w oczekiwaniu na @

W piątek wróciłam z tygodniowego szkolenia.Było prawie jak na urlopie: piękna pogoda, cudowna okolica (Beskidy)… i koleżanka w 5 mies. ciąży w pokoju… hyhy. Na dobicie wypytywałam ją ciągle o samopoczucie, pierwsze ruchy dziecka i wybrane imiona. Dzisiaj zajrzałam do kalendarza i wyliczyłam, że to mój 26 dc (13 dpo). W poprzednim cyklu o tej porze plamiłam już 3 dzień a za 2 dni przyszła @. Więc czekam na nią… Nie nakręcam się, zwłaszcza że pobolewa mnie brzuch. Nie plamię (jeszcze), więc może mój cykl wróci do normalnej długości. W tym tygodniu się okaże.
Wciąż odliczamy dni, prawda? Liczymy dni cyklu, dni po owu, dni do @, aż do znudzenia. Ech ta matematyka…

2 odpowiedzi na pytanie: w oczekiwaniu na @

anka-78 Dodane ponad rok temu,

Re: w oczekiwaniu na @

Zycze zeby to bylo TO. Ale nie nakrecaj sie bo pozniej bedzie bolalo.A cykl mogl sie niestety troche wydluzyc przez zmiane klimatu.Trzymam jednak mocno kciuki i czekam na dobre wiadomosci :)))

letka Dodane ponad rok temu,

Re: w oczekiwaniu na @

Ja jak pierwszy cykl (7 srtarań) nie liczyłam bo byłam zbyt zajęta pracą itd. to zaszłam nieświadoma, nawet kiedy dokładnie. Sądząc z kalendarza czytanego po fakcie wychodzi mi że to była szczęśliwa 13 tj. 13.07! Nie licz, tylko przytulacjcie się, kiedy będziecie mieli ochotę!

letka +Justynka 17.10.99r. + kwietniowa fasolka

Znasz odpowiedź na pytanie: w oczekiwaniu na @?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiek przedszkolny
8- 12 infekcji w romu to norma......
.wlaśnie to przeczytalam......a ja narzekalam, że Lolek ciągle choruje (3-5 infekcji w roku)..................... Julka i dwuletni Karolek [img]http://foto.onet.pl/upload/21/94/_329306_n.jpg[/img]
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
za dużo waży
Mój Patryczek od urodzenia przybywa 1,5 kg na miesiąc obecnie ma pół roku i ma prawie 15 kg.POMÓRZCIE!!!mój kręgosłup nie wytrzyma od noszenia a do czasu jak pójdze na nogi
Czytaj dalej