♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

  1. Re: po przerwie

    Solve, jesteś najlepszą Mamą pod słońcem dla Martusi. Wybór lekarza, szczepienia, niestety tak to już jest. Ja też jeszcze nie szczepiłam Wojtka na pneumokoki ale zrobię to na pewno przed wrześniem czyli przed pójściem do przedszkola.
    A skoro Martusia dobrze się bawi i humorek Jej dopisuje to znaczy, że jest już dobrze. Dacie radę i za kilka dni wyjdziecie do domku.
    A sukienkę założycie jeszze na pewno, przecież można zrobić małe domowe poprawiny 🙂 Specjalnie dla Martusi 🙂
    pozdrawiam

    Johanka mama Wojtusia (20.09.2004)

    • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

      Lista świetna! Dzięki!

      Johanka mama Wojtusia (20.09.2004)

      • do anya78 i kasia 236

        anya78 i kasia 236 wstawiłam Was już do listy w moim kompie… Ale cholera wczoraj za późno usiadłam by to w kleić i niestety minął 24h czas edycji (jak ja tego nie lubie). Także jesteście na liście i jak tylko ten wątek się zapełni to zrobimy nowy już totalnie lipcowy- z Wami – a może jeszcze się znajdzię jakaś zagubiona Styczniówka 🙂 ja szczerze na to liczę- bo moja przyjaciółka ma termin na 06.01 tylko muszę ją jakoś do forum przekonać 🙂
        pozdrawiam

        • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

          No no Aguś to sie napracowalas – jak zwykle ze smakiem i gustem zrobiona lista, gratulejszyn

          pozdrawiam was serdecznie;D

          • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

            o rany Anusia i Ty mnie tu znalazłaś:)
            kochana czekam z utęsknieniem na Twój powrót z wakacji- jeszcze raz baw się dobrze – i pamiętaj o swojej cięzarówie, która teskni wieczorami za naszymi pogaduchami 🙂

            • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

              no no no i ja muszę obrzucić Cię komplementami:)Lista jest super!!!!!!Fajne te boćki,ciekawe kogo nam przyniosą????A tak w ogóle to wychodzi na to że ja tu najmłodsza jestem,ale to mi to nie przeszkadza!Ciesze się że należe z Wami do grupy, ze mozemy sie wspierać nawzajem. Nie ma to jak pogaduchy z kobitkami, które przeżywają to samo:).
              Ps. Też tule dziewczyny, które………:(

              • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                e tam widziałam lepsze listy… Ale nie powiem koplementy miła rzecz…dziękuje… A pomysł z bockami miałam od początku tylko ciężko ich tyle w necie znaleźć…

                • wizyta u ginki

                  idę zaraz do ginki mojej i nie wiem czemu ale mnie strach obleciał…może dlatego, ze to już 10 pełnych tyg. za mną a ja jeszcze serduycha nie słyszałam…
                  mam nadzieję, ze zaraz usłyszę, i że mi powie, ze wszystko w porządku- bo jakaś taka niespokojna jestem :(zatem jeśli mogę poproszę o kciuki…

                  • Re: STARE DUPKI Z NAS czyli trochę statystyki…

                    Wysłałam Ci mam nadzieję szczegółowy opis na prywatną pocztę, daj znac czy dostałaś i czy udało Ci się wkleić suwak.
                    Pozdrawiam

                    • Re: Suwak…

                      Wysłałam Ci mam nadzieję szczegółowy opis na prywatną pocztę, daj znac czy dostałaś i czy udało Ci się wkleić suwak.
                      Pozdrawiam

                      • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                        ja tez bym chciala na taka piekna liste,moj termin porodu to 08.01.2008

                        • Jeszcze jedna zagubiona STYCZNIóWKA 🙂

                          I znalazła się jeszcze jedna zagubiona styczniówka Pozdrawiam Was wszystkie Stycznióweczki!!
                          Mamohani, jeśli możesz mnie także umieścić na tej ślicznej liście, to podaję moje dane: Kraków, lat 31 i termin taki sam jak Twój: 26.01.2008
                          Miałam dość długą przerwę na Forum, nie pisałam chyba ponad rok, ale co jakiś czas staram się podczytywać i jeśli tylko czas mi na to pozwoli, postaram się aktywnie uczestniczyć z Wami w tym wątku.

                          Agusia76 i styczniowy Ktosik

                          • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                            Witam wszystkie styczniówki 🙂
                            z miła checia chcialam was poinformowac iż jestem juz w 9 tyg 🙂 strasznie sie ciesze z tego faktu ze w moim brzuszku rosnie moja mala fasolka 🙂 terminu dokladnego jeszcze nie mam ale 04.07 ide na kontrole do gina wiec powinien juz dokladnie okreslic kiedy moje malenstwo przyjdzie na swiat :). Wedle moich obliczen powinno to nastapic 26.01.2008 🙂 jest to moje pierwsze dziecko moge sie lekko pomylic w obliczeniach. Najwazniejsze dla mnie jest to zeby urodzilo sie zdrowe 🙂
                            no coz mam nadzieje ze bede mogla sie z wami dzielic moja radoscia i otrzymywac od was dobre rady 🙂
                            pozdrawiam martinii23zg

                            Edited by martinii23zg on 2007/06/29 22:32.

                            • mało optymistyczne wieści

                              Byłam dziś u gina. Liczyłam na dobre wieści ale niestesty się przeliczyłam. Dalej będę tkwić w niepewności jutra i stresować się każdym ukłuciem, bólem i możliwym plamieniem.
                              Okazało się, że plamienia które się pojawiały to prawdopodobnie przez kosmówkę, która jest blisko ujścia macicy. Ale to nie jest duży problem. Problemem jest to dlaczego płód usytuowany jest tak nisko. Okazało się, że na górnej ścianie macicy pojawiło się jakieś zgrubienie (do wnętrza macicy). Tkanka w tym miejscu jest zmieniona, na usg miała zupełnie inny wygląd niż tkanka z pozostałej części macicy. Lekarz podejrzewa, że może tam rozwinąć się mięśniak albo coś innego. Jednak na razie możemy tylko obserwować.
                              Do tego worek płodowy jest nie w kształcie owalnego balonika ale w kształcie rogalika. Kształt taki jest wymuszony przez powstałe zgrubienie.
                              Po powrocie do domu przeczytałam jedną informację w sieci ad mięśniaków i już mi starczy. Możliwość powikłań, poronienie, wady płodu…. nie chcę o tym myśleć.
                              Na razie z dzidzią jest wszystko dobrze. Rozwija się wzorowo. Tylko co będzie dalej?
                              Mam się nie stresować, leżeć i łykać progesteron.
                              Kosmówka nie ma cech odklejania więc chociaż tyle dobrze.
                              A do tego jeszcze schudłam 1kg od poprzedniej wizyty u lekrza czyli przez 1,5 miesiąca. Pewnie to stres bo nudności nie mam.
                              No i dostałam zwolnienie na kolejny miesiąc.
                              I to tyle wieści… szkoda tylko że mało optymistycznych.

                              Johanka mama Wojtusia (20.09.2004)

                              • Re: mało optymistyczne wieści

                                Johanko, nie martw się na wyrost. Ja spedziłam 2 tygodnie w szpitalu, z powodu krawienia z polipa w 8 t.c. i były też tam dziewczyny, które miały odklejająca się kosmówkę, jakieś małe krwiaczki w macicy i po zastosowaniu leków, leżeniu krwiaczki się wchłonęły i wszystko było dobrze.. Ja tez ciągle mam ryzyko plamień, bo mam tego polipa, który podkrwawia od czasu do czasu, i tez sie martiwę, ale stres dla nas jest takze niebiezpieczny i dla naszych Skarbów, więc stosuj się do rad lekarzy, prowadź oszczędny tryb życia i na pewno wszystko będzie ok 🙂

                                [img]https://bd.lilypie.com/yjjXp2/.png[/img”>

                                • Re: mało optymistyczne wieści

                                  i jeszcze chciałam pochwalić się suwaczkiem 😀 Mamusia2 – wielkie dzięki za pomoc! Jesteś super!

                                  • Dziękuję za przytulaski

                                    Dziękuję Wam za przytulaski. Tak mi przykro, że nie jestem styczniówką z Wami, tak jak miało byc. Będę tu jednak zaglądac z sentymentu.

                                    Kasia, Igor 24.08.2002 i aniołek

                                    • Re: mało optymistyczne wieści

                                      Patulka, ciężko mi nie martwić się na wyrost jak co chwila okazuje się, że znowu coś jest nie tak.
                                      W styczniu poroniłam w 12tc. Tym bardziej teraz ten okres jest dla mnie trudny.
                                      A w tej ciąży już dwa razy plamiłam i przez to leżałam w szpitalu, odklejała się kosmówka. A teraz te zmiany w tkance macicy. Z dnia na dzień szanse na donoszenie tej ciąży maleją. Po prostu jest mi bardzo ciężko.
                                      A do tego dopadła mnie jakaś wirusówka. Najpierw chorował mój synek teraz ja. Ledwo ślinę przełykam.

                                      Johanka

                                      • Re: Dziękuję za przytulaski

                                        Kasiu, bardzo mi przykro.
                                        Właśnie dotarłam do Twojego postu z 24.06. Czy już jesteś po zabiegu czy też samoistnie poroniłaś?
                                        Pytałaś w tamtym poście po czym poznasz poronienie. Pierwszym objawem jest oczywiście krwawienie i ból brzucha.
                                        Napisz jak się czujesz.
                                        Przytulam Cię mocno. Wiem co przeżywasz. To samo spotkało mnie w styczniu. Długo po tym nie mogłam się pozbierać. A w tej ciąży jestem strzępkiem nerwów.
                                        Mocno ściskam

                                        Johanka

                                        • Re: mało optymistyczne wieści

                                          suwaczek śliczny 🙂

                                          Johanka

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general