy pierwsze, informacyjne materiały. W oparciu o Wasze pytania będą pojawiały się kolejne – w rzeczywistości będą to artykuły lub odpowiedzi na Wasze pytania.

Od tej pory wiadomości na temat niepłodności będą uporządkowane – w jednym miejscu znajdziecie Państwo przyczyny i metody leczenia niepłodności męskiej i kobiecej, polecane placówki, słownik pojęć medycznych, polecanych specjalistów, odpowiedzi na najczęściej zadawane lekarzom pytania , algorytm postępowania w przypadku niepłodności, medyczne normy wyników badań lekarskich czy najświeższe doniesienia z dziedziny niepłodności.

Zapraszamy serdecznie – tworzymy ten Punkt dla Was i wierzymy, że będzie to miejsce wyjątkowe.

Zdrowie i uroda
puder w kamieniu
Szukam dla siebie odpowiedniego pudru w kamieniu. Mam cerę mieszaną i nie mam pojęcia jaki puder dobrać do wykończenia makijażu, może macie jakieś sprawdzone kosmetyki, które dobrze matują?
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
bóle łydek u dziecka - wzrostowe?
proszę by chwilkę powisiało ... powiedzcie mi, czy bóle mięśni łydek można uznać za wzrostowe? dziecko mi od dwóch dni chodzić nie może :( tzn chodzi, ale bardzo powoli, na sztywnych nogach,
Czytaj dalej