1 inseminacja

Wczoraj o godz.10 miałam IUI i nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałam. Jeden dzień przed miałam 3 pęcherzyki 2 większe i jeden mniejszy wyhodowane na 1/2 tabl.clo od 5 do 9 dc cyklu. Oczywiście miałam robiony monitoring od 8 dc, ale ja mam dość długie cykle 30-31 więc termin IUI wypadł 16 dc.
Wieczorem przed IUI pękł mi pęcherzyk, wczoraj ok popołudniu znowu mnie bolał jajnik myslę że pękł kolejny… a IUI była rano.
Przejdę do mojego pyt. bo dziś strasznie mnie boli brzuch i mam śluz płodny tak jakby dziś była owulacja, czy możliwe że pękł ten 3 (był dość mały 14 mm)w przed dzień IUI. Boję się że IUI była za wcześnie…
Oczywiście poprawiłam naturalnie wczoraj i dziś (męża plemniki mała ilość dobra ruchliwość).
Czy lepiej by plemniki czekały na komórkę?
Sorry za ilość pytań… POZDRAWIAM

Strona 13 odpowiedzi na pytanie: 1 inseminacja

  1. Zamieszczone przez lillak
    Nie udało się, no cóż, walczę ponad dwa lata, to i dlaczego miałoby się udać…

    Widzę, że w podobnym czasie działamy – ja też po 1 IUI i też wlaśnie szykuję się na @. Pewnie to kwestia godzin, a zatem znów klapa. Tyle że ja już walczę 3 lata… Pozdrawiam!

    • Ja odebrałam wyniki bety
      Niestety, poniżej 1.
      Czyli 1 IUi sie nie udała – wiem, mało komu sie udaje, ale nadzieje miałam.
      Teraz w lipcu ruszamy do walki.

      • Dziś mam 26 dc, odebrałam wyniki progesteronu robione w 24dc. Wynik: 43! Pojechałam do gin po receptę na Clo na następny miesiąc, popatrzyła na wyniki i powiedziała, że jej się wydaje, że recepta nie będzie potrzebna. Nie wiem co o tym sądzić, bo norma progesteronu w fazie lutealnej to max 30. Nie brałam luteiny, tylko samo Clo. Objawy na @ mam wszystkie. Zazwyczaj przychodzi w 27-28 dc. Ale skąd taki wysoki progesteron?

        • Zamieszczone przez karinka1979
          Dziś mam 26 dc, odebrałam wyniki progesteronu robione w 24dc. Wynik: 43! Pojechałam do gin po receptę na Clo na następny miesiąc, popatrzyła na wyniki i powiedziała, że jej się wydaje, że recepta nie będzie potrzebna. Nie wiem co o tym sądzić, bo norma progesteronu w fazie lutealnej to max 30. Nie brałam luteiny, tylko samo Clo. Objawy na @ mam wszystkie. Zazwyczaj przychodzi w 27-28 dc. Ale skąd taki wysoki progesteron?

          To chyba sporo.
          Może w ciąży jestes?
          Mi w 24 dc wyszło 14.

          Acha – doczytąłam – mam inne jesnostki
          U mnie w fazie luataalnej powinno być 0,95-21

          • Zamieszczone przez Olesia
            To chyba sporo.
            Może w ciąży jestes?
            Mi w 24 dc wyszło 14.

            Acha – doczytąłam – mam inne jesnostki
            U mnie w fazie luataalnej powinno być 0,95-21

            Własnie nie wiem jak to interpretować bo na wynikach wyraźnie napisali, że normy f.lutealnej wynoszą 1.7-27. Zastanawiam się, czy w ciągu 4 dni od badania do @ (24-28dc) progesteron może tak gwałtownie spaść, bo mam wszystkie objawy @.

            • Zamieszczone przez karinka1979
              Własnie nie wiem jak to interpretować bo na wynikach wyraźnie napisali, że normy f.lutealnej wynoszą 1.7-27. Zastanawiam się, czy w ciągu 4 dni od badania do @ (24-28dc) progesteron może tak gwałtownie spaść, bo mam wszystkie objawy @.

              Nie rozumiem – ale co spadło?
              Przecież masz wysoki poziom progesteronu.
              W ciąży jest dość wysoki a objawy małpowe o niczym nie świadczą

              • Zamieszczone przez Olesia
                Nie rozumiem – ale co spadło?
                Przecież masz wysoki poziom progesteronu.
                W ciąży jest dość wysoki a objawy małpowe o niczym nie świadczą

                Nie wiem czy spadło – dziś jest 26 dc, więc minęły 2 dni od badania. Zastanawiam się tylko, czy jest możlwie, żeby z tak wysokich wartości progesteron spadł w ciągu 4 dni, żebym w terminie dostała @.

                • Karinko, wynik progesteronu wskazuje raczej na ciążę, poczekaj do końca cyklu i testuj
                  tyle dziewczyn miało objawy @ a były w ciąży, że naprawdę o niczym konkretnym to nie świadczy.
                  Mocne

                  • Karinka 1979 – trzymam mocno kciuki za kiełkującą fasolkę:)

                    Olesia – no cóż, spróbujemy kolejnym razem!

                    Bambamek – dziekuję za informację:)

                    A wszystkim dziękuje za miłe słowa

                    • Zamieszczone przez Ito
                      Karinko, wynik progesteronu wskazuje raczej na ciążę, poczekaj do końca cyklu i testuj
                      tyle dziewczyn miało objawy @ a były w ciąży, że naprawdę o niczym konkretnym to nie świadczy.
                      Mocne

                      Oczywiście, że poczekam – nie mam nic innego do roboty 😉 Poza tym @ mam zawsze jak w zegarku 27dc, więc myślę, że jutro będzie po sprawie. No ale nie ukrywam, że byłoby super, gdyby udało się po 1 IUI. Niemniej jednak jestem realistką i wiem, że akurat te objawy, które mam teraz, to 100% objawy @. Zapytałam o ten wysoki progesteron, bo po prostu byłam zaskoczona, że w 24 dc ma on wartość charakterystyczną dla 1 trymestru a nie f. lutealnej.

                      • Karinka nie doczytałam… bierze jakiś suplement progesteronu teraz?!

                        Nie chcę Cię zbijać z tropu, ale ja miałam nie raz progesteron 7dpo na poziomie 50 i nic z tego nie wychodziło. Nie suplementowałam go dodatkowo, więc może coś tam się zachwiało, spadł i przyszła @… nie wiem czy to ciąże były czy po prostu 2-3 ciałka żółte…
                        Teraz w TYM cyklu w 32 dc miałam progesteron 36 i to było ok.

                        • Zamieszczone przez Olesia
                          Ja odebrałam wyniki bety
                          Niestety, poniżej 1.
                          Czyli 1 IUi sie nie udała – wiem, mało komu sie udaje, ale nadzieje miałam.
                          Teraz w lipcu ruszamy do walki.

                          🙁

                          za lipiec

                          • Zamieszczone przez paszulka
                            Karinka nie doczytałam… bierze jakiś suplement progesteronu teraz?!

                            Nie chcę Cię zbijać z tropu, ale ja miałam nie raz progesteron 7dpo na poziomie 50 i nic z tego nie wychodziło. Nie suplementowałam go dodatkowo, więc może coś tam się zachwiało, spadł i przyszła @… nie wiem czy to ciąże były czy po prostu 2-3 ciałka żółte…
                            Teraz w TYM cyklu w 32 dc miałam progesteron 36 i to było ok.

                            Ja wiem, że to może o niczym nie świadczyć – to nie pierwszy miesiąc moich starań. Nie brałam niczego poza Clo, bo nic mi nie jest potrzebne (przynajmniej tak wynika z badań). Dopytałam tylko o ten porgesteron, bo jak robiłam wyniki 3 miesiące temu, to w 20dc miałam go tylko 15.

                            • Karinko, nie pozostaje nic innego jak poczekac albo zrob test

                              szkoda ze nie zrobilas Bety od razu 😉

                              • Zamieszczone przez bambamek
                                Karinko, nie pozostaje nic innego jak poczekac albo zrob test

                                szkoda ze nie zrobilas Bety od razu 😉

                                wiem – ale naprawdę znam swój organizm na wylot i nie łudzę się już absolutnie
                                test zrobię najwcześniej 28 dc – choć pewnie nie doczekam, bo jutro wszystko się wyjaśni 🙂
                                ech, te wyniki tylko mieszają w i tak już bardzo zmasakrowanej psychice….

                                • Zamieszczone przez karinka1979
                                  Ja wiem, że to może o niczym nie świadczyć – to nie pierwszy miesiąc moich starań. Nie brałam niczego poza Clo, bo nic mi nie jest potrzebne (przynajmniej tak wynika z badań). Dopytałam tylko o ten porgesteron, bo jak robiłam wyniki 3 miesiące temu, to w 20dc miałam go tylko 15.

                                  Ten progesteron potwierdza to, że dodatkowe leki nie były potrzebne. To na pewno bardzo wzorowy cykl, w którym ciąża ma spore szanse zaistnieć.
                                  A progesteron w 20 dc na poziomie 15 ng/ml to bardzo ładny wynik.

                                  A teraz jeśli brałaś clo to pewnie było więcej niż 1 pęcherzyk. Zaszaleję i potrzymam za bliźniaki.

                                  • Zamieszczone przez paszulka

                                    A teraz jeśli brałaś clo to pewnie było więcej niż 1 pęcherzyk. Zaszaleję i potrzymam za bliźniaki.

                                    Oj, kochana, były aż 4 pęcherzyki, więc nawet boję się myśleć

                                    Tyle, że nie wiem, kiedy dokładnie pękły, bo ostatnie usg miałam 2 dni po IUI i wtedy jeszcze były w całości. Poprawiliśmy w domu naturalnie, zaraz po usg, więc jak coś by miało powstać, to na pewno nie w wyniku zabiegu… 🙂

                                    • Karinka to ja sie dolacze do Paszulki tez za blizniaki

                                      • Zamieszczone przez bambamek
                                        Karinka to ja sie dolacze do Paszulki tez za blizniaki

                                        Dziękuję – oby pomogły 🙂

                                        • Ale mi smutno, dziewczyny. Do wczoraj jeszcze miałam wielką nadzieję, bo mimo bólu brzucha, miałam bardzo nabrzmiałe piersi, @ nie było a to już 27 dzień, w którym zawsze przychodziła, no i ten progesteron nakręcił nie tylko mnie ale i mojego męża – jego chyba pierwszy raz w życiu, bo jak do tej pory on zawsze mnie studził.

                                          Dziś 28dc, więc normalnie @ już zawsze była – a tu dalej brak. Jednak piersi bolą już jakby trochę mniej. No ale chciałam sprawdzić i zrobiłam test – oczywiście wyszedł negatywny… Tak mi się zrobiło przykro, że nawet o nim nie powiedziałam mężowi, który dziś wychodząc do pracy święcie wierzył, że wreszcie nam się udało. Nie miałam serca mówić mu, że znów nic. Że to już półtora roku od poronienia i ciągle nic… Powiedziałam mu,że test zrobię jutro – niech chociaż ten jeden dzień wierzy, że wreszcie będzie ojcem.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 inseminacja

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general