problem z kupkami

Witam, mam problem z kolorem kupki u mojego dziecka. Mój 4-miesięczny synek jest niestety karmiony sztucznym mlekiem od jakiś 2 m-cy ma zielony, strasznie śmierdzący stolec, byłam oczywiście u lekarza ale niewiele mi powiedział. Przepisał leki, a badania nic nie wykazały. Podobnież (wg. lekarza) to jest taka uroda, która z czasem minie. Czy ktoś miał podobny problem, czy faktycznie to samoistnie przejdzie?

3 odpowiedzi na pytanie: problem z kupkami

raelmo Dodane ponad rok temu,

Re: problem z kupkami

Mój mały jest karmiony od urodzenia piersią i sztucznie. Jest wcześniakiem i zaraz po urodzeniu został oderwany od matki i siedział w inkubatorze. Był tam karmiony sztucznie bo jak wyraziła się lekarka mlueko z piersi wzmaga żółtaczkę. Po wyjściu ze szpitala ( tydzień), był karmiony piersią i butlą. Miał ładną ( jeżeli tak można powiedzieć ) kupkę w kolorze żółtym. Po kilku tygodniach wzmogła się żółtaczka i poszedł na naświetlania do szpitala. Od tamtej pory dostał zielonych śmierdzących kup, na dodatek z bąbelkami gazów. Ostatnio Całą rodzina zapadła na grypę i on też. Dostał ” na wszelki wypadek” antybiotyk, i od tego czasu kupa zrobiła mu się żółta. Z tego wysnułęm wniosek, że w szpitalu został zakarzony jakimiś bakteriami. Podobno jednak przy karmieniu ztucznym kupa nie jest wesoła. To samo przy podawaniu witamin.

ahjp Dodane ponad rok temu,

Re: problem z kupkami

Znajomej corka miala po sztucznym mleku ciemno zielone i smierdzace kupki, ale lekarz tez twierdzil , ze to taka uroda.

Agnieszka

Dodane ponad rok temu,

Re: problem z kupkami

Ja osobiście karmię piersią, ale z tego co wiem, to przy sztucznym karmieniu to zielone kupki należą do normy.
Kasia

Znasz odpowiedź na pytanie: problem z kupkami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Leczenie niepłodności
provera
cz ktoś stosuje lek provera tabl0,01g jako lek wspomagający w walce o pojawienie się dziecka?
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
torbiel
jestem w 9 tygodniu ciąży, mój lekarz właśnie stwierdził, że mam torbiel na jajniku, która obecnie jest prawie tak duża jak płód - często boli. martwię się, boję się że
Czytaj dalej