1 inseminacja

Wczoraj o godz.10 miałam IUI i nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałam. Jeden dzień przed miałam 3 pęcherzyki 2 większe i jeden mniejszy wyhodowane na 1/2 tabl.clo od 5 do 9 dc cyklu. Oczywiście miałam robiony monitoring od 8 dc, ale ja mam dość długie cykle 30-31 więc termin IUI wypadł 16 dc.
Wieczorem przed IUI pękł mi pęcherzyk, wczoraj ok popołudniu znowu mnie bolał jajnik myslę że pękł kolejny… a IUI była rano.
Przejdę do mojego pyt. bo dziś strasznie mnie boli brzuch i mam śluz płodny tak jakby dziś była owulacja, czy możliwe że pękł ten 3 (był dość mały 14 mm)w przed dzień IUI. Boję się że IUI była za wcześnie…
Oczywiście poprawiłam naturalnie wczoraj i dziś (męża plemniki mała ilość dobra ruchliwość).
Czy lepiej by plemniki czekały na komórkę?
Sorry za ilość pytań… POZDRAWIAM

Strona 19 odpowiedzi na pytanie: 1 inseminacja

  1. Justynko i dla Ciebie
    a dla wszystkich potrzebujących wiruski

    • Zamieszczone przez justyna24
      za olesie i kropke
      i za mnie rez bo tez sie na 1 wybieram

      Dzięki dziewczyny za wsparcie
      To jest bardzo ważne!

      • dzieki dziewczyny z kciukasy mam nadzieję że się przydadzą. po dzisiejszej wizycie dowiedziałam się że wszystko idzie w jak najlepszym kierunku i prawdopodobnie 1 inseminacje bede miala też 22września!!! huraaa!!!

        • Zamieszczone przez justyna24
          dzieki dziewczyny z kciukasy mam nadzieję że się przydadzą. po dzisiejszej wizycie dowiedziałam się że wszystko idzie w jak najlepszym kierunku i prawdopodobnie 1 inseminacje bede miala też 22września!!! huraaa!!!

          to super:) czekam na dalsze wiesci. nie wiem czy doczytalam ale czy jestes stymulowana? pytam bo ja mam 16wrzesnia pierwsza wizyte.
          zycze ci powodzenia i szybkiego zaciazenia:)

          • tak jestem stymulowana jakies tabletki femare zażywam…. w poniedziałek mam kolejne usg i wtedy wyjdzie czy 22 da sie zrobic inseminacje

            • kropka i jak po dzisiejszej wizycie?

              • justynko tetaz musze czekac na nastepna @. od nastepnego cylku zaczynamy. wykupilam juz tabletki, i zastrzyk. pobrali nam krew. robia testy na hiv, chlamydie i jeszcze cos- jakas dziwna nazwa ze nie pamietam co to bylo. dali nam dvd o inseminacji. Nie patrzylam jeszcze co tam na nim jest bo nie mialam czasu. spedzilosmy w klinice prawie 3 godziny a potem to juz do pracy musielismy isc.
                wiec czekam na @ albo na cud ze moze bedzie cos naturalnie:)

                • wow to wami się konkretnie zajęli…. nami tak nie…. my te badania już robiliśmy wcześniej moj gin nie na te badania skierował i dopiero z tymi badaniami kazał się do klinik skierować… więc trzymam kciuki. ja biore tabl femare jutro kończe w w poniedzialek do kliniki na usg. i ivi prawdopodobnie w śodę ale to się jeszcze okaże trzymam za was kciuki… a ile wy sie staracie?

                  • Zamieszczone przez justyna24
                    wow to wami się konkretnie zajęli…. nami tak nie…. my te badania już robiliśmy wcześniej moj gin nie na te badania skierował i dopiero z tymi badaniami kazał się do klinik skierować… więc trzymam kciuki. ja biore tabl femare jutro kończe w w poniedzialek do kliniki na usg. i ivi prawdopodobnie w śodę ale to się jeszcze okaże trzymam za was kciuki… a ile wy sie staracie?

                    ten cykl to 16 cykl staran. niby nie dlugo a jednak mozna dostac fisia:)ja mam kilka rodzaji tabl. w zaleznosci od kiedy mi sie zacznie okres. pinstruowali mnie ze jesli okres zacznie mi sie w poniedzialek, srode albo sobote czy niedziele to mam brac clo a jesli we wtorek albo czwartek to mam brac norethisterone ale musze do ich zadzwonic bo musza mi powiedziec jak go brac. oprocz tego mam jeszcze ten pregnyl i menotrophin.

                    okres mam dostac w pazdzierniku wiec iui pradopodobnie tez bedzie dopiero w pazdzierniku wiec czekam:) na te @ lub cud:)

                    3mam kciuki rowniez za ciebie:)

                    • Trzymam kciukasy za wszystkich i za siebie 😉 też

                      Ja wg wszystkich znaków na niebie i ziemii IUI będę mieć w środę.
                      Już serię clo wzięłam – ciągną jajniki jak diabli – jak zwykle kolosy po clo powstaną.
                      We wtorek jeszcze wizyta, pewnie zastrzyk i wioooooooo 😉

                      • hej widze ze ten sam rocznik co ja.!
                        i tez juz dostaje fiksa od tego starania sie o mały cud.
                        ale również ide do kliniki. i biore sie za to konkretnie bo przestaje wierzyć że naturalnie cos sie uda.!
                        trzymam mocno kciuki za Ciebie 🙂

                        • Zamieszczone przez biga83
                          hej widze ze ten sam rocznik co ja.!
                          i tez juz dostaje fiksa od tego starania sie o mały cud.
                          ale również ide do kliniki. i biore sie za to konkretnie bo przestaje wierzyć że naturalnie cos sie uda.!
                          trzymam mocno kciuki za Ciebie 🙂

                          a no ten sam rocznik:) tylko ze ja z lutego:)
                          ja tez myslalam ze uda sie w miare naturalnie dlatego bralam clo. 6 cykli i nic to nie dalo:( wiec trzeba sie wspomoc inaczej:) jestem dobrej mysli:)
                          w lutym 2 dni po swoich ur. mialam hycosy totakie cos jak hsg tylko zamiast zdjeci rntgenowskich robia usg dopochwowe. oba jajowody drozne. moj maz nasienie jak marzenie i dalej nic. a mowili mii ze potym zabiegu w ciagu 6 miesiecy jest duze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze. jak widac nie u mnie:(

                          wiec zdecydowalismy sie na iui. mieszkam w uk. w klinice powiedzieli mi ze mamy 3 inseminacje za darmo. w polsce trzeba troche na to wydac.
                          ale czego sie nie robi by mniec dzidziolka:)

                          zycze wam powodzenia:))

                          • no niestety w polsce to kosztuje…. żeby choc pierwsza była a darmo??? ja juz tez`straciłam nadzieje na naturalsik? za ługo czasu mineło….licze na iui

                            • Zamieszczone przez justyna24
                              no niestety w polsce to kosztuje…. żeby choc pierwsza była a darmo??? ja juz tez`straciłam nadzieje na naturalsik? za ługo czasu mineło….licze na iui

                              zycze ci sukcesu z calego serca no i sobie tez troche to nie skoromne ale tez juz bym chcialabyc mama:)

                              • Zamieszczone przez Olesia
                                Trzymam kciukasy za wszystkich i za siebie 😉 też

                                Ja wg wszystkich znaków na niebie i ziemii IUI będę mieć w środę.
                                Już serię clo wzięłam – ciągną jajniki jak diabli – jak zwykle kolosy po clo powstaną.
                                We wtorek jeszcze wizyta, pewnie zastrzyk i wioooooooo 😉

                                olesiu za ciebie oczywiscie tez kciukasy

                                • jejciu ale super 3 darmowe. to faktycznie nie ma co sie zastanawiać
                                  tylko probowac szcześcia.!
                                  wszystkim nam sie wkońcu uda 😆

                                  • Zamieszczone przez biga83
                                    jejciu ale super 3 darmowe. to faktycznie nie ma co sie zastanawiać
                                    tylko probowac szcześcia.!
                                    wszystkim nam sie wkońcu uda 😆

                                    tez w to wierze i wszystkim zycze jak najszybszego zaciazenia:)

                                    • oj dziewczyny nawet nie wiecie ile mi daje takie tutaj wygadanie sie, to pomaga…. jakoś nie potrafie jeszcze o tym mówic tak normalnie ludziom dlatego prawie nikt nie wie… tylko najblizsi…to jest ciezki problem ale wierze że go przezwycięzymi i w koncu kiedys bedziemy mamami a nasi mezczyżni tata… życze tego sobie i wszystkim starajacym sie;)

                                      • justynko to prawda na tym forum zawsze mozna oczekiwac wsparcia, rozmow o wszystkim. Fajne babeczki tu sa 🙂

                                        • bardzo sie ciesze ze tu trafiłam bo mozna tu dostać dużo wsparcia.
                                          a co wiecej uzyskać dużo wiedzy. i dzieki wam przetrwać

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 inseminacja

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general