cy to jest dorze

Poradziecie!! Moze więcej wiecie ode mnie.
Okres mi się spóźnia 2 tygodnie robiłam test wyszedł pozytwnie. Teraz codziennie rano plamie i bardzo bolą mnie piersi. Byłam u lekarza ale ten stwiedził że nie może nic stwierdzić bo na usg nic nie widać i kazał ni czekać 2 tygodnie. NIe wiem czy jestem w ciąży i co robić iść do innego gina?? A jesli jestem w ciąży i te plamienia to objawy możliwości poronienia??

7 odpowiedzi na pytanie: cy to jest dorze

anetal Dodane ponad rok temu,

Re: cy to jest dorze

Koniecznie zmień lekarza!!!!!!!!!!!!!! jeśli to ciąża to plamienie niestety nie jest dobrym objawem i obowiązowo lekarz powinien dać Ci leki na podtrzymanie ewentualnej ciąży. Zrób może jeszcze test z krwi bHCG i wtedy będziesz wiedziala jak sprawy się mają. No i szybko do innego lekarza.
Powodzenia,
Aneta i

pasiasta Dodane ponad rok temu,

Re: cy to jest dorze

Nie zastanawiaj się, tylko zmień lekarza! Powodzenia życzę!


Wejdź: tiny.pl/tzxj

lilavati Dodane ponad rok temu,

Re: cy to jest dorze

Żadne plamienie/krwawienie w ciąży nie jest dobre ani normalne i nie należy tego bagatelizować, radzę ponownie skontaktować się z ginem lub poszukać innego
POWODZENIA

Pozdrawiam
Ania
Mati (kwiecień 2004) i drugi SYNek (32tc)

kaja26 Dodane ponad rok temu,

Re: cy to jest dorze

powinien dać ci leki np luteinę lub duphaston, idź do innego
powodzenia!

monikmm Dodane ponad rok temu,

Re: cy to jest dorze

Ja miałam podobnie jestem teraz 3 tygodnie po terminie miesiączki i tydzień temu miałam plamienie lekarz zapisał mi luteinę do tej pory jest dobrze. Lepiej idż do lekarza i niech ci coś zapisze nie bagatelizuj tego albo idż do innego lekarza.

elinka78 Dodane ponad rok temu,

Re: cy to jest dorze

Szybciutko oznacz bete i z wynikami prędziutko do lekarza-ALE INNEGO NIŻ TEN KTÓRY KAZAŁ CI CZEKAĆ Z ZAŁOŻONYMI RĘKAMI:-(( Luteinka w takich przypadkach to dziś niezbędnik!

Elinka
zaklinanie @…

jankaja Dodane ponad rok temu,

Re: cy to jest dorze

Próbowałam u mnie w mieście zrobić test ciążowy z krwi i okazało się, że nie robią takich badań. Idę do innego gina zobacze co powie.
Dzięi za wsparcie.

Znasz odpowiedź na pytanie: cy to jest dorze

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
tani ? ;) nocleg w Londynie
Wybieram sie na weekend - za miesiac. Wiem, ze ceny sa okropne, ale moze potrafilybyscie cos polecic? Raczej cos konkretnego niz link do wyszukiwarki, bo kilka linkow juz mam w
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Budzi się- nie mam siły...
Antoś ma już prawie 11 miesięcy. Budzi się do cyca co godzinę a nawet częściej. Czasami nie zdążę dobrze zasnąć a on już chce znowu. Moim zdaniem wcale nie jest
Czytaj dalej