WYBUDZANIE SIĘ

Mój Michałek (prawie 8 tygodni) jak się budzi to marudzi, nie jest to głośny płacz ale marudzenie do tej pory zdarzyło mu się raz aby się obudzić i pogadać ze sobą i karuzelką czyżby od razu po spaniu tak domagał się cyca jak to u Was wygląda???
POZDROWIENIA

Agnieszka i Michałek

3 odpowiedzi na pytanie: WYBUDZANIE SIĘ

japanka Dodane ponad rok temu,

Re: WYBUDZANIE SIĘ

Mój Michałek to już klos bo ma 22 miesiące ale jak był malutkim Michałkiem to uwielbiał po przebudzeniu tulić się przy cycu. i tak mu zostało do dziś.

Ania mama Michałka (23.10.01)

ave Dodane ponad rok temu,

Re: WYBUDZANIE SIĘ

Nasza maruda też za bardzo nie jest skora do zabaw po obudzeniu, za to do ryku owszem! Z resztą ostatnio dużo śpi ale na rączkach (odłożenie kończy się rykiem). Mam wrażenie że ona mnie jeszcze nie bardzo poznaje i ubolewam z tego powodu!

ave + Nikola! – ur. 02.07.2003 !!!

agnieszka24 Dodane ponad rok temu,

Re: WYBUDZANIE SIĘ

Nie martw się Michaś chyba też mnie nie poznaje bo czasami patrzy na mnie jakby mnie pierwszy raz widział ale czasem jak się odezwę to śmiech od ucha do ucha i wtedy mięknę…..
POZDROWIENIA

Agnieszka i Michałek

Znasz odpowiedź na pytanie: WYBUDZANIE SIĘ

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
jak to jest z adopcją?.......
właśnie się dowiedziałam, że moja znajoma adoptowała dwie dziewczynki - 3 i 4-letnią. gratulując jej powiedziałam, że według mnie taki sposób "posiadania" dzieci wymaga dużo więcej świadomości, dojrzałości i odwagi.
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
na ile cm kobinezon zimowy?
na ile cm kupowąc zimowy kombnezon?rodzę w styczniu więc tylko na pierwsze 4 miesiące - potem bedzie ciepło już?
Czytaj dalej