Wracam ze szpitala !

W ostatni czwartek poszłam sobie na wizytę jak gdyby nigdy nic. Gin długo robił usg, mierzył synka, nawet zartował że duży po tatusiu. Dziwnie długo koncentrował się na podbrzuszu. Potem mnie badał nic nie mówiąc, a gdy zeszłam z fotela spokojnie powiedział: położyłbym panią do szpitala. Byłam w szoku. Okazało się że mam skróconą szyjkę, a niebotycznych rozmiarów leukocytoza grozi zakazeniem dla dzidzia ( w razie pękniecia pęcherza plodowego). Cóż miałam zrobić, pokornie się spakowałam i spędziłam 4 dni w szpitalu. Dostałam Dexaven ( na przyspieszenie rozwoju płuc) oraz antybiotyk. Leukocyty spadły, wymaz nie wykazał żadnej infekcji więc wróciłam do domku. Nie ma to jak w domku. Teraz muszę przekonać jeszcze mojego synka by zaczekał jeszcze przynajmniej 4 tygodnie. Ale jak to zrobić? :))
Aga i Juliusz

5 odpowiedzi na pytanie: Wracam ze szpitala !

agnes75 Dodane ponad rok temu,

Re: Wracam ze szpitala !

Cześć,

nie piszesz na kiedy masz termin. W którym tygodniu jesteś?

kinga25 Dodane ponad rok temu,

Re: Wracam ze szpitala !

Witam!
Najlepiej to przez te 4 tygodnie leż w łóżeczku i wszystko będzie dobrze.
Pozdrawiam
…+35 tyg. maleństwo

monikavi Dodane ponad rok temu,

Re: Wracam ze szpitala !

Musisz dużo wypoczywać a na pewno wszystko będzie dobrze, leż leż i jeszcze raz leż a inni niech ci usługują:-)), w końcu jesteście teraz najważniejsi !!!
A na jakim poziomie miałaś leukocyty i z czego wynikał, aż tak wysoki ich poziom? Pozdrawiam

Monika (29.06.2003)

agnieszkag Dodane ponad rok temu,

Re: Wracam ze szpitala !

Dwie odpowiedzi w jednej.
Zaczęłam 35 tydzień. A leukocyty sięgnęły aż 16,1 – to przekracza normy nawet dla ciężarnych. Skąd się wzięły sama nie wiem. Najważniejsze że spadły – przynajmniej tak wykazały badania.

michan Dodane ponad rok temu,

Re: Wracam ze szpitala !

Mam pytanie dotyczące leukocytozy. U mnie od początku ciązy poziom leukocytów wynosi około 15, miałam już robione dodadkowe badania (białko CRP) – lekarz sprawdzał czy nie ma jakiegoś zapalenia w organiźmie ale wyszło OK. Obawiam sie jednak, że tak wysoki poziom może miec jakieś niegatywne skutki. Jeżli masz jakieś informacje na temat skutków tak wysokiego poziomu leukocytów i ewentualnych środkach jakimi się to zwalcza (lekarz coś wspomniła o antybiotyku) to bardzo prosze napisz coś więcej na ten temat. Dodam jeszcze, że jestem w 26 tygodniu ciąży.

Z góry dziękuję za odpowiedź
Michan + chyba Michałek

Znasz odpowiedź na pytanie: Wracam ze szpitala !

Dodaj komentarz

Polecam
Siebie...
..jęsli ktoś ma problemy z matmą. Udzielam wieczorami korepetycji, i w ten sposób zarabiam na Pampersiki. Jestem z Warszawy. Wiec jeśli znacie jakiegoś matołka z potrzebą - służę pomocą. OLA.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Dzieki Izunia)
Wlasnie maz pojechal za tymi smoczkami.Hmm..taka znana firma a tak ciezko dostac. Bylismy w Dortumndzie ale nie bylo u nas tez tu nie ma.A Maximilianek innego nie wezmie..koniec swiata)))))))))))) [b] Anna
Czytaj dalej