♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Strona 5 odpowiedzi na pytanie: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

  1. Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

    witam 🙂
    jesli chodzi o objawy to powiem ze moj narzyczony twierdzi ze mam niezle humorki,ktorych ja w sumie nie widze 😉 no ale niech mu bedzie. Mam pytanko czy wasi partnerzy tez przezywaja razem w wami te ciaze bo moj smiem twiedzic ze razem ze mna jest w ciazy ma typowie objawy spac by mogl caly czas, humorki ma takie ze czasami rece opadaja dobrze chociaz ze nudnosci porannych nie ma 🙂 Ogolnie mowiac niedlugo ide do lekarza zobaczyc moje malenstwo na usg tylko wczesniej musze zrobic badania (masakra nie wiem czemu boje strasznie sie cienkich igiel 🙁 juz 1000 razem bardziej wole zdawac krew przynajmniej wiem ze jak mi wbija ta gruba igle to sie nie ma prawa zlamac 🙂
    pozdrawiam wszystkie styczniowki 🙂

    • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

      spokojnie spokojnie nic straconego 🙂
      w poprzedniej ciąży romanse z muszlą miałam w 7 miesiącu 🙂
      pozdrawiam

      + ktosik

      • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

        spóźnione ale szczere zyczenia słonka i uśmiechu dla córki przesyłamw raz ze swoją prawie roczną Matyldzią 🙂

        jak to musisz lezeć? coś nie tak?

        + ktosik

        • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

          to dobry objaw 🙂 dobrego tatusia 🙂
          to tak książkowo przezywacie ciąże, i znaczy ze jesteście oboje w ciązy.
          mój ma większe zachcianki niz ja 🙂

          + ktosik

          • nastój

            sa dni że płacze o wszystko…. nawet że duzo much lata po pokoju a ja je musze gonić bo np raid sie skoczył 🙂
            o reklamach nie wspomne bo to już standard
            a sa dni gdzie dobry humor nie opuszcza mnie ani na chwile:)

            czasem sa dni że w minucie nastrój zmienia sie o 360 stopni
            raz jestem w wściekła a sekund pięć i już przepraszam i sie smieje z byle głupot
            Mój mąż sie smieje ze za mna nienadąży 🙂

            + ktosik

            • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

              a dziekujedziekuje, dzis nelut pobiegl prawie do przedszkola, zeby dac cukierki i nowa lalke pokazac. masakra te wszystkie barbie, ale w sumie rozumiem,bo jak bylam mala tez na nie chorowalam, chociaz nigdy mi nie kupili. Corka jak jej o tym powiedzialam, (w sytuacji, kidy bardzo chciala miec nastepna,) bardzo sie przejela i prawie ze lzami w oczach “a dlaczego nie poprosilas, dziadek jacek na pewno by Ci kupil”.
              to tyle o marzeniach z dziecinstwa…
              lezec musze, bo mi sie kosmowka odkleja, w srode na usg – zobaczymy w ktora strone sie to wszytko posuwa. mam nadzieje, ze bedie ok, bo perspektwa lezenia jeszcze jednego lub dwuch miesiecy w ogole mi sie nie podoba.

              a o tych chlopakach co przezywaja, to u mnie odwrotnie. ostatnio nawet mojego zapytalam czy sie cieszy, ze jestem w ciazy, powiedzial, ze jasne, skad te pytanie… Ale skas tam sie wzielo
              sciskam was mocno
              aha slyszalam, ze maja pod koniec tygodnia byc upaly
              pozyjemy…zobaczymy…zawsze to jakas odmiana by byla

              [obrazek]/pregticker/1b1735/preg.png/images/obrazek.gif[/obrazek]

              • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                upały mają byc od jutra (słyszałam) i już za oknem u mnie słonko przyświeca dobrze że wziełam sobie sandały i krótki rekaw ( ciiii z pracy pisze)

                Barbi tez nie miałam jakos moim rodzicom nie było po drodze do sklepu 🙂 nie dziwie sie kiedyś te lalki w strasznych cenach chodziły ale zazdrościłam bardzo innym dzieciom
                Cjoć pamietam jedno
                Na pracy i technice w szkole szylismy ubranka dla lalek
                ja miałam taka średniej wielkosci lalke… było mi łatwiej uszyc coś wiekszego i w to lalke ubrac niż koleżanki z barbi.

                polezeć dobra rzecz… odpocznij przed narodzinami maleństwa 🙂

                + ktosik

                • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                  to w takim razie sie ciesze ze nie jestem jednyna, ktorej facet ma takie humorki 🙂
                  chociaz tak po glebszym zastanowieniu stwiedzam ze jednak mam te humorki straszne 🙂 co chwila inna decyzja zmiana humoru od placzu bo smiech i tak co jakis czas moj stwierdzi ze przezemnie to osiwieje jak mam taka byc przez nastepne 6 miesiecy 🙂 no coz bedzie musial przezyc jakos ten okres humorkow, ciekawa jestem tylko czy bede miala te zachcianki slawne czy jednak ominie mnie to 🙂 wolalabym zeby jednak mnie to ominelo 🙂
                  a tak z innej bajki to zaczynam sie bac i napewno jak bede 25 lipca u lekarza to powiem mu ze strasznie mnie czasmi rwie podbrzusze jak wstaje np z fotela to takie uczucie jak by sie cos odklejalo i trwa kilka sekund (powiedzcie czy mam sie juz niepokoic czy na zapas lepiej sie nie martwic?? )
                  pozdrawiam was

                  • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                    najlepiej o wszytskim informuj lekarza nawet o najbardziej błahej sprawie
                    ja jutro sie wybieram…. wkoncu karte ciazową wypisac 🙂
                    Zachcianki fajna rzecz… jest sie potem z czego pośmiac 🙂
                    mnie terza bierze na wiśnie niedojrzałe jabłka agrest rabarbar czego nomalnie w życiu bym nie zjadła wszystko co kwasne uwielbiam wrecz 🙂 no i małosolne ogórki uuuuuumm
                    w domu sobie zakisiłma a mimo to w sklepie kupuje zawsze jednego na miejscu 🙂
                    a jak ide na spacer z dzieckiem to tylko “szlakiem” wiśni
                    wiem w którym miejscu u jakiego sasiada rośnie drzewo które wystaje na chodnik i zawsze pare sobie urwe 🙂

                    + ktosik

                    • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                      no wlasnie taki mam zamiar powiedziec mu o tym bo to on lepiej oceni sytuacje 🙂
                      ja to teraz czeresnie, brzoskwinie i morele, do slodyczy naszczescie mnie w ogole nie ciagnie 😀 no i alkohol to moze dla mnie teraz nie istniec 🙂 za to litrami moge pic sok z czarnej porzeczki 🙂 inne soki juz mi nie smakuja. Smieje sie z moim ze mam ciaze serowa bo wszystkie rodzaja serow mogla bym jesc 🙂 ale niestety plesniakow nie mozna jesc wiec troche cierpie ale czego sie nie robi aby dziecko urodzilo sie zdrowe 🙂
                      dopiero zakladasz karte ciazowa to w ktorym tyg jestes?? ja mialam na ostatniej wizycie zalozona i nie wiem czemu jak mu powiedzialam ze moj ma Rh + to nie dla mi na badania serologiczne skierowania tylko stwiedzil ze nie musi wcale byc konflktu moze pozniej bedzie sprawdzal pozyje zobacze 😉

                      • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                        w 12 🙂
                        wyniki wg gina mam super usg również bardzo dobrze serducho bije ze hej, pomachał czyms na kształt rączki do mnie oczywiście zdjęcia mam 🙂
                        miałam sie tylko z wynikami i ostatnimi wypisami ze szpitala zgłosic do niego do gabinetu ale jakoś mi nie było po drodze a że gabinet ma czynny dwa razy w dygodniu, w domu po pracy czekała na mnie chora roczniaczka i sie przeciągło, czuje sie dobrze brzuch mi już wychodzi to tez wizyta odwlekła.
                        Jutro już musze koniecznie bo gin zapomni jak sie nazywam 🙂
                        ale co tam mnie musi pamiętać…. wbiłam mu sie pamięc przez szybki poród i wkoncu widział mnie co dwa tygodnie od grudnia do lipca zeszłego roku 🙂
                        no można powiedziec że temat “ciąza” i “małe dziecko” nie są mi obce 🙂
                        i mimo że ostatnio poszło lekko boje sie kolejnej wizyty na porodówce bo może nie pójść tak różowo 🙁 ale to już tak na bardzo odległym marginesie

                        + ktosik

                        • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                          no to widze ze mniej wiecej jestesmy w tym samym okresie ciazy 🙂 ja mam nadzieje ze moje dzieciatko tak samo do mnie pomacha jak twoje 🙂 to super ze wyniki i reszta jest w pozadu ja na badania ide 20lipca a wizyte u lekarza mam 25 lipca i wtedy mi zrobi dokladne usg 🙂 a powiedz mi chodzisz prywatnie czy na fundusz bo nie wiem czy jak ja chodze na fundusz to tez dostane zdjecie z usg?? bardzo bym chciala ale cos tam slyszlam ze jak na kase sie chodzi to niestety sie nie dostaje 🙁
                          tzn ja nie narzekam na swojego bo mimo to ze przyjmuje na fundusz jest przesympatyczny i oczywiscie przejmuje sie pacjetkami 🙂 mam nadzieje ze moje wyniki badan beda tak samo dobre jak twoje 🙂 ostatnio jak bylam i mi zmierzyl cisnienie to sie smial ze jak przychodze do niego do gabinetu to sie uspokajam 🙂 i cisnienie mi spada 🙂 nie wiem co chocial przez to powiedziec 😉

                          • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                            chodze i prywatnie i z z kasy 🙂
                            prywatnie wizyta a badania z kasy 🙂
                            USG robi mi na jego dyżurze w szpitalu
                            tak troche inaczej niż inni 🙂
                            pozdrawiam

                            + ktosik

                            • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                              aha no to rzeczywiscie troche inaczej masz 🙂
                              ciekawe jak bedzie u mnie czy mi da zdjecie 🙂
                              juz niedlugo sie przekonam 😀

                              • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                                ee jak poprosisz chyba Ci nie odmówią pierwszego zdjęcia 🙂
                                Zdjęcia USG z pierwszej ciązy zostawiłam i założyłam już po urodzeniu córze album “Od pierwszych chwil ”
                                mam tylko nadzieje ze z biegiem lat zdjęcia nie zczarnieją
                                pozdrawiam

                                + ktosik

                                • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                                  no ja tez mam taka nadzieje ze jak poprosze ladnie to mi da a jak nie to pojde prywatnie i wtedy napewno dostane 😉
                                  a tak z innej beczki jaka pogoda dzis u ciebie??bo u mnie beznadziejna caly czas.Dzis jest tylko 14 C i 80% wilgotnisci nic sie nie chce najlepiej to bym zostala w domu bo umieram glowa mnie boli ( w sumie to mnie wszystko boli ) a niestety musze siedziec na stazu i mam marne szanse zeby mnie puscili do domu 🙁 Jak ja tesknie za chociaz odrobina slonca niby mamy lato a czuje sie jak by byla jesien masakra.
                                  pozdrawiam

                                  • po dluzszej nieobecnosci jestem…

                                    jakis czas tu nie zagladalam i wiekszosc z Was napewno mnie jeszcze nie zna,ale mam nadzieje ze to sie szybko zmieni…moje ciagle pobyty w szpitalu uniemozliwiaja mi systematyczne zagladanie na forum…jestem w 15 tc i juz 4 raz lezalam w klinice,a wlasnie wczoraj po jednym z takich pobytow wrocilam do domu.mam nadzieje ze juz teraz bedzie tylko dobrze i juz naprawde nastepnym razem wyladuje w szpitalu jak bede miala termin porodu…

                                    • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                                      zimno termometru nie mam to tez nie wiem podawali 21 ale chyba grubo przesadzili 🙂
                                      co chwila leje własnie sie zachmurzyło dobrze ze chociaz w radiu graja w miare szybkie 🙂 bo bym tu dziś zasneła

                                      + ktosik

                                      • Re: po dluzszej nieobecnosci jestem…

                                        witaj więc ponownie 🙂
                                        równiez tego i ja Ci życze
                                        pozdrawiam

                                        + ktosik

                                        • Re: po dluzszej nieobecnosci jestem…

                                          Anetko, witaj 🙂 Ja też już zdążyłam poleżeć w klinice, ale mam nadzieję, że to na razie wystarczy.. A co Ci dolega?

                                          pozdrowionka i zaglądaj częściej!

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general