do dziewczyn z zielonego

Co u Was dziewczyny, czy robiłyście testy? czy będą nowe mamy?
Ja miałam termin @ na niedzielę. Wczoraj robiłam test – wyszedł negatywny, myślałam, że @ będzie dziś, ale na razie nie ma. Moja nadzieja rośnie – jutro chyba powtórzę test.
Pozdrawiam

matylda

4 odpowiedzi na pytanie: do dziewczyn z zielonego

anecia Dodane ponad rok temu,

Re: do dziewczyn z zielonego

Trzymam za Was mocno kciuki. Już czas na nowe mamusie, bo nie chcę być najmłodszą zaciążoną! Mimo, że powinnam zmykać na inne forum, to wcale mi się do tego nie spieszy. Po włączeniu kompa, od razu klikam na Starające. Tu mi jest naprawdę dobrze.

Pa, pa

Necia

kabi Dodane ponad rok temu,

Re: do dziewczyn z zielonego

Cześć Mati,
nie robiłam testu jeszcze choć miała być w niedzielę @ ale ostatni cykl miałam 44 dniowy więc wiesz…. trudno wyczuć.
Czuję jednak że się zbliża… 🙁 i pewnie przyjdzie w weekend. Tak czuję…
Całuję wsztystkię a anecię ściskam “podwójnie” albo “potrójnie..” zależy co tam zmajstrowali :))))
Trzymam Matylda za Ciebie gorąco kciuki. A czy ty masz zawsze regularnie i wiesz kiedy co się dzieje? Bo u mnie to jak Bozia da… choc przeważnie mam co 32 dni. Po ostatnim cyklu wszystko jest możliwe i to mnie najbardziej drażni.!
Czekam na niusy.
kabi

matylda03 Dodane ponad rok temu,

Re: do dziewczyn z zielonego

Pewnie, że chciałybyśmy do Ciebie dołączyć , ale jak to będzie zaobaczymy za parę dni. A na razie wysyłaj nam fasolkowe fluidki.
Pozdrawiam

matylda

matylda03 Dodane ponad rok temu,

Re: do dziewczyn z zielonego

Ja miałam cykle 26-29 dniowe w ostatnim roku, częściej te krótsze. W niedzielę był właśnie 26 dc, a dziś 29 dc. Staramy się o dziecko od sierpnia ub. roku i przez ten czas nie miałam dłuższych cykli niż 29 dni. Nie ma jeszcze @ więc mam nadzieję, że może tym razem się udało, chociaż bolą mnie strasznie piersi a zawsze mnie bolą przed @, z tą tylko różnicą że w tym cyklu zaczęły mnie boleć później niż zwykle i są twarde. Jutro zrobię jeszcze jeden test.
Pozdrawiam i odganiamy te nasze @@@

matylda

Znasz odpowiedź na pytanie: do dziewczyn z zielonego

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
do kiedy kwas foliowy?
Dziewczyny do kiedy musialyscie lykac kwas foliowy? Ja koncze 13 tydzien i pamietam ze w pierwszej ciazy lekarz kazal mi brac do konca I trymestru, a teraz powiedzial zebym najlepiej
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
wózek i'coo
czy któraś z Was posiada bądź słyszała coś na temat tego wózka, po mało pozytywnych opiniach na temat chicco, wybrałam się na dalsze poszukiwania i jak narazie wózek i'coo jest
Czytaj dalej