10 lat na for. stuknęło;)

Przed chwilą uświadomiłam sobie, że pojawiłam się tutaj jak Jul miała 2 latka, a teraz kolejne dzieciaczki rosną, czas leci a mi tutaj dycha stuknęła.
Jestem ciekawa Dziewczyn z moich początków na forum, co u nich słychać, jak dzieciaczki?
Pozmieniałyście nicki i nie nadążam za Wami i za tym, co się tutaj dzieje.

Pozdrawiam szczególnie “Stare” forumki:)

W dodatku: na żadnym zlocie nie byłam, a teraz nie wiem czy bym się odnalazła;(

Strona 6 odpowiedzi na pytanie: 10 lat na for. stuknęło;)

  1. Zamieszczone przez gwiazdeczka2
    Heh….czas leci 🙂 Mi w tym roku 11 stuknie 😉 Chociaż rzadko piszę, to chyba do końca życia będę forum podczytywać 😉

    Dlaczego rzadko piszesz?

    Zamieszczone przez wyki
    Vieta – masz pozdrowienia od polaholi:)

    Ooooo..dziękachy wielgaśne! ależ mi miło;) Ależ jestem ciekawa Jej i gromadki: bliźniaczek i Adasia (dobrze pamiętam?)

    Zamieszczone przez wyki
    dziewczyny – dajcie fotki swoich dzieci! Zobaczę czy tylko moje takie wyrośnięte;) Vieta, Usia i cała reszta!

    dam zdjęcie, ale w poniedziałek, bo musze iść tyrać

    • dołączam do 10letnich. Właściwie rocznicę będę obchodzić w tę niedzielę

      dziesięć lat… kiedyż nam to minęło?

      • Zamieszczone przez bejka
        dołączam do 10letnich. Właściwie rocznicę będę obchodzić w tę niedzielę

        dziesięć lat… kiedyż nam to minęło?

        to będzie imprezka;)
        gratulacje!

        • No ja to młódka jestem – dopiero 7 lat na DI 😀 😀

          Fajne dzieciaki macie dziewczyny 🙂

          • Ale fajne dzieciaki Wam porosły

            • [QUOTE=vieta;4296805]Dlaczego rzadko piszesz?

              Heh….jakoś zwykle tylko na czytanie starcza czasu 🙂 No chyba, że faktycznie w jakimś wątku mogę pomóc to się odezwę 🙂
              Muszę jakieś zdjęcia moich “maluchów” wstawić…bo starsza to już kawał baby 🙂

              • Zamieszczone przez vieta
                Dlaczego rzadko piszesz?

                Heh….jakoś zwykle tylko na czytanie starcza czasu 🙂 No chyba, że faktycznie w jakimś wątku mogę pomóc to się odezwę 🙂
                Muszę jakieś zdjęcia moich “maluchów” wstawić…bo starsza to już kawał baby 🙂

                • Zamieszczone przez gwiazdeczka2

                  Muszę jakieś zdjęcia moich “maluchów” wstawić…bo starsza to już kawał baby 🙂

                  eee, na zdeciu taka maciupka jeszcze raczej;)

                  • zdj
                    Proszę nie cytujcie zdjęć!!!

                    • Vieta, piękna kobietka z najstarszej 🙂
                      Oczywiście reszta młodzieży też zachwyca 😉

                      • Vietanajstarsza to już prawie kobitka:)Do brata podobna:)Najmłodsza też już duuża:)

                        • Fajny wątek…

                          u mnie za rok z hakiem stuknie dyszka
                          i cieszę się, że tu trafiłam
                          dobry wpływ na moje życie dało mi forum
                          baaardzo dobrze mi tu jest, choć ostatnio rzadko bywam

                          Vieta ale śliczna córcia…

                          • dzięki Dziewczyny;)
                            córy raczej nie są podobne do synia;) on taki mój:)

                            • I ja niedawno minęłam 10. okrążenie ;-).
                              Nigdy duzo nie piesałam, ale był czas, gdy byłam rozpoznawana. teraz głównie milczę, ale zaglądam, choć ten żółty kolor forum mnie jakoś zniechęca :-(.
                              Mój Staś w zeszły wtorek skończył 10 lat i… własnie jest na kolonii, a pomysleć, że 10 lat temu własnie wróciłam z nim ze szpitala trochę zestarachana jak sobie poradzę ;-).

                              • Zamieszczone przez basiogroszek
                                I ja niedawno minęłam 10. okrążenie ;-).
                                Nigdy duzo nie piesałam, ale był czas, gdy byłam rozpoznawana. teraz głównie milczę, ale zaglądam, choć ten żółty kolor forum mnie jakoś zniechęca :-(.
                                Mój Staś w zeszły wtorek skończył 10 lat i… własnie jest na kolonii, a pomysleć, że 10 lat temu własnie wróciłam z nim ze szpitala trochę zestarachana jak sobie poradzę ;-).

                                Witaj:)
                                na samym dole strony na pasku masz opcje przełączenia na forum blue:) przyjemniejsza dla oka:)
                                duże te nasze dzieciaki już….

                                • wtiaj Basiu, ja cię pamiętam. Nawet pamiętam post Twoejgo męża jak o wyprawkę pytał – dobrze kojarzę?
                                  chyba kojarzę większość dzieciaków z 2003 roku.

                                  Skoro już jestem w tym wątku to witam i ja.
                                  10 lat stuknęło mi w lutym. Asia dokładnie za miesiąc kończy 10 lat.

                                  Ania i dzieciaki – Asia (08/2003), Jaś (04/2006) i Kubuś (05/2012)

                                  • Zamieszczone przez basiogroszek
                                    I ja niedawno minęłam 10. okrążenie ;-).
                                    Nigdy duzo nie piesałam, ale był czas, gdy byłam rozpoznawana. teraz głównie milczę, ale zaglądam, choć ten żółty kolor forum mnie jakoś zniechęca :-(.
                                    Mój Staś w zeszły wtorek skończył 10 lat i… własnie jest na kolonii, a pomysleć, że 10 lat temu własnie wróciłam z nim ze szpitala trochę zestarachana jak sobie poradzę ;-).

                                    hehehe, a ja pamietam jak wysyłałas mi zdjęcia trzydniówki u Stasia 😉

                                    • Jaką Wy macie dobrą pamięć, ze mną jest coraz gorzej;)

                                      Założyłam ten wątek pod wpływem chwili a tu proszę jak się rozpisałyście i jak nas dużo-nie spodziewałam się tego:)

                                      Odnoszę wrażenie, że moja starsza córa nie zmieniła się poza tym, że jest większa. Pamiętam jak przybyłam na forum i byłam dużo szczuplejsza, a teraz jestem ciekawa mojego pierwszego posta..hhaaaa.

                                      BaniutkaJestem ciekawa co takiego dało Ci to forum;)
                                      BasiogroszekJa Ciebie nie kojarzę, ale pamięć mi szwankuje..
                                      KruszynaPodobne różnice wieku mamy u dzieciaczków i też trójeczki;)

                                      • Wyki, na króciutko i dla Ciebie specjalnie

                                        • Usia, swietne dzieciaki!

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 10 lat na for. stuknęło;)

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general