1 inseminacja

Wczoraj o godz.10 miałam IUI i nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałam. Jeden dzień przed miałam 3 pęcherzyki 2 większe i jeden mniejszy wyhodowane na 1/2 tabl.clo od 5 do 9 dc cyklu. Oczywiście miałam robiony monitoring od 8 dc, ale ja mam dość długie cykle 30-31 więc termin IUI wypadł 16 dc.
Wieczorem przed IUI pękł mi pęcherzyk, wczoraj ok popołudniu znowu mnie bolał jajnik myslę że pękł kolejny… a IUI była rano.
Przejdę do mojego pyt. bo dziś strasznie mnie boli brzuch i mam śluz płodny tak jakby dziś była owulacja, czy możliwe że pękł ten 3 (był dość mały 14 mm)w przed dzień IUI. Boję się że IUI była za wcześnie…
Oczywiście poprawiłam naturalnie wczoraj i dziś (męża plemniki mała ilość dobra ruchliwość).
Czy lepiej by plemniki czekały na komórkę?
Sorry za ilość pytań… POZDRAWIAM

Strona 14 odpowiedzi na pytanie: 1 inseminacja

  1. karinko skoro nie ma @ cały czas jest nadzieja! i ~~~~

    • test jeszcze nie musi wyjść, a przesunięcie okresu jest dobrym prognostykiem.

      • Tylko beta jest tu odpowiedzią, idź na test z krwi Karinko, nie ma co się zadręczać

        • Wiem, dziewczyny, że dopóki nie ma @ to jest nadzieja, ale też znam swój organizm na wylot, bo obserwuję się już od 3 lat! Przy poprzedniej ciąży niestety nie pamiętam w którym dniu robiłam test, ale to było też w okolicy terminu @ i wyszedł ok-pozytywny. Myślę, że ten też wyszedł zgodnie z prawdą, bo normalnie mam krótkie cykle 26-27 dni, więc powinno już coś wykazać. Tym razem zastanawiam się, czy na opóźnienie @ nie wpłynęła mocna stymulacja Clo i to, że miałam aż 4 pęcherzyki. Czy to może mieć jakieś znaczenie?

          • Zamieszczone przez karinka1979
            Wiem, dziewczyny, że dopóki nie ma @ to jest nadzieja, ale też znam swój organizm na wylot, bo obserwuję się już od 3 lat! Przy poprzedniej ciąży niestety nie pamiętam w którym dniu robiłam test, ale to było też w okolicy terminu @ i wyszedł ok-pozytywny. Myślę, że ten też wyszedł zgodnie z prawdą, bo normalnie mam krótkie cykle 26-27 dni, więc powinno już coś wykazać. Tym razem zastanawiam się, czy na opóźnienie @ nie wpłynęła mocna stymulacja Clo i to, że miałam aż 4 pęcherzyki. Czy to może mieć jakieś znaczenie?

            Może mieć.
            Mi sie wydłużył cykle przy clo o 1-1,5 dnia.
            Też miałam 3 pęcherzyki duże.

            U Ciebie może nie wszystko stracone.
            Trzymam

            • Dziewczyny, muszę napisać, że od ostatniego postu sporo się u mnie zmieniło. Przede wszystkim jest dziś 31 dc a @ nadal brak.
              Zrobiłam dziś betę i progesteron.
              Beta 86
              Progesteron 40

              Chyba mogę po cichu powiedzieć, że się udało. Nie wiem jednak czy to zasługa IUI czy naturalnej poprawki po zabiegu.
              Ponieważ ostatnio (to był 24dc) progesteron miałam 43, zaniepokojona tym spadkiem zadzwoniłam do gin, a ta powiedziała, że wszystko ok, ale żeby dmuchać na zimne, mam brać duphaston.

              Nie potrafię się cieszyć, jestem przerażona i pełna lęku o to, co będzie dalej. Ostatnio cieszyłam się jak głupia po zobaczeniu 2 kreski, a potem w 8tc było po wszystkim. Mam nadzieję, że tym razem zobaczę serduszko i wszystko będzie ok. Ale na usg na razie się nie wybieram. Poczekam na koniec 7 tygodnia.

              • Karinko a jednak
                dbaj o siebie, bierz duphaston, odpoczywaj, świetna wiadomość
                Miliony za prawidłowy rozwój tej ciąży.

                Usg to sobie jeszcze rzeczywiście odpuść a robisz powtórną betę za dwa dni???

                • Karinka super to po cichu gratuluję. Rób powtórkę bety, jak ito radzi.

                  • Ito, Sucherin – powtarzam betę w czwartek 🙂
                    A dziś mnie zżera stres maksymalny. Tak bardzo się boję powtórki z poprzedniej ciąży, że radość z obecnej przy tym lęku zdecydowanie blednie. Trzymajcie kciuki, żeby tym razem na usg były dobre wieści!

                    • Zamieszczone przez karinka1979
                      Dziewczyny, muszę napisać, że od ostatniego postu sporo się u mnie zmieniło. Przede wszystkim jest dziś 31 dc a @ nadal brak.
                      Zrobiłam dziś betę i progesteron.
                      Beta 86
                      Progesteron 40

                      Chyba mogę po cichu powiedzieć, że się udało. Nie wiem jednak czy to zasługa IUI czy naturalnej poprawki po zabiegu.
                      Ponieważ ostatnio (to był 24dc) progesteron miałam 43, zaniepokojona tym spadkiem zadzwoniłam do gin, a ta powiedziała, że wszystko ok, ale żeby dmuchać na zimne, mam brać duphaston.

                      Nie potrafię się cieszyć, jestem przerażona i pełna lęku o to, co będzie dalej. Ostatnio cieszyłam się jak głupia po zobaczeniu 2 kreski, a potem w 8tc było po wszystkim. Mam nadzieję, że tym razem zobaczę serduszko i wszystko będzie ok. Ale na usg na razie się nie wybieram. Poczekam na koniec 7 tygodnia.

                      Karinko beta wyszła śliczna, trzymam mocne za wielki przyrost

                      • Karinko gratulacje!

                        moja 1 IUI sie nie udała, właśnie przylazla @
                        Zwalam to na chorobwki.ę gardla, w lipcu powtórka z rozrywki

                        • Olesia, a nie robicie miesiąc za miesiącem? Czekacie miesiąc?

                          • No nie mogę A widzisz marudo!! 🙂
                            Nie stresuj się teraz tylko uwierz, że jesteś w ciąży.
                            Nie ma znaczenia czy to IUI czy poprawka…. wybierzcie opcję, która Wam bardziej pasuje….ważne, że się udało.

                            Bierz progesteron tak czy siak… mimo, że wynik jest piękny. Ja przy wyższej becie miałam niższy progesteron, więc Twój dzidź ma na pewno co jeść!!
                            Który to dc?

                            • Zamieszczone przez karinka1979
                              Dziewczyny, muszę napisać, że od ostatniego postu sporo się u mnie zmieniło. Przede wszystkim jest dziś 31 dc a @ nadal brak.
                              Zrobiłam dziś betę i progesteron.
                              Beta 86
                              Progesteron 40

                              Chyba mogę po cichu powiedzieć, że się udało. Nie wiem jednak czy to zasługa IUI czy naturalnej poprawki po zabiegu.
                              Ponieważ ostatnio (to był 24dc) progesteron miałam 43, zaniepokojona tym spadkiem zadzwoniłam do gin, a ta powiedziała, że wszystko ok, ale żeby dmuchać na zimne, mam brać duphaston.

                              Nie potrafię się cieszyć, jestem przerażona i pełna lęku o to, co będzie dalej. Ostatnio cieszyłam się jak głupia po zobaczeniu 2 kreski, a potem w 8tc było po wszystkim. Mam nadzieję, że tym razem zobaczę serduszko i wszystko będzie ok. Ale na usg na razie się nie wybieram. Poczekam na koniec 7 tygodnia.

                              karinka1979 Gratuluje Potrzebne Nam są takie wiadomości :Taniec:

                              Jestem tutaj nowa w tym wątku a tu takie wiadomości
                              Teraz będę się szykowała na 2 IUI i zobaczymy

                              • Karinko ogromne gratulacje Bardzo bardzo sie ciesze
                                Życzę Ci spokojnej 9 miesiecznej ciąży

                                Buziaczki

                                • AniaM81mam nadzieję, że szybko przydarzy Ci się taka miła niespodzianka jak mnie – ogromne za powodzenie przy drugim iui

                                  paszulka wiesz jakie miałam przeboje – i to od lat – więc tym razem, nauczona doświadczeniem, naprawdę na nic nie liczyłam! mam dziś 32dc a badania robiłam wczoraj czyli w 31dc; mam nadzieję, że mieszczą się w normach i tak już pozostanie
                                  te tygodnie do usg wydają mi się wiecznością – ostatnio poroniłam w 8tc więc teraz chciałabym dopiero koło tego terminu zrobić usg, żeby się wcześniej nie stresować

                                  Olesia ja byłabym zwolenniczką robienia iui miesiąc za miesiącem – zresztą szykowałam się do kolejnego, a tu niespodzianka – rozważ jeszcze czy nie warto spróbować od razu i nie robic przerwy w stymulacji

                                  ania_79 dzieki za kciuki – trzymaj do następnej bety – mam nadzieję, że będzie równie piękna 🙂

                                  • Zamieszczone przez bambamek
                                    Karinko ogromne gratulacje Bardzo bardzo sie ciesze
                                    Życzę Ci spokojnej 9 miesiecznej ciąży

                                    Buziaczki

                                    Dziękuję – do pełni szczęścia potrzebuję pięknego serducha na usg 🙂

                                    • Karinko wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Spokojnych 9 mcy.

                                      • Zamieszczone przez Madziorex
                                        Olesia, a nie robicie miesiąc za miesiącem? Czekacie miesiąc?

                                        No właśnie też byłabymko niestety turnus rehab z synkiem wy za robieniem miesiąc w miesiąc tylko turnkiem us rehab z synkiem wypadł w okresie owulacji.
                                        Miałabym problem dojeżdżać do kliniki.

                                        • Zamieszczone przez karinka1979
                                          paszulka wiesz jakie miałam przeboje – i to od lat – więc tym razem, nauczona doświadczeniem, naprawdę na nic nie liczyłam! mam dziś 32dc a badania robiłam wczoraj czyli w 31dc; mam nadzieję, że mieszczą się w normach i tak już pozostanie
                                          te tygodnie do usg wydają mi się wiecznością – ostatnio poroniłam w 8tc więc teraz chciałabym dopiero koło tego terminu zrobić usg, żeby się wcześniej nie stresować

                                          2,5 roku to szmat czasu…. sama tyle o Jolkę walczyłam (tzn nie sama a z mężem :D).
                                          Wyniki jak najbardziej mieszczą się w normach. Ważny jest progesteron a on jest piękny. A beta zależna jest od momentu zagnieżdżenia a to sprawa indywidualna. Dla świętego spokoju możesz betę powtórzyć… ale ten święty spokój u każdego wygląda inaczej. U mnie wyglądał tak, że nie chciałam nic badać, nic sprawdzać…. żadnego USG przed czasem robić….
                                          Mój gin się jednak uparł na USG i betę w 32 dc. Tzn najpierw zrobił mi USG, na którym nic nie było widać…..i najlepsze jest to, ze ja wiedziałam, że nic nie zobaczy… a mimo to dałam się zestresować (o! głupia ja stara baba ;))
                                          Przetrwasz ten miesiąc. Na pewno to dość stresujący czas, a szczególnie po Twoich przejściach…. ale pomyśl sobie, że nie ma podstaw zdrowotnych, aby to miało się powtórzyć. Bądź dobrej myśli… los się do Ciebie uśmiechnął… uśmiechaj się do niego i Ty!! 🙂

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 inseminacja

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general