3 latek idzie do przedszkola

Kochane powiedzcie mi, jak ma wyglądać wyprawka 3-latka, który dopiero idzie do przedszkola? Próbowałam się coś dowiedziec u nas w przedszkolu, ale dowiedziałam się tylko, że P. Dyrektor idzie na emeryturę, a nowego Dyr. jeszcze nie ma i, że Ona nie chce wczhodzić w kompetencje, itd. Chciałabym już coś zacząć pomału kompletować.

Strona 17 odpowiedzi na pytanie: 3 latek idzie do przedszkola

  1. Zamieszczone przez Bourbonetka
    Ja równiez porozmawiałbym z Panią, robiłam tak kilka razy i nigdy się to nie odbijało na dziecku.

    Maja dziś rano po otwarciu oczu zapytała z uśmiechem “zawieziesz mnie dziś do przedszkola?” oczywiście bardzo się ucieszyła z pozytywnej odpowiedzi

    Nie wiem jak u Was ale ja codziennie dostaję laurkę

    Laurki to dostaje Pani w szkole do mojej córki 🙂
    A Bartek to nawet porządnie kredki nie potrafi trzymać
    Generalnie to tylko kółka zakreśla – wszystkie kolorowanki wyglądają tak samo

    • MIŚKA podpisuję się pod tym co napisała BOCIEK
      BOURBONETKO ja laurek nie dostaję phiiii
      Olek ma ten katarek ale to bardziej woda i ma go tylko jak rano wstaje więc nie wiem o co chodzi mhmmm
      codziennie daję mu BIOaRoN c 🙂

      • dzięki za odpowiedzi, więc decyzja podjęta na pewno porozmawiam sobie z tą panią, tylko teraz żałuję, że nie zrobiłam tego od razu

        • Zamieszczone przez Bociek
          Laurki to dostaje Pani w szkole do mojej córki 🙂
          A Bartek to nawet porządnie kredki nie potrafi trzymać
          Generalnie to tylko kółka zakreśla – wszystkie kolorowanki wyglądają tak samo

          a co Ty myślisz, że u mnie jakieś konkretne rysunki, bazgroły – kóko, pełno kresek ale ogólnie kolorowo i miło, że biegnie do mnie z kartką i tekstem – to dla Ciebie mamuniu

          • Zamieszczone przez Bourbonetka
            Ja równiez porozmawiałbym z Panią, robiłam tak kilka razy i nigdy się to nie odbijało na dziecku.

            Maja dziś rano po otwarciu oczu zapytała z uśmiechem “zawieziesz mnie dziś do przedszkola?” oczywiście bardzo się ucieszyła z pozytywnej odpowiedzi

            Nie wiem jak u Was ale ja codziennie dostaję laurkę

            mój ma awersję do kredek, tylko farby wchodzą w grę… ale tego panie nie dają….

            • Pyśka całe 3 dni pochodziła do przedszkola, teraz ma gorączkę, buuu

              • Zamieszczone przez agnessa
                mój ma awersję do kredek, tylko farby wchodzą w grę… ale tego panie nie dają….

                a u nas dzisiaj byly farby i o dziwo na bluzce nie ma po nich sladu:)
                jest slad ale po barszczu czerwonym…
                i dzisiaj wogole nie chciala isc do domku i caly czas mowi ze jutro tez musimy isc do przedszkola bo ona jest jzu przedszkolakiem

                Zamieszczone przez Kasiasta
                Pyśka całe 3 dni pochodziła do przedszkola, teraz ma gorączkę, buuu

                zdrowka!!!!!!!!!!!

                • Zamieszczone przez Kasiasta
                  Pyśka całe 3 dni pochodziła do przedszkola, teraz ma gorączkę, buuu

                  ojjjjj biedulka Oli miał w niedzielę najpierw 37.4 potem 38.2 i mu minęło

                  • Zamieszczone przez alice82
                    ojjjjj biedulka Oli miał w niedzielę najpierw 37.4 potem 38.2 i mu minęło

                    Mojej nigdy nie mija, zawsze albo zapalenie płuc, albo oskrzeli, albo angina;(

                    • Zamieszczone przez Kasiasta
                      Mojej nigdy nie mija, zawsze albo zapalenie płuc, albo oskrzeli, albo angina;(

                      U mojej najstarszej bylo to samo. Wspolczuje…

                      A ja musze sie pochwalic, bo dzis stuknal tydzien odkad Amaia przekroczyla przedszkolne progi w charakterze przedszkolaka i po raz pierwszy nie plakala. Malo tego – juz w samochodzie mowila, ze idzie do “ucitelki Ani”. Bylam w szoku, ale tez odetchnelam z ulga. I od dwoch dni odbieram ja w tych samych majtkach, czyli popuszczanie to byl przedszkolny stres przed nowym albo niemoznosc dogadania sie 😉

                      • Zamieszczone przez Bourbonetka
                        a co Ty myślisz, że u mnie jakieś konkretne rysunki, bazgroły – kóko, pełno kresek ale ogólnie kolorowo i miło, że biegnie do mnie z kartką i tekstem – to dla Ciebie mamuniu

                        Dziewczynka, to dziewczynka. Starsza też wciąż uwielbia robić laurki itp. Bartek to 100% chłopak – tylko mu samochody w głowie. Gdzie tam będzie marnował czas na robienie laurek

                        • Zamieszczone przez Kasiasta
                          Pyśka całe 3 dni pochodziła do przedszkola, teraz ma gorączkę, buuu

                          O kurcze :(, nieciekawy początek przedszkola…

                          • m. wczoraj juz jak go odbierałam był marudny, bolał go brzuszek, dziś rano ciepły. garło, węzły czyste, trochę przytkany nosek, ale kataru brak.
                            ja mam dziś trochę obowiązków więc pojechał do babci, aby w p-lu nic nie złapał, bo w niedzielę (i cały przyszły tydzień) musi być zdrowy, wyjeżdżam z nim

                            • Zamieszczone przez Kasiasta
                              Mojej nigdy nie mija, zawsze albo zapalenie płuc, albo oskrzeli, albo angina;(

                              Ala tak miała – z kataru od razu robiła się bardzo konkretna choroba. Wiem, marne pocieszenie, ale po roku już było lepiej.
                              A dawałaś jej jakieś leki uodparniające? U nas Rybomunyl pomógł ale kurację zaczęliśmy w czerwcu więc zanim ropoczął się okres chorobowy była już po kilku dawkach.

                              • Zamieszczone przez garstka
                                m. wczoraj juz jak go odbierałam był marudny, bolał go brzuszek, dziś rano ciepły. garło, węzły czyste, trochę przytkany nosek, ale kataru brak.
                                ja mam dziś trochę obowiązków więc pojechał do babci, aby w p-lu nic nie złapał, bo w niedzielę (i cały przyszły tydzień) musi być zdrowy, wyjeżdżam z nim

                                Trzymam kciuki aby się nie rozchorował
                                Kurcze, to dopiero wrzesień, pogoda jeszcze jest znośna, aż boje się co to będzie jak zacznie jesienna słota…

                                • Zamieszczone przez Bociek
                                  Trzymam kciuki aby się nie rozchorował
                                  Kurcze, to dopiero wrzesień, pogoda jeszcze jest znośna, aż boje się co to będzie jak zacznie jesienna słota…

                                  a może, wbrew wszelkim pozorom, będzie lepiej?
                                  musimy się trzymać tej myśli 🙂

                                  • Zamieszczone przez garstka
                                    a może, wbrew wszelkim pozorom, będzie lepiej?
                                    musimy się trzymać tej myśli 🙂

                                    Ja tam nastawiam się na gorszą wersję, oczywiście gdzieś tam po cichu liczę na to, że nie będzie źle…

                                    • Witam mamuski:)
                                      musze pochwalic moja NAtusie:)
                                      wczoraj nie chciala isc do domku a dzisiaj jak ja jzu rozebralamw przedszkolu to powiedziala ze mam sobie isc bo ona sama do sali pojdzie:)
                                      slyszalam jak wchodzac powiedziala pieknie dziendobry

                                      • nie noooo gratuluję aneczko 🙂
                                        grupa Olka uczyła się dzisiaj chodzic w parach 🙂 🙂
                                        i wyklejali wiewiórkę 🙂

                                        • Zamieszczone przez alice82
                                          nie noooo gratuluję aneczko 🙂
                                          grupa Olka uczyła się dzisiaj chodzic w parach 🙂 🙂
                                          i wyklejali wiewiórkę 🙂

                                          u NAtki chyba przedwczoraj sie uczyli chodzic parami bo opowiadala ze na specerku nie chodzi sie za raczke tylko para za para

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 3 latek idzie do przedszkola

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general