2,5 latek jaki fotelik samochodowy

Hej podzielcie się opiniami B jeździ w foteliku chicco (dostaliśmy w spadku grupa od 0-18 kg) no właśnie ta grupa wg mnie to tylko na papierze jak wyszliśmy ze szpitala to wiozłam dziecko na kolanach, bo nijak takiego noworodka nie mogłam „posadzić” w tym ustrojstwie. Kupiliśmy fotelik od 0-13 kg (nosidło) w nim jeździł do jakiegoś 8 – 9 miesiąca (późno usiadł) na szczęście fotelik był z tych „dużych”, więc B się mieścił. Teraz jeździ w tym chicco, ale głowa mu wystaje już poza fotelik (Borys ma teraz ok. 97 wzrost i 14,5 waga). No i widzę, że musimy mu coś koniecznie kupić bo tfu na psa urok jakby nam ktoś wjechał w tyłek to kręgosłup szyjny B zagrożony ;o(.

Czy możecie polecić jakiś dobry fotelik, który starczy na długo i w przystępnej cenie? Chodzi o to żeby chłopakowi było w nim wygodnie, żeby się w lato nie pocił no i oczywiście bezpieczny. Tak sobie oglądam na allegro, ale zawsze lepiej jak ktoś doradzi.
No i nie wiem czy szukać od 9-36 czy mogę już od 15-36 kg?
a te tak sobie oglądam:
[Zobacz stronę]

[Zobacz stronę]

[Zobacz stronę]

[Zobacz stronę]

[Zobacz stronę]

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 2,5 latek jaki fotelik samochodowy

  1. Zamieszczone przez ulaluki
    No rzeczywiście. Ale ten tańszy też jest dobry?

    no ja właśnie o tańszym pisałam same superlatywy 🙂 Naprawdę sprawdza się super – jest wygodny, lekki, a przede wszystkim dobrze trzyma głowę – dobrze chroni w razie zderzenia, ale też w podróży nie pozwala główce “lecieć” na boki, jak dziecko śpi.

    • Zamieszczone przez morena
      no ja właśnie o tańszym pisałam same superlatywy 🙂 Naprawdę sprawdza się super – jest wygodny, lekki, a przede wszystkim dobrze trzyma głowę – dobrze chroni w razie zderzenia, ale też w podróży nie pozwala główce “lecieć” na boki, jak dziecko śpi.

      tu Hanka właśnie w trakcie snu w naszym Cybexie 😉

      • Zamieszczone przez Jane
        A po co lekki? Przeciez nie trzeba go przenosic jak kolyski 0-13… 🙂

        Ja sie z moim szlajam bbbbbb czesto po lotniskach… wiec dla mnie to podstawa 😉

        • Jak mlody mialm 2,5 roku kupilismy Graco Rallysport i nie wymienilabym na inny, ma teraz 5 lat i nie ma problemu:)jest super!

          • Hej Aga, my mamy Maxi Cosi Priori XP i następny też będzie Maxi Cosi. Niestety do tanich nie nalezą 🙁 Też się zastanawiam, czy nie wymienić na większy, ale ze względu na wagę. No i dylemat mam – bo MC dobry jest, ale Ka już teoretycznie za ciężki….hmmm…

            PS Pamiętaj, że ten fotelik, co teraz kupisz będzie nie tylko dla Borysa – kiedyś przejmie go Lenka 😉 Więc jakby tak na dwójkę przekalkulować, to nawet taki za 600 zł za drogo nie wyjdzie 😉

            • My mamy
              chwalimy sobie
              no ale jak kupowalismy samochód to patrzyliśmy czy system isofixa ma 😀

              Znasz odpowiedź na pytanie: 2,5 latek jaki fotelik samochodowy

              Dodaj komentarz

              Angina u dwulatka

              Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

              Czytaj dalej →

              Mozarella w ciąży

              Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

              Czytaj dalej →

              Ile kosztuje żłobek?

              Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

              Czytaj dalej →

              Dziewczyny po cc – dreny

              Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

              Czytaj dalej →

              Meskie imie miedzynarodowe.

              Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

              Czytaj dalej →

              Wielotorbielowatość nerek

              W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

              Czytaj dalej →

              Ruchome kolano

              Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

              Czytaj dalej →
              Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
              Logo
              Enable registration in settings - general