10 lat na for. stuknęło;)

Przed chwilą uświadomiłam sobie, że pojawiłam się tutaj jak Jul miała 2 latka, a teraz kolejne dzieciaczki rosną, czas leci a mi tutaj dycha stuknęła.
Jestem ciekawa Dziewczyn z moich początków na forum, co u nich słychać, jak dzieciaczki?
Pozmieniałyście nicki i nie nadążam za Wami i za tym, co się tutaj dzieje.

Pozdrawiam szczególnie “Stare” forumki:)

W dodatku: na żadnym zlocie nie byłam, a teraz nie wiem czy bym się odnalazła;(

Strona 3 odpowiedzi na pytanie: 10 lat na for. stuknęło;)

  1. Ja też “stara”, ale tyle się osób przewija, że też nie nadążam.
    Gratuluję 10, mi też w tym roku stuknie.

    • Wykiale masz fajną trójeczkę:)Córa to tak wyrosła,że szok-chłopaki słodziaki:)

      • Wyki, jak patrze na blizniaków wyborażam sobie ten sajgon w domu
        Czesto slyszysz “mamo, zabierz ich!!!!!”? 😉

        Córa Ci wydoroslala… To samo zauwazylam u mojej panny….

        • wyki!
          ale tobie dziecko wydoroslalo!!!
          mlodych gratuluje – sweitni sa:)

          • Zamieszczone przez Usianka
            Wyki, jak patrze na blizniaków wyborażam sobie ten sajgon w domu
            Czesto slyszysz “mamo, zabierz ich!!!!!”? 😉

            Córa Ci wydoroslala… To samo zauwazylam u mojej panny….

            normalnie Usia jakbys u mnie była z tym “mamo zabierz ich”:):) ale tez fajnie się bawią razem a największy ubaw mam jak mówię do Izy żeby coś zrobiła i oczywiście głuchnie wtedy a sama młodym mówi: “jak będziesz krzyczał to Iza nie popuszcza Wam baniek, mówię ci to już trzeci raz”:):)

            • Zamieszczone przez kantalupa
              wyki!
              ale tobie dziecko wydoroslalo!!!
              mlodych gratuluje – sweitni sa:)

              bo dzieci rosną a my się nie starzejemy;)

              • Zamieszczone przez wyki
                normalnie Usia jakbys u mnie była z tym “mamo zabierz ich”:):) ale tez fajnie się bawią razem a największy ubaw mam jak mówię do Izy żeby coś zrobiła i oczywiście głuchnie wtedy a sama młodym mówi: “jak będziesz krzyczał to Iza nie popuszcza Wam baniek, mówię ci to już trzeci raz”:):)

                Kochana, ja mam podobną (troche mniejszą) różnicę wieku w domu, tylko dwa single 😉
                Gdy Miłosz był malutki Emilka obrażala się, gdy snuliśmy wizje typu “mamo, zabierz go ode mnie!!!!” – teraz wiadomo jak jest – czasami mu matkuje, a czasami kończy jej się cierpliwość – dobra szkoła 😉 Ale fakt, że bardzo się kochają, są w siebie zapatrzeni jak w obrazki i świetnie się ze sobą bawią. Koleżanki Emilki też chętnie niańczą Miłosza.

                • o jaki fajny watek, mi w tym roku stuknie 11 lat jesienia…
                  czas leci nieublaganie….
                  tyle lat na forum, a na zlocie nie bylam….raz juz mialam jechac, ale cos tam sie nie udalo, a teraz jakos mnie nie ciagnie…
                  Chyba sie starzeje…
                  jak sie rejestrowalam na forum bylam NELLY21…teraz bym musiala byc NELLY32…..
                  dlatego by nie czuc tak uciekajacego czasu pozbylam sie cyferek…

                  • Wyki,ale Ci dzieci urosly!

                    ja tez sie niekiedy zastanawiam co u tych ktore juz nie pisza, chociaz sama nie za duzo pisze i coraz wiecej jest ze podczytuje…

                    A kiedys jak juz ktos wspomnial, dzien bez forum byl dniem straconym….
                    eh….

                    ciekawe co u Czarnej, Helenki,Lea juz tez zniknela, kiuik, Goha….

                    • Wyki, ale Ci pannica wyrosla!!! Wyobrazam sobie jaki masz sajgon w domu z blizniakami 🙂

                      • naprawdę? myslalam ze tyle ile Piotrek ma

                        • Zamieszczone przez wyki
                          A proszę:) świeża 10-latka
                          i młodzi z ostatnich dni:)

                          Ależ Ona urosła! a maluchy słodziaki;)

                          • Jak fajowo, że napisałam ten post;)
                            A co u Was? co się zmieniło przez te 9, 10, 11, 12 lat?

                            U mnie pojawienie dzieci: Jul ma 12 lat, Kuba 5 lat a Malw 2 latka. Zmieniłam miejsce zamieszkania, jestem na wych. i będę szukać pracy.
                            I jeszcze coś: przytyłam!

                            Juz miałam przynajmniej dwa podejścia do tego, by z tego for. odejśc ale jakoś wracałam. Teraz już nie mam czasy, by podczytywać i udzielać się tu i tam, więc trwam od dwóch lat na jednym wątku i dwóch innych.

                            • ja za niedługo też dychę skończę…..
                              ale gdzie mi tam do Waszej ilości postów…

                              pamiętam, jak wróciłam od lekarza i zaczełam szukać jakiegoś “wspomagacza” dla młodej zaciążonej…. i padło na to forum….

                              • VIeta gratuluje 🙂

                                • Zamieszczone przez agnessa
                                  ja za niedługo też dychę skończę…..
                                  ale gdzie mi tam do Waszej ilości postów…

                                  pamiętam, jak wróciłam od lekarza i zaczełam szukać jakiegoś “wspomagacza” dla młodej zaciążonej…. i padło na to forum….

                                  A co u Ciebie? u mnie też już ilość mizerna w porównaniu do 15 tyś;)

                                  • Heh….czas leci 🙂 Mi w tym roku 11 stuknie 😉 Chociaż rzadko piszę, to chyba do końca życia będę forum podczytywać 😉

                                    • Vieta – masz pozdrowienia od polaholi:)

                                      • dziewczyny – dajcie fotki swoich dzieci! Zobaczę czy tylko moje takie wyrośnięte;) Vieta, Usia i cała reszta!

                                        • Zamieszczone przez wyki
                                          dziewczyny – dajcie fotki swoich dzieci! Zobaczę czy tylko moje takie wyrośnięte;) Vieta, Usia i cała reszta!

                                          Wstawię jak naprawi się mój laptop-bo tam mam zdjęcia:)
                                          Teraz piszę ze starocia mojego syna;)

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 10 lat na for. stuknęło;)

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general