Szkarlatyna

Witam piszę do mam których dziecko przechodziło Szkarlatynę chodzi mi o przebieg choroby moja córka od zeszłej środy gorączkuje dziś byliśmy na pogotowiu lekarka powiedziała że córka ma Szkarlatynę.

4 odpowiedzi na pytanie: Szkarlatyna

gutek Dodane ponad rok temu,

U nas najpierw gorączka, potem wysypka na nogach – w takich okrągłych skupiskach i typowy malinowy język. Przebieg? Po 2 dobach antybiotyku wysypka zniknęła, Daniel czuł się dobrze. Ważne żeby dobrze przeleczyć szkarlatynę – u nas antybiotyk był 14 dni – bo powikłania mogą być groźne. Zdrówka dla córeczki 🙂

octavia27 Dodane ponad rok temu,

Szkarlatyna

Dziękuję za odpowiedz u nas zakończyło się w szpitalu córcia dostała bardzo wysokiej gorączki której nie mogliśmy niczym obniżyć na dłużej dostaje kroplówki i antybiotyki choć w dalszym ciągu nie wiele je i nie wiele pije.

klucha Dodane ponad rok temu,

[Zobacz stronę]

octavia27 Dodane ponad rok temu,

Szkarlatyna

Dziś wróciliśmy ze szpitala jak się okazało moja córcia była trzecia jeśli chodzi o Szkarlatynę z tego co się dowiedzieliśmy zaraziła się nią w przedszkolu.W dalszym ciągu musi brać antybiotyk i wymaga konsultacji Kardiologicznej.

Znasz odpowiedź na pytanie: Szkarlatyna

Dodaj komentarz

Polecam
RIO
super bajka. wszystko - akcja, humor, widoki, animacja....Dawno sie tak nie bawiłam. chętnie bym zob aczyłajeszcze raz...
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
szafa na wymiar-doradzcie
planujemy z mezem zrobic sami, mamy fajna wneke i tam powstanie szafa jakies rady? gdzie kupowac płyty?drzwi doradzcie
Czytaj dalej