zgrzewarka do folii do pakowania próżniowego

czy ma ktoś z Was może takie cudo?dla jasności – chodzi o takie urządzenie, które foliuje np. wędlinę i może ona być dłużej przechowywania tak jak ta paczkowana.

Gosia, Zuzia 3 lata i Marta 15 mies.

3 odpowiedzi na pytanie: zgrzewarka do folii do pakowania próżniowego

ewi Dodane ponad rok temu,

Re: zgrzewarka do folii do pakowania próżniowego

Ja miałam kiedyś coś takiego. Maszynka wyciągała powietrze z woreczka nastepnie go zgrzewając. Oddałam to cudo darmo kumpeli z pracy. Na nic się zdały moje zapewnienie, że to g…….no 🙂 Ona chciała, wiec dałam. A poważnie – ja nie byłam zadowolona dlatego, ponieważ te “spawy” niestety puszczały a poza tym nie chciało mi się w cos takiego bawić. Ale też i marka urzadzenia które miałam mówi chyba sama za siebie – CLATRONIC 🙂 Możliwe, że teraz są lepsze, nowocześniejsze.

Ewa

gonia23 Dodane ponad rok temu,

Re: zgrzewarka do folii do pakowania próżniowego

ale jak to sie fachowo nazywa? po jak wpisuję na googlu “zgrzewarka do folii” to mi wychodza rózne techniczne cuda, ale nie to. czy pamietasz może, jakie inne firmy jeszcze to produkują? no i dzięki za odpowiedź.

Gosia, Zuzia 3 lata i Marta 15 mies.

superbasiek Dodane ponad rok temu,

Re: zgrzewarka do folii do pakowania próżniowego

zobacz tu 🙂

[Zobacz stronę]

człowiek uśmiechnięty jest bogatszy o … uśmiech

Znasz odpowiedź na pytanie: zgrzewarka do folii do pakowania próżniowego

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
Esberitox????
Kupiłam mojemu 14 miesięcznemu synkowi kropelki Esberitox i tak do końcowa nie wiem jaką dawkę mu aplikować i jak długo. Czytałam tu na forum same superlatywy na temat tych kropelek,
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
4-letni perkusista z Gdanska
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=769&w=53123932&a=53123932 ponizej tekstu zamieszczono filmik :) Ciekawa jestem, jak potocza sie losy malego geniusza..... 09.03.2007 [img]http://foto.m.onet.pl/_m/d26a9f8e8447d3ea10ba652fdefb48be,5,19,0.jpg[/img]
Czytaj dalej