1 inseminacja

Wczoraj o godz.10 miałam IUI i nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałam. Jeden dzień przed miałam 3 pęcherzyki 2 większe i jeden mniejszy wyhodowane na 1/2 tabl.clo od 5 do 9 dc cyklu. Oczywiście miałam robiony monitoring od 8 dc, ale ja mam dość długie cykle 30-31 więc termin IUI wypadł 16 dc.
Wieczorem przed IUI pękł mi pęcherzyk, wczoraj ok popołudniu znowu mnie bolał jajnik myslę że pękł kolejny… a IUI była rano.
Przejdę do mojego pyt. bo dziś strasznie mnie boli brzuch i mam śluz płodny tak jakby dziś była owulacja, czy możliwe że pękł ten 3 (był dość mały 14 mm)w przed dzień IUI. Boję się że IUI była za wcześnie…
Oczywiście poprawiłam naturalnie wczoraj i dziś (męża plemniki mała ilość dobra ruchliwość).
Czy lepiej by plemniki czekały na komórkę?
Sorry za ilość pytań… POZDRAWIAM

Strona 20 odpowiedzi na pytanie: 1 inseminacja

  1. no tak to prawda. wróciłam dzis od lekarza…. piekny pęcherzyk mi wyrósł… w środe o godz 9 mam miec zabieg inseminacji dziewuszki trzymajce kciuki

    • Justynko tu sie nie ma czego bac tylko cieszyc 🙂 Kciuki mocno zacisniete

      • trzymam mocno kciuki :mdr:
        i pomysle o tobie jutro o 9.
        musi sie udać

        • Zamieszczone przez justyna24
          no tak to prawda. wróciłam dzis od lekarza…. piekny pęcherzyk mi wyrósł… w środe o godz 9 mam miec zabieg inseminacji dziewuszki trzymajce kciuki

          Justyna ja też mam o tej porze!!!!!!!!!!!!!!!!
          Ale super – zajdziemy w tym samym czasie 😉

          • Ja kopiuję ze staraczek, bo od Was też chcę kciuki:

            U mnie akcja Ewa od jutra, tzn akcja-inseminacja
            Dziś hormonki w kilnice, ale nie tej mojej. Doktor sie troche skrzywił, bo czekać trzeba było na wyniki do 14.00.
            Była szansa, że inseminacja będzie dziś.
            Nic z tego – LH ma 11,5 tylko
            Za to estradiol 1100

            To od wieeeelkiego pęcherzyka – coś ponad 30 mm!!!!
            W drugim jajniku 2 mniejsze – coś ok 15 mm.
            A chciałam Femarę zamiast clo – to nieeee….
            No nic.
            Dziś ovitrelle w brzuch dostąłam. Brrrrr, ale bolało

            Jutro rano IUI!

            Dziewczyny, bojęsię i stresuję najbradziej
            Tak chcę, by się udało.

            Nie wiem, czy jeszcze będę podchodzić do IUI. ZA bardzo mnie to stresuje.

            • No to grzecznie trzymamy kciuki.

              • niech wiec pekaja te pecherzyki niech wypuszczaja piekne zdrowe komoreczki a plemniczki niech je zapladniaja no moze nie trzy 😉
                potem wgryzanko i piekne dwie krechy na tescie

                jakie to proste 🙂

                Olesiu niech u Ciebie tym razem bedzie to proste latwe i przyjemne 🙂

                • oj olesiu ale super sie nam terminy udały…bede trzyała kciuki z ciebie? ja mam jeden pecherzyk ale z to piekny jak to doktor powiedzial…. 32 mm mam nadzieje ze on wystarczy i ze jakis zolnierz do niego dotrze;) w sumie to mam schiza bo to pierwszy raz… ale sie ciesze tez… wczoraj mi maz dawal ovitelle w brzuch;) a jutro dzialamy trzeba sie dobrze wyspaci wypoczac… dziewczyny mam jeszce jedno pytanko czy po iui mozna współzyc?:)

                  • Zamieszczone przez justyna24
                    czy po iui mozna współzyc?:)

                    Nawet trzeba!

                    • Znając lekarza to nawet 2 razy każe się jeszcze ” poprzytulać ” tego samego dnia po inseminacji więc trzymam mocno a potem do roboty

                      • Kciuki cały czas zaciśnięte dziewczyny, za jutrzejszą iui i naturalne poprawki

                        • dzieki dziewczyny za rasy i kciuki oby były pomocne;)

                          • No to ja trzymam za pęcherzyki giganty!!
                            U mnie były owocne…. trzymam, aby nie tylko u mnie!! 😉

                            • A ja już po 😉
                              I teraz tylko naturalnie działamy

                                • ja juz tez po…. nawet nie bylo tak żle…. mam nadzieje że będzie dobrze…. dziewczyny doradzcie mi bo byłam w takim szoku że sie nie dopytałam lekarza… dostałam luteine którą mam brać 2 razy dziennie od jutra? czy jeszcze dzis? i jeszcze duphaston ale ten lek mialam w domu wiec w aptece mi nie wypisali ile go trzeba brac? czy raz dzienie czy 2razy i od jakiego dnia cyklu? bo ja wczesniej brałam od 16 do 25 ale to było duzooo przed inseminacja…. a i jeszcze mam pytanko…. lekarz sie kazał zgłosić do kliniki za jakies 12-14 dni w celu sprawdzenia czy jestem w ciazy… ale to jest test z krwi?? który mogę wykonac w dowolnej diagnostyce blizej domu?? bo takmi powiedzialy kobiety w sekretariacie… bo żadnych innych badan po nie ma..? tylko to? sorki za tyle pytaan? może dla was to oczywiste ale dla mnie to był pierwszy raz i jescze jestem zielona w tych sprawach… a teraz ide robic poprawki pozdrawiam

                                  • Justynko za efekty
                                    co do pytań:
                                    1. jeśli jesteś pewna że pęcherzyk pękł to możesz wziąć leki dzisiaj wieczorem, jak nie to lepiej od jutra,
                                    2. ja bym brała duphaston tak jak luteinę 2×1,
                                    3. skoro za 12-14 to pewnie chodzi o test, jak z krwi to beta HCG, możesz to rzeczywiście zrobić gdziekolwiek w labie (chyba, że masz to badanie w pakiecie w klinice to warto tam), albo sikańca zwykłego w domu (ale one mają swoje wady i zalety ;))
                                    buźka

                                    • Zamieszczone przez justyna24
                                      ja juz tez po…. nawet nie bylo tak żle…. mam nadzieje że będzie dobrze…. dziewczyny doradzcie mi bo byłam w takim szoku że sie nie dopytałam lekarza… dostałam luteine którą mam brać 2 razy dziennie od jutra? czy jeszcze dzis? i jeszcze duphaston ale ten lek mialam w domu wiec w aptece mi nie wypisali ile go trzeba brac? czy raz dzienie czy 2razy i od jakiego dnia cyklu? bo ja wczesniej brałam od 16 do 25 ale to było duzooo przed inseminacja…. a i jeszcze mam pytanko…. lekarz sie kazał zgłosić do kliniki za jakies 12-14 dni w celu sprawdzenia czy jestem w ciazy… ale to jest test z krwi?? który mogę wykonac w dowolnej diagnostyce blizej domu?? bo takmi powiedzialy kobiety w sekretariacie… bo żadnych innych badan po nie ma..? tylko to? sorki za tyle pytaan? może dla was to oczywiste ale dla mnie to był pierwszy raz i jescze jestem zielona w tych sprawach… a teraz ide robic poprawki pozdrawiam

                                      Witaj. Ja też już po, dla mnie to nie pierwszyzna, nawet pożartowaliśmy sobie z doktorem.
                                      Ja mam brać luteinę 3×1 dziennie od 25 września, czyli od soboty. DO tej pory brałam 2×1.
                                      Test z kreii to HCG, które możesz wykonać w każdym chyba laboratorium.
                                      Czułe testy ciązowe też wykrywają wczesną ciążę.

                                      Ja natomiast czekam do @. Nie robię już testów ani badań przed spodziewaną miesiączką.
                                      Będę brała luteinę do pierwszych objawów @.

                                      • Niech teraza szybciutko zleca dwa tygodnie i na tescie pokaza sie dwie krechy

                                        • Podczytuję Was dziewczyny, bo interesuje mnie temat IUI. Prawdopodobnie ja też z tego skorzystam. Jestem po laparo od kwietnia i efektów naturalnego cudu brak. Ogólnie po tej laparo mam pomieszane cykle. Dziś jest mój 40dc i @ nie widać. Robiłam wczoraj test i jest negatywny. Wczoraj dodatkowo zrobiłam BETE, żeby pokazać ginowi, że ewidentnie coś po tej laparo jest nie tak, bo ani ciąży, ani @. LAPARO wykazała, że jestem zdrowiutka -monitoringi robione wcześniej też. Laparo głównie robione pod endometrioze i wyszło wszystko ok. Kiedyś cykle miałam jak w zegarku, wiedziałam kiedy mam owulke. Teraz po laparo nie potrafie tego określić, bo cykle 31-37 dniowe Robiłam testy na OWU i mi nie wychodziły Pogrzebali mi tam tylko i namieszali Jedyny pozytyw to to, że po laparo mogą skierować na IUI. Miałm iść do gina aby ustalić procedurę IUI a tu @ brak Dziś odbieram wynik BETY i ide do gina niech mi @ wywołuje i umawia na IUI. Ja w tym temacie jestem zielona Bardzo prosze powiedzcie jak wygląda pierwsza wizyta-jakie badania należy robic itd???

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 inseminacja

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general