10 lat na for. stuknęło;)

Przed chwilą uświadomiłam sobie, że pojawiłam się tutaj jak Jul miała 2 latka, a teraz kolejne dzieciaczki rosną, czas leci a mi tutaj dycha stuknęła.
Jestem ciekawa Dziewczyn z moich początków na forum, co u nich słychać, jak dzieciaczki?
Pozmieniałyście nicki i nie nadążam za Wami i za tym, co się tutaj dzieje.

Pozdrawiam szczególnie “Stare” forumki:)

W dodatku: na żadnym zlocie nie byłam, a teraz nie wiem czy bym się odnalazła;(

Strona 4 odpowiedzi na pytanie: 10 lat na for. stuknęło;)

  1. Zamieszczone przez wyki
    Vieta – masz pozdrowienia od polaholi:)

    Wyki pozdrów i ode mnie polaholę:)

    • Zamieszczone przez vieta
      Jak fajowo, że napisałam ten post;)
      A co u Was? co się zmieniło przez te 9, 10, 11, 12 lat?

      U mnie pojawienie dzieci: Jul ma 12 lat, Kuba 5 lat a Malw 2 latka. Zmieniłam miejsce zamieszkania, jestem na wych. i będę szukać pracy.
      I jeszcze coś: przytyłam!

      Juz miałam przynajmniej dwa podejścia do tego, by z tego for. odejśc ale jakoś wracałam. Teraz już nie mam czasy, by podczytywać i udzielać się tu i tam, więc trwam od dwóch lat na jednym wątku i dwóch innych.

      U mnie pojawił się Borys w 2007 roku:)
      Mąż ten sam:)
      Dzięki forum poznałam fajne babeczki,byłam na dwóch zlotach ogólnoforumowych i 3 wrześniówkowych:)
      Żałuję,że nasz wrześniówkowy wątek zamarł:(

      • Zamieszczone przez kokunia
        Wyki pozdrów i ode mnie polaholę:)

        nie ma sprawy – ona ma linka do tego tematu, może sama się odezwie;)

        • Zamieszczone przez wyki
          Vieta – masz pozdrowienia od polaholi:)

          o kurcze, co u Niej?

          • mi 10 lat stuknie za pół roku -10 stycznia 2014 r., choć w tej chwili udzielam się zdecydowanie mniej na forum niż kiedyś..

            • Wyki- ależ Ci córa wyrosła-szok!

              • mnie do dychy jeszcze z poltora roku zostalo, ale sie czesto czuje jak staroc na forum (pewnie troche dlatego, ze pozno w ciaze zaszlam;))
                u nas niewiele sie zmienia, choc moja aktywnosc na forum zdecydowanie podupadla po tym, jak dostalam awans (a z awansem obowiazki, ktore zabieraja mi niemal 90% czasu)
                na forum zagladam – mam zazwyczaj otwarta zakladke non-stop – ale pisac juz mi sie specjalnie nie chce, tzn. zawsze jest “cos wazniejszego” do zrobienia
                dzieci mi urosly
                ja sie (chyba) nie zmienilam
                ale po 5 latach bulgarii biore rozwod z balkanami
                moze jeszcze tu kiedys wroce, ale zdrowy rozsadek chwilowo (a moze na zawsze?) bierze gore nad emocjami

                nie znam wielu osob na forum, bo jak sie czlowiek maloz odzywa, trudno mu pote sie odnalezc w “nnowym towarzystwie,” ale jest kilka forumek, z ktorymi utrzymuje kontakt, z niektorymi nawet sie czasami widuje:)

                mam wieeeeelki sentyment do forum i tyle.
                mam nadzieje, e od wresnia, kiedy bede pracowac juz tylko na 3/4 etatu, bede zagladac czesciej

                pozdrowki dla wszystkich zasadniczo! starych, nowych, piszacych, niepiszacych!

                • Cześć staruszki 😀

                  • staruszki witajcie…..

                    oto mój mały synuś -waga urodzeniowa 2450 🙂

                    • Zamieszczone przez vieta
                      Jak fajowo, że napisałam ten post;)
                      A co u Was? co się zmieniło przez te 9, 10, 11, 12 lat?

                      U.

                      U mnie tez pojawily sie dzieci 🙂 Zaczynalam w pierwszej ciazy, teraz mam trzy sztuki, najmlodsza 4,5 roku, srednia w niedziele skonczy 8. I tez siedze sobie na paru watkach, nie mam czasu na cale forum, ale jakos nie moge tu nie zagladac. Oto moje pociechy:

                      Malgoska (10) i Martinka (prawie 8) komunijnie w tym roku

                      Amaia (4,5)

                      I jeszcze chrzesniaka sie dorobilam 🙂 Olus ma 9 miesiecy

                      • choc ze staroscia sie jeszcze nie identyfikuje (sie wzbraniam, cholera, marchew! przegielas! zazadam upomnienia dla ciebie;)), przyznam monika, ze masz dziecie imponujacych rozmiarow w porownaniu do masy urodzniowej 🙂
                        moje dwuipolkilowe w dniu urodzenia dalej chuchrowato wylada, ale sie wyciagnelo niemozliwie na dlugosc

                        • Zamieszczone przez marchewkowa
                          Cześć staruszki 😀

                          Zamieszczone przez kantalupa
                          choc ze staroscia sie jeszcze nie identyfikuje (sie wzbraniam, cholera, marchew! przegielas! zazadam upomnienia dla ciebie;)), przyznam monika, ze masz dziecie imponujacych rozmiarow w porownaniu do masy urodzniowej 🙂
                          moje dwuipolkilowe w dniu urodzenia dalej chuchrowato wylada, ale sie wyciagnelo niemozliwie na dlugosc

                          dla Marchewki 😀

                          • Wyki ale masz pannicę w domu!

                            Monika mówisz 2450 🙂

                            Jane trzy piękne młode kobietki podobne do mamy (bo to chyba ty na zdjęciu )

                            rosną nam te dzieciaki

                            moja to już nastolatka jak raczyła mnie poinformować w dniu 11 urodzin 🙂

                            • Zamieszczone przez Figa
                              Kiedyś na forumie była też Gosiaczek, prawda?
                              Przez jakiś czas myliłam wasze nicki, tak coś mi się kołacze 🙂

                              całkiem możliwe, ale szczerze powiem że jej nie pamiętam
                              ja na pewno cały czas gosik byłam 🙂

                              • Zamieszczone przez vieta
                                Jak fajowo, że napisałam ten post;)
                                A co u Was? co się zmieniło przez te 9, 10, 11, 12 lat?.

                                co się zmieniło?
                                bo ja wiem….kolor włosów?

                                zaraz wstawię jakieś zdjęcia mojej szalonej, wspaniałej trójcy, podkusiłyście mnie

                                Piękne dzieciaki macie

                                • Właśnie okazało się, że wstawienie zdjęcia mnie przerosło…
                                  czyli jednak coś się zmieniło przez te 10 lat

                                  • Ale fajoskie dzieciaki widzialam!!!!
                                    Monika, hahaha i pomyslec, jaki kurczak Ci sie urodzil!

                                    Klucha, no racje ma cora!!! Juz “nascie”jest….

                                    A pomslec, ze dopiero co pieluchy zmienialysmy:)

                                    • O kurde Mi 16 06 tez minelo 10 lat Tylko dorobek w postach duzo skromniejszy od was.

                                      • A co u mnie sie zmienilo….
                                        Przyszlam jako gowniara w ciazy, a teraz trojka dzieci….

                                        • Zamieszczone przez ewike
                                          Właśnie okazało się, że wstawienie zdjęcia mnie przerosło…
                                          czyli jednak coś się zmieniło przez te 10 lat

                                          Dlatego nie wstawiam:)

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 10 lat na for. stuknęło;)

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general