REFLUX i Vomitusheel !!!

Mój syneki skończył 8 tydzień i cierpi na Reflux. Czy któraś z was spotkała sie z Refluksem i mogła coś o nim powiedzieć. Ps.zamówiłam już preparat o nazwie Vomitusheel.Ale nie wiem czy lepiej w czopkach czy w kroplach.A może jest jakiś lepsze lekarstwo?Prosze o pomoc!!! mońka

5 odpowiedzi na pytanie: REFLUX i Vomitusheel !!!

 1. Re: REFLUX i Vomitusheel !!!

  ja podawałam Natalce vomitusheel w kroplach, u nas się sprawdzał najlepiej ze wszystkich testowanych środków (debridat, coordinax)

  Maja z Natalką (8m)

  • Re: REFLUX i Vomitusheel !!!

   Carma bardzo cię prosze powiedz mi ile jej kropelek dawałaś. Mój Dawidek ma dwa miesiące a ile twoja Natalka miała jak jej dawałaś to lekarstwo bardzo cię prosze o odpowiedz.

   • Re: REFLUX i Vomitusheel !!!

    ja zaczęłam to podawać Natuni, jak skończyła trzy miesiące, wcześniej niestety nie wiedziałam o istnieniu tego środka. Lekarz kazał mi to podawać cztery razy dziennie po trzy kropelki zmieszane np z mlekiem (bo krople są na bazie spirytusu)
    Kazał to podawać między posiłkami, jednak wtedy u nas nie skutkowały. Działały tylko wtedy, jak podawałam je bezpośrednio przed jedzeniem.
    Mam nadzieję, że u Was Vomitusheel też pomoże!
    Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to chętnie odpowiem!
    Pozdrawiam

    Maja z Natalką (8m)

    • Re: REFLUX i Vomitusheel !!!

     Carma bardzo ci dziękuje sprubuje tak jak mówisz może mu pomoże też miał podawany coordinax ale tylko krótko działał możesz mi powiedzięć jak dawałaś mu przed jedzeniem na łyżeczce czy z wodą czy jakoś inaczej i jaki czas przed jedzeniem?jeszcze raz bardzo dziękuje!!

     • Re: REFLUX i Vomitusheel !!!

      podawałam Natalce rozcieńczone z moim mlekiem bezpośrednio przed jedzeniem

      Maja z Natalką (8m)

      Znasz odpowiedź na pytanie: REFLUX i Vomitusheel !!!

      Dodaj komentarz

      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
      Logo