INTERPRETACJA WYNIKÓW

Witajcie dziewczynki, oto przedstawiam wam wyniki moich pierwszych badań i proszę o ich interpretację, ponieważ do lekarza idę dopiero na koniec miesiąca chciałabym wiedzieć czy te szyfry onaczają dobrze czy źle.
A-ha dziś mam bardzo dobry dzień więc i wam wsystkim przesyłam dużo pozytywnej energii.

USR ujemny
HBS antygen ujemny
Toxoplazmoza IgG <5.00 ujemny
Toxoplazmoza IgM ujemny
Różyczka IgG <5.00
Różyczka IgM ujemny
CMV IgG 2,7 ujemny
CMV IgM 2,8 ujemny

2 odpowiedzi na pytanie: INTERPRETACJA WYNIKÓW

gablysia Dodane ponad rok temu,

Re: INTERPRETACJA WYNIKÓW

Nie chorowałaś na żadną z tych chorób. Ani na toxoplazmoze ani na różyczke, ani na cytomegalię, ani na żółtaczke, ani na kiłę.
Co do różyczki to dziwne, bo w polskich szkołach jeszcze jak ja chodziłam szczepili na różyczkę, więc przeciwciała powinno sie mieć. (te IGG)
Czy to dobrze, to sprawa dyskusyjna, bo niby lepiej nie chorowac na nic, ale wtedy ciężarna jest bardzo narażona na zakażenia. Lepiej jest przejść wszystkie choroby (rzecz jasna oprócz żółtaczki i kiły) wtedy niebezpieczeństwo zarażenia maluszka jest około 1 %. Tak niestety jesteś narażona i twój dzidziuś o który sie starasz też.

marta1979 Dodane ponad rok temu,

Re: INTERPRETACJA WYNIKÓW

Bardzo dziękuję Gabrysiu przynajmniej jestem spokojna że te ciąże biochemiczne nie były związane z jakimiś ciężkimi chorobami, które musiałabym leczyć i oczywiście dłużej czekać na starania.
Pozostały mi badania hormonów w 7 i 21 dniu cyklu, no i cytologia.
Serdecznie pozdrawiam.

Znasz odpowiedź na pytanie: INTERPRETACJA WYNIKÓW

Dodaj komentarz

Dla starających się
Co z tym jajeczkowaniem???
No właśnie. Będzie monitoring, ponieważ nie wiadomo, czy mam jajeczkowanie. Dużo słyszałam o tym, że po poronieniu płodność wzrasta, a u mnie jakoś nie bardzo. Najprawdopodobniej nie ma jejczkowanie. No
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
Szukam dobrego androloga
Kobitki, potrzebuję Waszej pomocy. Szukam dobrego androloga, a właściwie nie ja, tyko ktoś bardzo mi bliski (ale nie mąż ). Jeżeli ktoś będzie w stanie polecić sprawdzonego lekarza, który być
Czytaj dalej