Refluks?

Drogie Mamy,
Czy któraś z Was zetknęła się z refluksem u niemowlą? Wydaje mi się, że mój Jaś to ma. Od czwartku po każdym jedzeniu a nawet nawet godzinę po jedzeniu ulewa. I nie jest to ulewanie kącikiem ust tylko jest tego znacznie więcej. Zaczym siębardzo niepokoić. Nadmienię, że zawsze po jedzeniu Jas jest podnoszony do odbicia a jak mu się nie odbija to staram się w pozycji pionowej trzymać go 30 minut. W poniedziałek idziemy na kontrolę więc napewno poruszęten problem z pediatrą.

AnulkaS i Jaś 30 lipca 2003

1 odpowiedzi na pytanie: Refluks?

kossa Dodane ponad rok temu,

Re: Refluks?

Możemy podać sobie ręce. Moja Oleńka (2,5 mies.) ulewa niemalże 24/dobę: przed jedzeniem, po i w trakcie. A tam ulewa! Z niej po prostu mleko chlusta na kilkadziesiąt cm. Też się bałam i poleciałam do lekarza, a nawet dwóch. Powiedzieli, że niektóre dzieci tak mają i jeśli ładnie przybiera na wadze, to w ogóle nie ma się czym przejmować.
Jak najbardziej idź do lekarza, przede wszystkim na kontrolę wagi. Ten temat był poruszany na forum jakiś czas temu i pamiętam, że niektóre dziewczyny dostawały Debridat.

Ewa i Oleńka (31.07.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Refluks??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
mam dwie krechy (i moje wyjasnienie)
kochane zaczne od poczatku: czwartek - 36 dc - zrobilam drugi raz test i wyszly juz na pewno dwie kreski, ta rozowa nie byla taka mocno gruba ale juz bardzo dobrze widoczna
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Tymus syn ag ag niech żyje 100 lat
Radości, uśmiechu, pociechy z rodziców [img]/images/forum/icons/wink.gif[/img] w tym dniu Ci życzymy [img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img][img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img][img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img] Kaśka mama Zuzanki (16.10.2002) [img]http://foto.onet.pl/upload/11/61/_142555_s.jpg[/img]
Czytaj dalej