7 i 8 latek – Jaki prezent pod choinkę?

Co kupić 7 i 8 latkowi?
Ważne, żeby nie było to LEGO 🙂

Oczywiście chodzi o prezent pod choinkę!
Pomocy!


Odpowiedź redakcji

Polecamy nasz wywiad: [Zobacz stronę]


Strona 4 odpowiedzi na pytanie: 7 i 8 latek – Jaki prezent pod choinkę?

  1. Cennika nie ma. Zobacz na allegro – inteligentne budowle.

    Nasza szkoła kosztowała 36 zł.

    • Zaparwa + klocki to swietna zabawka, mój młody tez ma, juz zdudowane. Cały dzień z tatą budowali. Trzeba sie przygotować na koszmarny bałagan ;)))

      • Właśnie przeglądałam katalog prezentów dla dzieci w Realu od 4 XII
        widziałam tam “Sekrety elektroniki ” za 149 zł

        niektóre ceny są konkurencyjne, inne raczej nie- zawsze warto popatrzeć w różnych sklepach

        • własnie sie załamałam.. no kosmetyki Hana Montana dla dziewczyn to jeszcze rozumiem… ale woda toaltowa Cars lub Toy Story3 … z zegarkiem gratis… szok

          • Zamieszczone przez aborka
            własnie sie załamałam.. no kosmetyki Hana Montana dla dziewczyn to jeszcze rozumiem… ale woda toaltowa Cars lub Toy Story3 … z zegarkiem gratis… szok

            No ale w sumie co za różnica czy dla chłopców czy dla dziewczynek

            • Zamieszczone przez ania_st
              No ale w sumie co za różnica czy dla chłopców czy dla dziewczynek

              bo w dziewczynkach widze większą chęc nasladowania mam w makijażu.. Ala kilka razy prosiła zeby ja psiknac perfumem a ma dopiero 4 lata. bartkowi dotąd to nie przyszło do głowy. ala z pewnoscią by sie ucoeszyła z kosmetyków (oczywiscie nie wiem na jak długo). NIe sądze aby Bartek sei zachwycił wodą toaletową….

              • Moi chłopcy chcę naśladować tatę. Łącznie z używaniem perfum. Jak bardzo marudzą to psikają się wodą mojego męża.

                • Zamieszczone przez smoki
                  Moi chłopcy chcę naśladować tatę. Łącznie z używaniem perfum. Jak bardzo marudzą to psikają się wodą mojego męża.

                  o.. czyli jest rynek na wode toaletową cars…..

                  • Zamieszczone przez aborka
                    o.. czyli jest rynek na wode toaletową cars…..

                    Carsa bym im nie kupiła ale Star Wars, kto wie?

                    • Zamieszczone przez smoki
                      Moi chłopcy chcę naśladować tatę. Łącznie z używaniem perfum. Jak bardzo marudzą to psikają się wodą mojego męża.

                      Ja na specjalne okazje nawet sama sama troszeńkę proponuję – niech się uczą

                      • Zamieszczone przez aborka
                        mnie zaciekawiło jeszcze to

                        ale wydaje mi sie ze jeszcze za trudne dla maluchów

                        Mamy Dixit jest rewelacyjny, świetna gra na wyobraźnię.
                        Pisząc o maluchach to znaczy myślałaś o dzieciach w jakim wieku?
                        Córka zaczęła w tę grę grać z nami jak skończyła 6 lat, zasady pojęła w mig i opisywała karty bardzo pomysłowo.
                        W ogóle gra wydana pięknie, przede wszystkim cudne karty.

                        Zastanawiam się czy kupić Labirynt Ravensburger czy grę Magiczny labirynt.
                        A może ktoś grał w Zlot czarownic?
                        Pierwsza najbardziej polecana a dwie pozostałe znane mi tylko z opisu na stronach sklepów.

                        • Zamieszczone przez iśka
                          Mamy Dixit jest rewelacyjny, świetna gra na wyobraźnię.
                          Pisząc o maluchach to znaczy myślałaś o dzieciach w jakim wieku?
                          Córka zaczęła w tę grę grać z nami jak skończyła 6 lat, zasady pojęła w mig i opisywała karty bardzo pomysłowo.
                          W ogóle gra wydana pięknie, przede wszystkim cudne karty.

                          Zastanawiam się czy kupić Labirynt Ravensburger czy grę Magiczny labirynt.
                          A może ktoś grał w Zlot czarownic?
                          Pierwsza najbardziej polecana a dwie pozostałe znane mi tylko z opisu na stronach sklepów.

                          ja mam Ravensburga i bardoz polecam. ta gra sie nie nudzi. My gramy w wersje ułatwiona. jak gramy w 3 to kazdy ma 8 kart. dzieci rozkładaja wszystkie a ja odkrywam po kolei. kazdy musi dojśc do miejsc labiryntu ze zwoich kart. z kazdym ruchem przesuwa sie ten labirynt. my gramy tak ze wsuwamy karte zmieniająca labirynt jesli sie nei da dojsć bez tego. W wersji dla doroslych karty odkrywa sie po kolei i przy kazdym ruchu trzeba wsunąc karte zmieniając układ. i tu dochodzi podwójna trudnosc – o nie tylko trzeba dojsc do własnej karty ale tez tak przestawić labirynt zeby utrudnic przeciwnikowi. oczywiście grając z dziećmi to raczej im ułatwiam. i sama musze często kombinowac. trzeba mieć wyobraźnie

                          co do Dixit – to brzmi fajnie. ale tu musza grać minimum 3 osoby. a ja muze mieć gry dla dwóch.. najczęsciej gramy z Bartkiem a ala asystuje (czyt – przeszkadza). gra musi byc taka aby ona jakos mogła uczesniczyc ale nie moze byc niezbędnym graczem. jeszcze jest za mała i sie nudzi, nie zna zasad i bawi sie pionkami. taka gre to kupi blizej wakacji – jak bedziemy jechac gdzieś cała rodzinką i wtedy pogramy i z męzem

                          • Ja też polecam sekrety elektroniki. Mój O. bawi się tym od roku i bardzo często. Lubi też tor wyścigowy z samochodzikami no i lego – a najbardziej “stajnię” ferarii i dwa bolidy. Lubi też Hot Wheels-y i wymarzył sobie taką ciężarówkę ze składakiem w komplecie, a ja najchętniej kupiłabym mu jakąś grę – z tych co polecacie. A może macie coś sprawdzonego dla sześciolatki, która nie lubi lalek a kocha maskotki i ma ich milion a teraz chce takiego pieska ….

                            • Wie ktoś może jakie wymiary +/- mają te inteligentne budowle?

                              • U nas K. dostanie to:

                                • Nie wiem, czy to znacie, ale jak dla mnie – CZAD
                                  NeoCube:

                                  Obejrzyjcie sobie inne filmiki 🙂
                                  To jest neodymowy magnes.

                                  • Zagądałm tylko pobieżnie do środka. Jest kartonik na którym się buduje domek.

                                    Budowla – podłoże mniejsze od zeszytu. Jaka wysoka jeszcze nie wiem.

                                    Cegiełki malutkie, okna i drzwi.

                                    Kielnia też mini

                                    • Post dotyczy inteligentnych budowli

                                      • u nas list do świętego wygląda następująco:)
                                        1. Lego city
                                        2. Pościel z Harry Potterem
                                        3. sims2 zwierzaki
                                        4. deskorolka

                                        • Dziewczyny, a dla dziewczynki co byście poleciły? Dla 7-latki?
                                          Coś z gier, ale niekoniecznie 🙂
                                          Myslałam o aparacie, bo Tusia uwielbia robić zdjęcia i zawsze używa mojej lub M. komórki.
                                          Tylko jak patrzę na ceny, to mnie przerażają.
                                          Poleciłybyscie jakiś fajny aparat?

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 7 i 8 latek – Jaki prezent pod choinkę?

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general