Ponawiam prośbę o pomoc!

Witam. Nazywam się Żaneta Nowak i jestem studentką ostatniego roku psychologii w Lublinie. Kilka lat temu natchnęłam się po raz pierwszy na forum Aniołkowych Mam. Śledziłam historię kobiet doświadczonych traumą poronienia, czytałam wypowiedzi pojawiające się na forach i blogach, przeczytałam kilka pozycji książek na ten temat. Kiedy miałam podjąć decyzje dotycząca tematu pracy magisterskiej wiedziałam, że będzie to temat dotyczący poczucia straty kobiet po poronieniu. Mój wybór nie spotkał się z aprobatą otoczenia. Wiele osób odradzało mi mówiąc, że są Panie zamkniętą grupą, która nie zechce brać udziału w badaniach, a tym samym pomóc. Uparłam się i dlatego zwracam się z ogromną prośbą o poświęcenie mi swojego czasu na wypełnienie kilku kwestionariuszy. Wiem, że wypełniania kwestionariuszy jest niekiedy żmudnym i nudnym zajęciem, ale bardzo liczę na Panie. Jestem życiową optymistką, ale wierzę również, że moja praca oraz jej wyniki przyczynią się do poszerzenia wiedzy na sytuacji kobiet dotkniętych stratą. Jesteście moją inspiracją. Podziwiam Waszą siłę.
Osoby, które zdecydują się wziąć udział w badaniu proszę o kontakt na mojego maila: [email][email protected][/email] lub też proszę o podanie swojego maila w komentarzach, wówczas ja odpiszę.
Pozdrawiam. Życzę siły. Żaneta Nowak

Jedno- i dwulatki
rowerek biegowy ile czasu zajęło opanowanie go
witam kupiliśmy córce (22 miesiące) rowerek biegowy B'TWIN z decathlon. jest na nią dobry wszystko dobrze dopasowane kierownica i siodełko. Córa na każdy spacer go zabiera i długo na nim jedzie
Czytaj dalej
Polecam
Lek na gardło
Czy ktoś mi może powiedzieć co na gardło jest najlepsze? Boli mnie już od dobrych dwóch tygodni, brałam już różne tabletki, inhalacje nie pomagają... Czuję się osłabiona i bez sił.
Czytaj dalej