co to jest???

Jestem w 39 tyg. i wlasnie zauwazylam na bieliznie dziwne lekko brazowe uplawy. Co to moze byc?? czy to zblizajacy sie poród?

5 odpowiedzi na pytanie: co to jest???

shibaa Dodane ponad rok temu,

Re: co to jest???

To napewno odchodzi Ci czop śluzowy – to właśnie takie upławy w których moga być smużki krwi lub mogą być zabarwione własnie brunatno.
To jeden z objawów zbliżającego się porodu! :))))
ZAZDROSZCZĘ!!! :))))

Agata + Ania 13.IX

Dodane ponad rok temu,

Re: tak

witam,
ja urodzilam w ten sam dzien kiedy zaczal mi odchodzic czop sluzowy.
pozdrowionka
Monika & Piotr i ich cudoGwiazdedczka Lili

lawinia Dodane ponad rok temu,

Re: co to jest???

Ja też miałam takie plamienia nie jestem pewna czy to był akurat czop, ale jakiś tydzień później urodziłam. Życzę lekkiego porodu.

Lawinia i Nikoś (25.09.2003)

rena Dodane ponad rok temu,

Re: co to jest???

No nie koniecznie, jestem w 40 t., miałam coś takiego jakieś 3 tyg. temu, oczywiście od razu poleciałam do lekarza, nic mi się nie działo, u mnie było to chyba wynikiem jakieś infekcji lub uczulenia, bo biocenoza nic nie wykazała. Oczywiście w 39 t. wszystko jest możliwe, może to być i zbliżający się poród.

Rena

leszczynka Dodane ponad rok temu,

Re: co to jest???

Najprawdopodobniej odchodzi ci czop ale moze to trwać zarówni jescze tydzięń a lbo kilka dni zanim urodzisz.A może juz urodziłaś?

LESZCZYNKA ,Mati,Natka i Emi.

Znasz odpowiedź na pytanie: co to jest???

Dodaj komentarz

Polecam
opiekunkę dziecięcą KRAKÓW
Polecam opiekunkę dziecięcą ,która może zająć sie dzieckiem/dziećmi na terenie Krakowa.Gosia ma tytuł dyplomowanej opiekunki dzięciecej oraz dyplomowanej asystentki osoby niepełnosprawnej.Jako opiekunka dziecięca ma 2 letnie doświadczenie(opieka nad 1,5 roczną
Czytaj dalej
Książka kucharska
Pierogi z ziemniakami;-)
Znane są powszechnie pierogi ruskie z nadzieniem serowo-ziemniaczanym, a moja mama nie wiem kiedy i skąd wynalazła przepis na pierogi z samymi ziemniakami. Znacie takowe? Ziemniaki trzeba utrzeć jak na
Czytaj dalej