10 lat na for. stuknęło;)

Przed chwilą uświadomiłam sobie, że pojawiłam się tutaj jak Jul miała 2 latka, a teraz kolejne dzieciaczki rosną, czas leci a mi tutaj dycha stuknęła.
Jestem ciekawa Dziewczyn z moich początków na forum, co u nich słychać, jak dzieciaczki?
Pozmieniałyście nicki i nie nadążam za Wami i za tym, co się tutaj dzieje.

Pozdrawiam szczególnie “Stare” forumki:)

W dodatku: na żadnym zlocie nie byłam, a teraz nie wiem czy bym się odnalazła;(

Strona 7 odpowiedzi na pytanie: 10 lat na for. stuknęło;)

  1. Basiagroszek, ja Ciebie bardzo dobrze pamietam:)

    • Zamieszczone przez Nelly.
      Basiagroszek, ja Ciebie bardzo dobrze pamietam:)

      I ja…

      • Wlasnie dojrzalam na moim suwaczku, ze niedlugo 11 lat bedzie na DI!!!

        • UlaMiłosz do Ciebie bardzo podobny:)Emilka-duża dziewczyna się zrobiła i pierwszy raz w okularkach ją widzę:)

          • Zamieszczone przez Nelly.
            Basiagroszek, ja Ciebie bardzo dobrze pamietam:)

            Ja również:)

            • Usia…..
              ale młody do Ciebie podobny !!!!!
              Fajne dzieciaki:)

              • Zamieszczone przez Usianka
                Wyki, na króciutko i dla Ciebie specjalnie

                oooo dzięki! Fajnie zobaczyć twoje dzieciaki. Córy bym nie poznała a młodego widziałam w pieluchach jeszcze….

                • Zamieszczone przez wyki
                  oooo dzięki! Fajnie zobaczyć twoje dzieciaki. Córy bym nie poznała a młodego widziałam w pieluchach jeszcze….

                  jakby to powiedzieć – nie rozpowszechniamy sie po sieci 😉

                  komentującym dziękuję za uwagę i usuwam 😉

                  • Zamieszczone przez wyki
                    oooo dzięki! Fajnie zobaczyć twoje dzieciaki. Córy bym nie poznała a młodego widziałam w pieluchach jeszcze….

                    A Ty widziałaś moje dzieciaki?

                    Zamieszczone przez Usianka
                    jakby to powiedzieć – nie rozpowszechniamy sie po sieci 😉
                    komentującym dziękuję za uwagę i usuwam 😉

                    hihi.. No teraz tzra uważać, ale ja się zalapałam i zobaczyłam;)
                    Fajowe dzieciaczki, jak ten czas leci..po dzieciach widać;)małego nie kojarzę, ale córę tak-urosła pannica;)

                    • Zamieszczone przez Usianka
                      jakby to powiedzieć – nie rozpowszechniamy sie po sieci 😉

                      komentującym dziękuję za uwagę i usuwam 😉

                      no ja tez mało daję tutaj:) ale od czasa do czasa….:)

                      • Zamieszczone przez vieta
                        A Ty widziałaś moje dzieciaki?

                        nie, a wstawiałaś? to poproszę o repetę!

                        • Zamieszczone przez wyki
                          nie, a wstawiałaś? to poproszę o repetę!

                          wstawialam
                          jak chcesz to daj mi emaila, to Ci podesle;)

                          • Monika, dzięki :-))))). Od razu lepiej 🙂

                            • Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW
                              Witaj:)
                              na samym dole strony na pasku masz opcje przełączenia na forum blue:) przyjemniejsza dla oka:)
                              duże te nasze dzieciaki już….

                              MOnika, dzięki, od razu lepiej ;-)))).
                              A mój Staś juz taki duzy, że mąż go męczy pytaniami o dziewczyny. Tylko one dla Stasia na razie nie istnieją – alb o istnieją, ale w negatywnym znaczeniu 😉

                              Zamieszczone przez kruszyna
                              wtiaj Basiu, ja cię pamiętam. Nawet pamiętam post Twoejgo męża jak o wyprawkę pytał – dobrze kojarzę?
                              chyba kojarzę większość dzieciaków z 2003 roku.

                              Skoro już jestem w tym wątku to witam i ja.
                              10 lat stuknęło mi w lutym. Asia dokładnie za miesiąc kończy 10 lat.

                              Ania i dzieciaki – Asia (08/2003), Jaś (04/2006) i Kubuś (05/2012)

                              Kruszyna, jak powiem mezowi, ze go ktoś na DI kojarzy, to mi nie uwierzy 🙂
                              Ale forum było dla nas skarbnica wiedzy i ucieczką od wszechwiedzącej teściowej. Jak się okazało, że dzieki Wam wiem lepiej jak sobie radzić, to… utarłam jej nosa

                              Zamieszczone przez Usianka
                              hehehe, a ja pamietam jak wysyłałas mi zdjęcia trzydniówki u Stasia 😉

                              Hehe, to fakt. Dziewczyny poczułam sie w tym wątku jak w domu

                              Zamieszczone przez Nelly.
                              Basiagroszek, ja Ciebie bardzo dobrze pamietam:)

                              Nelly, super :-). Pamietam jak stosunkowo niedawno (jakieś 3 lata temu może pisałyśmy na temat migdałków ;), bo miałas wycinane, a mojego męża to czekało

                              Zamieszczone przez Kamelia
                              I ja…

                              Kamelio, i ja doskonale Cie pamiętam. Pamiętam jak myślałaś, że nie uda Ci się zajść 2. raz w ciążę, i jak Ci sie udało ale dopiero niedawno zauważyłam, że masz trójkę :-). Rewelacja

                              • Zamieszczone przez Usianka
                                Wyki, na króciutko i dla Ciebie specjalnie

                                buuu i się nie załapałam, ani na Usiankowe ani na Viety focisze
                                Groszkową Basię i Wszystkie te które w wątku się ujawniły oczywiście pamiętam

                                • I ja w tym roku będę obchodzić rocznicę 10 lat na forum. Jak to zleciało…
                                  Częściej jestem jednak czytająca niż pisząca, ale wszystkie Was pamiętam

                                  • Zamieszczone przez agusek22
                                    I ja w tym roku będę obchodzić rocznicę 10 lat na forum. Jak to zleciało…
                                    Częściej jestem jednak czytająca niż pisząca, ale wszystkie Was pamiętam

                                    Gratulacje! powiedz mi dlaczego częściej czytasz niż piszesz?

                                    • To i ja dołączę do “pięknych dziesięcioletnich” – urodzinki dziesiąte będę obchodzić w październiku ale zanim się zalogowałam to prawie rok podczytywałam

                                      • a ja się nie załapałam na żadne zdjęcia

                                        • no to stuknęło i mi 10 lat….

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 10 lat na for. stuknęło;)

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general