Szpital na Madalińskiego w Warszawie – polecam

Cześć!
Rodziłam na Madalińskiego tydzień temu i jestem bardzo zadowolona.
Ale: mieliśmy własną położną, rodziliśmy z mężem w przytulnej sali do porodóów rodzinnych z łazienką i prysznicem, miałam podaną oksytocynę (przyspieszającą akcję porodową) oraz znieczulenie zewnątrzoponowe a po porodzie przenieśliśmy się do pokoju indywidualnego (ślicznie umeblowany, pokoik z łóżkiem, kołyską, lodówką, przewijakiem, wanienką, meblami, TV, wieżą) w którym czuliśmy się jak w domu.
Biorąc pod uwagę powyższe dogodności koszty są następujące: 500zł położna i poród rodzinny, 600zł znieczulenie zewnątrzoponowe, pokój indywidualny po porodzie: 140zł / dobę.
Te z Was, króre znają cenniki innych szpitali warszawskich na pewno zauważą, że koszty są niskie, jeśli nie najniższe wśród szpitali warszawskich – tu chyba najdroższa jest Żelazna.
Sumując: wydaliśmy 1800zł na poród i 5 dni po porodzie (standard to 3 dni, my musieliśmy być dłużej ze względu na nasiloną żółtaczkę u Małej).

Jeśli chodzi o opiekę poporodową to nie mam zastrzeżeń. Oprócz ginekologów, pediatrów i pielęgniarek odwiedzała nas też pani z poradni laktacyjnej. Dziecko było przy mnie od samego urodzenia, umyli ją z mazi płodowej dopiero po 6 godzinach, jeśli ją zabierano na badania czy kąpanie to zawsze mogliśmy być przy niej. Przy wypisie zapisano nas do przychodni na wizytę kontrolną oraz zaopatrzono nas w całodobowy nr tel. do szpitalnych pediatrów.

Polecam Madalińskiego z perspektywy swojego porodu, choć nie mam pewności, jak wyglądają sprawy i warunki przy porodzie bezpłatnym i na ogólnej sali poporodowej.

Pozdrawiam,
Ania z Karolinką

Ania i Dzidziuś, który ma urodzić się 10.06.2004

2 odpowiedzi na pytanie: Szpital na Madalińskiego w Warszawie – polecam

olamini Dodane ponad rok temu,

Re: Szpital na Madalińskiego w Warszawie – polecam

Wszystko ładnie i pięknie tylko mało kogo jest stać zapłacić tyle za poród.
Gratuluje maleńkiej.

Ola,Paulinka(2 miesiące) + wrzesniowa kruszynka

Dodane ponad rok temu,

Re: Szpital na Madalińskiego w Warszawie – polecam

No wlasnie, porod na sali ogolnej przedstawia sie nie ciekawie ponadto slyszalam o niekompetencjach niektorych lekarzy, ale to chyba tyczy sie kazdego szpitala.
Ula i Adaś + bąbelki

Znasz odpowiedź na pytanie: Szpital na Madalińskiego w Warszawie – polecam

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Jak urodziłam z zaskoczenia
Cześć Dziewczyny! Chciałam krótko opisać Wam, w jakich okolicznościach zaczęłłam rodzić, bo może któraś z Was powieli ten model przy swoim porodzie - polecam :-) Otórz: na 5 dni przed terminem porodu
Czytaj dalej