Życie od Kuchni dla rodzin

Czujesz, że nie umiesz zarządzać domowym budżetem na jedzenie? Popełniasz błędy żywieniowe? Nie potrafisz gotować i boisz się wprowadzić zmiany w swojej kuchni? Nie wiesz, jak walczyć ze złymi nawykami? Zgłoś się do nowego programu TVP2!

Dzięki zmianom w kuchni poprawimy stosunki panujące w Twojej rodzinie.
Wiosną pokażemy kuchenną stronę życia polskich rodzin. Czy wspólne spożywanie posiłków ma wpływ na relacje w rodzinie? Co znajdziemy na talerzach dorosłych Polaków i ich dzieci? Czy wiemy, co jemy? Jak walczyć z problemami żywieniowymi? Ile czasu wspólnie spędzamy przy stole? Jaka jest jakość relacji rodzinnych?

Zmiany, które Ci zaproponujemy, dotyczą nie tylko sfery żywieniowej i ekonomicznej, ale przede wszystkim poprawy stosunków panujących w Twojej rodzinie. Transformacja dokonana przez naszych ekspertów spowoduje zmianę jakości Twojego życia na lepsze oraz radość domowników z przebywania ze sobą.

Wyślij maila na adres: [email][email protected][/email]. Zostaw krótką informację o sobie, zdjęcie swojej rodziny oraz kontakt telefoniczny, a my oddzwonimy do Ciebie!

Znasz odpowiedź na pytanie:

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo