lustrzane strachy

Mateusz uwielbiał lusterko, małe i duże, a od kilku dni – boi sę go.. dlaczego? znacie takie reakcje?

5 odpowiedzi na pytanie: lustrzane strachy

ada77 Dodane ponad rok temu,

Re: lustrzane strachy

Myslę, że teraz to juz w pełni świadomy chłopczyk, który zaczyna rozumiec, że w tym lusterku to on sam i uważa to za rodzaj cudu. Wczesniej był tam chłopcvzyk, który się z nim bawił, rozesmiany, sympatyczny, a teraz to nie jakis tam chłopczyk co mnie małpuje tylko JA SAM!!! i jak, skąd, dlaczego, czy to znaczy, że ja jestem tam a nie tu??? Nic dziwnego, że troche sie zestresował. Ale to świadczy o jego inteligencji, zaczyna kapowac o co tu naparwde chodzi!!! ;-))) No mamusiu, żegnaj bobaska, nadchodzi myslący, dojrzały facet!!!
ada77 i miki 20 maj 2003 – Miki dłubie w wirtualnym ząbku ;-))))

izolda Dodane ponad rok temu,

Re: lustrzane strachy

Może faktycznie poraziło go to odkrycie….
Agatka w takim razie się jeszcze nie kapnęła co pokazuje lustro bo stale chichra się i wyciąga łapki do swego odbicia

Izolda i Agatka (26.02.03) ]

lea Dodane ponad rok temu,

Re: lustrzane strachy

Mati łapie, ze ja jestem i tu, i tu… czasami sie odwracał zebysprawdzic, czyten drugi ludek, czyli on – tez jest tam za nim hihihi
ale to byla dla niego zabawa, pocieszała go nawet gdy płakał, maruził
a teraz boi sie lustra i duzego i tego małego w macie

beatab Dodane ponad rok temu,

Re: lustrzane strachy

przyszło mi do głowy, ze może on nie wie, ze to on…. i widzi osobe, której nie zna… ale nie wiem, czy to możliwe, przecież oglądał się wcześniej w lustrze, usmiechał….

a tak mi to przyszło do głowy, bo mój mały zaczyna bać się obcych. zawsze był cygańskim dzieckiem, wszyscy go mogli nosić, a on do każdego wysyłał rozbrajający uśmiech.. a teraz…weżmie się go na ręce i widzi nowa twarz i zaraz usta w podkówkę i ryk…..

Beata&Patryk(03.03.03) [Zobacz stronę]

kas Dodane ponad rok temu,

Re: lustrzane strachy

Dziwne, dziwne, bo Zuzka wciąż lustrem zachwycona. Gdzieś słyszałam, że zrozumienie, że odbicie lustrzane to Twoje odbicie lustrzane, a nie jakiś ktoś po drugiej stronie pojawia się bardzo późno, bo chyba u 2-3 letniego dziecka… Tym bardziej nie rozumiem???

Kaśka mama Zuzanki (16.10.2002)

Znasz odpowiedź na pytanie: lustrzane strachy

Dodaj komentarz

Dla starających się
Popatrzcie jacy jestesmy piekni
W samolocie z Waldim i jak Waldi chce pocalowac Raka by zamienil sie w ksiezniczke:) [img]/upload/4/48/_153318_n.jpg[/img] W rzeczywistosci Waldek lepiej wyglada:)
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
takie sobie rozmyślania
Po obejrzeniu porannego programu na dwójce "Pytanie na śniadanie" multum myśli opanowało moją głowę...Rzecz była o in vitro i w ogóle o problemach związanych z płodnością i zachodzeniem w ciążę...
Czytaj dalej