Suszyła mama i wysuszyła:-((((((((

Boże wiecie co mi sie przytrafiło , nieszczęście!!!!!!!! ale tylko złe rzeczy robią się tak szybko. Wyprałam małemu kurteczkę od konbinezonu ładnie wyschła ale coś mi się nie podobalo w rękawku więc mądra mama wpadła na pomysł że podsuszę suszarką i tak sobie suszę i suszę Michalek do mnie potrzedł no to mówię do nie go daj mamuni buzi no to dziecko dało a tu trach suszarka się wyłączyła patrzę i nie wierzę dziura!!!!!!!!! w rękawie zrobiło mi się na zmiane zimno i gorąco. Pół rękawa spaliłam na szczeście na prawej stronie widać trochę ale nie miałam gwarancji czy nie odpadnie po jakimś czasie.
Pobiegłam do miasta a tam szok w sklepach resztki , chciałam dokupić samą kurteczkę ale Wójcik wypuścił serię i teraz to oni już szyją ubranka na lato ręce mi opadły.
Kupiłam w końcu kurteczkę ale innej firmy bo tylko takie były i znowu ceny zawyżone ale co miałam zrobić.
Mąż nie sprzeciwiał się zrozumiał i to całe szczęście.
No to mam nauczkę zamiast coś tam dokupić do prezentów świątecznych wydałam 110 zł na kurteczkę :-((((((((

Ania mama Michałka

2 odpowiedzi na pytanie: Suszyła mama i wysuszyła:-((((((((

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Suszyła mama i wysuszyła:-((((((((

A ja kupiłam Karolkowi kurteczkę używaną, pistacjową, cudeńko po prostu, za 20 zl !!!!! I jeszcze do tego kilka bluz..mozna tam kupić naprawdę cudne rzeczy za nieduże pieniądze………..

Julka kulka i prawie 6 miesięczny Karolek

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: Suszyła mama i wysuszyła:-((((((((

ja Cie rozumiem….ewa miala kombinezon…ale …wyrosla…przyszly mrozy…pobieglam do sklepu a tam….pustki…kupilam kominezon za 103 zl…ale..bez rekawiczek,bez bucikow…i nie jest najpiekniejszy..

MAMA ZABKUJACEJ PRAWIE ROCZNEJ EWUNI

Znasz odpowiedź na pytanie: Suszyła mama i wysuszyła:-((((((((

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
jak rozpoznac skurcze BH?
Dziewczyny pomozcie- lekarz kazal mi liczyc ile razy napina mi sie brzuch(skurcz BH) ?Tylko ze ja nic nie czuje, a jednak jak czasem dotkne brzusio to jest twardy, ale np.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Pomocy! Jaka to firma i gdzie kupić.
Potrzebuje na gwałt kupić domek w plecaku (dokładnie ten reklamowany w telewizji) W KRAKOWIE. Ale nie wiem kto jest producentem. Pytałam w kilku sklepach i hurtowniach - NIE MA. Jest
Czytaj dalej