Forum: Polecam

Jaki wózek na trudny teren????

Proszę o opinie na temat najlepszych wózków. Jaka firma, model, co się sprawdziło. Potrzebuje wózek na barzo nierówne drogi, Ale chcę coś naprawdę super. Może trzykołowy Quinny? Może Bebecar? Proszę o pomoc.
Aga.

4 odpowiedzi na pytanie: Jaki wózek na trudny teren????

alina Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki wózek na trudny teren????

A może mutsy??
Ja mam i jestem bardzo zadowolona. Nierównośći to dla niego bułka z masłem. Bardzo łatwo się składa. Trzeba wydać na niego od 2500-3000zł zależy jaki model się chce.
Pozdrawiam Alina


Monika 07.04.04

Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki wózek na trudny teren????

Mutsy to chyba najładniejszy wózek, jaki widziałam, ale opinie są naprawde różne. A to, że budka za malutka, że brak owiewek na wiart, że za bardzo odkryty. Może jest różnica pomiędzy modelami? …..
Aga

alina Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki wózek na trudny teren????

Najzabawniejsze jest to, że większość negatywnych opinji na temat tego wózka jest pisanych przez osoby, które go nie mają.
Ja mam urban ridera. Kosztował 2600 z plecakiem. Jest nowy model JOY. Ma rączkę ze skóry i plasikową gondolę. Cena około 200zł wyższa. Są tójkołowce.
Co do małej gondoli…Większość drogich wózków ma małe gondole. Dlatego wyglądają tak zgrabnie. Moja Monika mieściła się 8 miesięcy. Myślę, że to wcale nie jest za krótko.
O owiewkach to ja nic nie wiem.
Naprawdę polecam mutsy.
pozdrawiam Alina
zobacz sobie pod tym adrsem: [Zobacz stronę]


Monika 07.04.04

elik Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki wózek na trudny teren????

zadawalam dosc podobne pytanie na kiedy dziecko juz jest pt. Wozek terenowy, czy sa takie. mozesz poczytac. ( [Zobacz stronę]

co do bebecara – mialam tracer – a city z pompowanymi kolami – sprawdzal sie dobrze, ale… jest naprwde duzy i ciezki. plastikowe elementy przy stelazu skrzypia. I – wedlug mnie – spacerowka nie jest jednak dla dziecka najwygodniejsza. Antek zsuwal mi sie z niej, zle wszyty pasek miedzy nozkami (dziecko na nim siedzi, a jak zasnie to na nim lezy i pasek go uwiera w plecki. Oprcie dziwnie wyprofilowane. Ale moze to kwestia modelu?

elik i antek 15 mies

Znasz odpowiedź na pytanie: Jaki wózek na trudny teren????

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
w interesie dziecka kosztem innego?
hej dziewczyny, część z Was wie ze byliśmy wczoraj w Łodzi na konsultacji, tu pozwole sobie wkleić o co chodzi i jak wszystko przebiegło. Obudziliśmy brutalnie dziecię o 2
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
kiedy dziecko kontroluje potrzeby fizjologiczne?
witam [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] za trzy tygodnię awansuję na to forum, bo Dorianek skończy roczek [img]/images/forum/icons/wink.gif[/img] mam pytanko - kiedy Wasze dzieci zaczęły już tak zupełnie kontrolowac swoje potrzeby fizjologiczne i wołaś siusiu itp?
Czytaj dalej