7 i 8 latek – Jaki prezent pod choinkę?

Co kupić 7 i 8 latkowi?
Ważne, żeby nie było to LEGO 🙂

Oczywiście chodzi o prezent pod choinkę!
Pomocy!


Odpowiedź redakcji

Polecamy nasz wywiad: [Zobacz stronę]


97 odpowiedzi na pytanie: 7 i 8 latek – Jaki prezent pod choinkę?

  1. Co mogę doradzić patrząc na smoczaki?

    Serio LEGO u Was odpada?

    Nie wiem, bo my Lego to chyba do 60go roku życia będziemy im kupować. 😉

    • Ja nie kupię Lego. Mamy już tyle, że ciągle w nich siedzi. To już przestaje być Śmieszne. Fakt rozwija się manualnie, super wyobraźnię ma, ale ciagle tylko lego.
      Ma tego już stanowczo za dużo. Chciałabym by od “nas” dostał coś, co mu pokaże ze nie tylko LEGO istnieje.

      • Mogę polecić, naprawdę bardzo fajna


        Noszę się z zamiarem zakupu

        Młody napalony na jakieś fajne szachy 🙂

        O tym, ze zainteresuje się jakimkolwiek lego przestałam marzyć 🙁

        • carcassonne jest super i rozwojowe w sensie można dokupić z czasem mnóstwo kolejnych fragmentów

          w ogole gry sa fajne wg mojego dziecka bo sie gra z rodzicami 🙂
          u nas tez w powazaniu geomagi
          ksiazki
          i przybory plastyczne wszelkiej masci
          edytuje jeszcze bo tak sobie mysle nelly czy nie mozesz mu kazac wymyslec czegos niz lego z wymarzonych prezentow?
          jak spotyka sie z kumplami to nie maja czegos co by chcial a sam nie ma?
          szymon po kazdej wizycie u kolegow mi truje o roznych fajnych rzeczach ktore tam widzial poczawszy od playstation do kart uno czy jakis modeli samochodow

          • moj 7 -latek chce dostac lunete

            • Zamieszczone przez laura1
              moj 7 -latek chce dostac lunete

              Myślę sobie o czymś w tym stylu, np. o mikroskopie.

              • Mój 7,5 latek bawi się klockami magnetycznymi. Mikroskop też chciał, ale uważam, że jeszcze za wcześnie na porządny.

                • Dorotka, co innego do bakugany ktorych ma setki, gazdzety z BEN10, ktore ma, ale kolega ma lepszy omnitrix niz on ma….itd….
                  myslimy nad luneta, ale szukam czegos innego jeszcze, czegos co mu pokaze ze nie tylko lego istnieje.

                  • Wpadłam na fajny pomysł!

                    Moi chłopcy lubią budować ale nie tylko z klocków lego 🙂

                    Są takie zestawy: plan i zdjęcie budynku, cegły, dachówki i inne takie elementy + zaprawa murarska. Potem wodą można rozpuścić zaprawę i za pomocą uzupełniającego zestawu budować jeszcze raz. Polski zestaw kosztuje 25-50 zł.

                    Jak dla nas to jest hit! Poszukam Ci zdjęc.

                    Lubia też bawić się w archeologów. Z kawałka gipsu wydobywa się w pocie czoła, małym dłutkiem szkielet dinozaura.

                    • Smoki, wlasnie o takie rzeczy mi chodzi.,
                      bo H. gdizekolwiek przyjdzie bawi sie klockami….

                        • Moje dziecię ma tonę lego zykłych i bionicli- bawi się jak go natchnie, stworzy coś takiego, ze mi szczęka opada i potem nie bawi się przez miesiąc. Na pytanie co chce dostać – oczywiście setnego bionicla

                          Po długim tłumaczeniu i zachęcie dostanie super wypasiony zestwa farbek do malowania na szkle/folii i…małego bionicla 😀

                          Smoki co do Twojego prezentu… super… Ale moje dziecię jest na etapie sieciówki, gdzie tworzą z tatusiem takie budowle i stwierdzi, ze w realu to nuda 🙁 ot mam współczesne dziecko. Wydobywanie kamieni z gipsu przyprawiło go i mnie prawie o histerię, wszędzie był syf…więc sobie daruję

                          • I myślę jeszcze o czymś takim oczywiście do spółki z Jagoda 😀

                            Podobno hit na maxa

                            • Zamieszczone przez Lea
                              Myślę sobie o czymś w tym stylu, np. o mikroskopie.

                              jest cos takeigo jak cyber eye. w merlinie teraz po 89 pln. do tv sie podłacza taką kamere powiększającą.

                              • Zamieszczone przez laura1
                                moj 7 -latek chce dostac lunete

                                moj tez 🙂

                                • No i zapytalam po raz 10000 H. co chce dostac…oczywiscie lego, gazdzety z Ben 10….i….
                                  gre….maja w szkole, ale nie ma juz orginalnego opakowania i nie wie jak sie nazywa….jakas myszka, ubikacja tj. kibelek….
                                  mowi wam to cos???

                                  • Zamieszczone przez hmm_Nelly

                                    gre….maja w szkole, ale nie ma juz orginalnego opakowania i nie wie jak sie nazywa….jakas myszka, ubikacja tj. kibelek….
                                    mowi wam to cos???

                                    Pułapka na myszy.

                                    Moja córka ma 7 lat. Dostała ją na Gwiazdkę dwa lata temu.
                                    Gra rozłożona raz,może trzy raz zagrane i leży na półce.
                                    Bardzo długo się ją rozkłada- potrzebna spora pomoc osoby dorosłej.
                                    Jest dużo mały elementów które ciężko ze sobą połączyć i dziecko samo sobie nie poradzi.
                                    A po rozłożeniu wszystkich elementów każdy jest tak zmęczony że grać się nikomu już nie che.
                                    Mnie się to nie podoba, mojemu dziecku też nie. Nie polecam.

                                    Ale może kogoś to zainteresowało i wyrazi jeszcze swoje zdanie 🙂
                                    o ile to o tą grę chodzi

                                    • Marnat, dokladnie to ta gra, mlody ma szkole, gra zlozona i nie umieli zlozyc,ale mowi ze ponoc bardzo fajna….

                                      kurcze, patrzalam na cene i dosc droga jest, jesli mial by to byc nie wypal.

                                      • Zamieszczone przez marnat
                                        Pułapka na myszy.

                                        Mnie się to nie podoba, mojemu dziecku też nie. Nie polecam.

                                        Ale może kogoś to zainteresowało i wyrazi jeszcze swoje zdanie 🙂
                                        o ile to o tą grę chodzi

                                        Mamy, wlasciwie to mielismy, inna wersje tej gry, pieniadze wywalone do kosza 🙁 nie polecam.
                                        W naszej wersji, w czasie trwania gry, rozkladalo sie ta plansze. Nigdy nie zagralismy w ta gre, tak jak jest napisane w instrukcji.

                                        • Zamieszczone przez laura1
                                          Mamy, wlasciwie to mielismy, inna wersje tej gry, pieniadze wywalone do kosza 🙁 nie polecam.
                                          W naszej wersji, w czasie trwania gry, rozkladalo sie ta plansze. Nigdy nie zagralismy w ta gre, tak jak jest napisane w instrukcji.

                                          podpisuje sie. dobrze ze dzieć za włąsną kase kupił. barachło, po 3 min mam ochote rozwalić to na kawałeczki. po 3 razach pułapki sie poluzowały i wybuchają przy kazdym ruchu.. a ze mam ruchliwe dzieci to ciągle….

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 7 i 8 latek – Jaki prezent pod choinkę?

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general