Forum: Polecam

majtki

Polecam Wam majtki stringi… ja nie mogłam długo znaleźć majteczek na mój brzusio – takich żeby nie cisnęły i zeby nie były to wielkie galoty jak te co oferują dla kobiet w ciąży, bo mój mąż by padł ze śmiechu:) i znalazłam….
Są to majteczki firmy sloggi, stringi w róznych kolorach, są takie że w ogóle ich nie czuję, nigdzie się nie wrzynają (wżynają – nie wiem jak to się pisze:)). Kosztują 19,90. Polecam gorąco:))
Całuski

bianka i wigilijna dziewczynka

1 odpowiedzi na pytanie: majtki

barkus Dodane ponad rok temu,

Re: majtki

A propos majtusiów ja potwierdzam to co napisałaś o stringach, ale dodam od siebie dla tych co stringów nie tolerują- kupiłam sobie fajowe figi HENDERSON- za 10 zł szt- są wykrojone jakby pod brzusio zupełnie jak ciążowe- to chyba do biodrówek??/Noszą się super:-)))

Znasz odpowiedź na pytanie: majtki

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
chyba będzie dobrze....
wiecie..chyba zaczynam żyć..Krzyś dziś był "lepszy" niż wczoraj...dużo spał w ciągu dnia i wydawał się radośniejszy... poszłam za Waszą radą i nie pozwoliłam, żeby w domu była zupełna cisza..cały dzień
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Czy można Coldrex...?
Czy można wypić Coldrex karmiąc piersią? Łapie mnie jakies choróhbsko, a Coldrex to specyfik, który odpowiednio wcześnie zażyty zawsze mi pomaga...
Czytaj dalej