10 lat na for. stuknęło;)

Przed chwilą uświadomiłam sobie, że pojawiłam się tutaj jak Jul miała 2 latka, a teraz kolejne dzieciaczki rosną, czas leci a mi tutaj dycha stuknęła.
Jestem ciekawa Dziewczyn z moich początków na forum, co u nich słychać, jak dzieciaczki?
Pozmieniałyście nicki i nie nadążam za Wami i za tym, co się tutaj dzieje.

Pozdrawiam szczególnie “Stare” forumki:)

W dodatku: na żadnym zlocie nie byłam, a teraz nie wiem czy bym się odnalazła;(

Strona 5 odpowiedzi na pytanie: 10 lat na for. stuknęło;)

  1. Jane, ale masz piekne cory!!!

    • To ja pokazę Wam moją szaloną trójkę

      Są strasznie nieokrzesani, ale za to straszne śmieszki.
      A przez te 10 lat wiele się zmieniło, ale wszystko co się wydarzyło jest z korzyścią dla mojej rodziny.
      A na forum nigdy nie pisałam specjalnie dużo, ale podczytuję czesto.

      • Wyki córcia wygląda na nastolatkę już
        ach te blond loczki – super

        • Jane – dziewczyny, co jedna to ładniejsza

          • Monikaaż trudno uwierzyć,że Twój Marcin był taką kruszynką
            JaneTwoje córeczki są cudne:)
            Bipale masz fajną wesołą trójeczkę-chyba pierwszy raz widzę Twoją gromadkę:)

            • Moi panowie-zdjęcia z kwietnia-aktualniejszych nie mam………….

              [zdjęcia ciach]

              • Zamieszczone przez kokunia
                Monikaaż trudno uwierzyć,że Twój Marcin był taką kruszynką
                JaneTwoje córeczki są cudne:)
                Bipale masz fajną wesołą trójeczkę-chyba pierwszy raz widzę Twoją gromadkę:)

                Się podpisze.
                A mojej gromadki to chyba jeszcze całej nie pokazywałam, jakoś tak nie miałam okazji 🙂
                A ty też masz fajnych urwisów 🙂

                • moja Trójca 🙂

                  nie cytować zdjęć, jakby co proszę 🙂

                  • Gosik wow. Chyba bardzo dawno ich nie widzialam!

                    • Gosikśliczne dzieciaczki:)

                      • Zamieszczone przez Bib
                        Się podpisze.
                        A mojej gromadki to chyba jeszcze całej nie pokazywałam, jakoś tak nie miałam okazji 🙂
                        A ty też masz fajnych urwisów 🙂

                        Dzięki:)

                        • [QUOTE=MONIKACHORZÓW;4296574]staruszki witajcie…..

                          oto mój mały synuś -waga urodzeniowa 2450 🙂

                          niezły kawał przystojnego faceta!

                          • Zamieszczone przez Jane
                            U mnie tez pojawily sie dzieci 🙂 Zaczynalam w pierwszej ciazy, teraz mam trzy sztuki, najmlodsza 4,5 roku, srednia w niedziele skonczy 8. I tez siedze sobie na paru watkach, nie mam czasu na cale forum, ale jakos nie moge tu nie zagladac. Oto moje pociechy:

                            Piękna trójca! I mama też! A Oluś przesłodki!

                            • Zamieszczone przez Bib
                              To ja pokazę Wam moją szaloną trójkę

                              Są strasznie nieokrzesani, ale za to straszne śmieszki.
                              A przez te 10 lat wiele się zmieniło, ale wszystko co się wydarzyło jest z korzyścią dla mojej rodziny.
                              A na forum nigdy nie pisałam specjalnie dużo, ale podczytuję czesto.

                              szalone, fajne dzieciaki!

                              • [QUOTE=kokunia;4296677]Moi panowie-zdjęcia z kwietnia-aktualniejszych nie mam………….
                                kwiecień jak luty w tym roku;)

                                fajni faceci!

                                • Zamieszczone przez gosik
                                  moja Trójca 🙂

                                  nie cytować zdjęć, jakby co proszę 🙂

                                  Twoich dzieci to ja chyba nigdy nie widziałam… Bardzo piękne portrety mają, bardzo fotogeniczni są!

                                  • cześć Dinozaury 😉
                                    Wow jestem pod wrażeniem jak dzieciarnia Wam wyrosła

                                    Kokuniu jak to się stało, że byłaś u mnie a kawy nie było?

                                    • Zamieszczone przez lilavati

                                      Kokuniu jak to się stało, że byłaś u mnie a kawy nie było?

                                      Liluś-bo jak zwykle czasu brak-byliśmy na chrzcinach w Rumii-do Gdyni tylko na dwie godzinki przyjechaliśmy-obiecuję,że jak uda mi się na dłużej do Trójmiasta zawitać-na kawkę skoczymy:)

                                      • Zamieszczone przez wyki
                                        [QUOTE=kokunia;4296677]Moi panowie-zdjęcia z kwietnia-aktualniejszych nie mam………….
                                        kwiecień jak luty w tym roku;)

                                        fajni faceci!

                                        Oj tak-kwiecień mało kwietniowy…
                                        dzięki:)

                                        • Bib, ale masz rewelacyjna gromadke!!

                                          Kokunia, super chlopaki!

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 10 lat na for. stuknęło;)

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general