2003 do szkoly!!!!

A wiecie gdzie ja bylam…………

Na dniach otwartych w szkole podstawowej gdzie H. bedzie chodzil. H. spodobalo sie i to bardzo, byl bardzo zadowolony, ladne sale itd. fajna swietlica z mnostwem zabawek i juz powiedzial, ze moze chodzic do swietlicy, i ze obiady to on bedzie w domu jadal.

Kurcze ta szkola taka przytulna, klasy 1-3 sa oddzielne, nie maja konretnych przerw, jak jest przerwa spedzaja czas razem, czyli ida sie pobawic lub na sniadanie na stolowke, w sali sa tez zabawki, dywan do wypoczynku.

no i od wrzesnia moj malusi synus idzie do szkoly
Ciekawe jak bedzie, bo nikogo nie zna tam niestety, do przedszkola i zerowki chodzi dalekgo od domu i szkoly, a teraz szkola bedzie na osiedlu.
Chyba wiosna zaczne z nim chodzic na plac zabaw na osiedlu i moze poznam jakas mame z synkiem….zobaczymy….

Strona 8 odpowiedzi na pytanie: 2003 do szkoly!!!!

  1. Zamieszczone przez Majka781
    to to rozumiem, a u nas jest wzór na stronie szkoły i trzeba sobie uszyć, paranoja!

    • Majka, faktycznie paranoja…

      Zu będzie chodzić do klasy 1A. Rzuciłam tylko okiem na listę, żeby sprawdzić, czy jest i teraz muszę odpowiadać “nie wiem” na szereg pytań na przykład o to, czy nielubiany kolega z zerówki tez z nią będzie.

      • Zamieszczone przez kas
        Majka, faktycznie paranoja…

        Zu będzie chodzić do klasy 1A. Rzuciłam tylko okiem na listę, żeby sprawdzić, czy jest i teraz muszę odpowiadać “nie wiem” na szereg pytań na przykład o to, czy nielubiany kolega z zerówki tez z nią będzie.

        W Dawida klasie czwórka dzieci z zerówki w tym jeden kolega Dawida, którego b. lubi i dwie dziewczynki – fajnie 🙂

        • Zebrania jeszcze nie było
          Pod koniec maja miały być listy – dziś idę sprawdzić

          Kuba idzie do szkoły z jedną koleżanką, ale czy będą razem w klasie to się okaże

          • Zamieszczone przez Madzia’
            Zebrania jeszcze nie było
            Pod koniec maja miały być listy – dziś idę sprawdzić

            Kuba idzie do szkoły z jedną koleżanką, ale czy będą razem w klasie to się okaże

            u nas przy zapisywaniu dziecka pytano nas o preferencje co do kolegów w klasie… poprosiliśmy, żeby syn był ze swoim kumplem (okazało się, że kolega poprosił o to samo 🙂 ) i w miarę możliwości by odizolować go od innego zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

            • Zamieszczone przez Finia
              u nas przy zapisywaniu dziecka pytano nas o preferencje co do kolegów w klasie… poprosiliśmy, żeby syn był ze swoim kumplem (okazało się, że kolega poprosił o to samo 🙂 ) i w miarę możliwości by odizolować go od innego zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

              a u nas dyrekcja nie praktykuje przyjmowania dzieci z tego samego przedszkola do jednej klasy,
              ale może dla tej dwójki zrobi wyjątek
              jak nie to trudno

              • Zamieszczone przez Madzia’
                a u nas dyrekcja nie praktykuje przyjmowania dzieci z tego samego przedszkola do jednej klasy,
                ale może dla tej dwójki zrobi wyjątek
                jak nie to trudno

                u nas 4 klasy pierwsze i w każdej po kilkoro dzieci z Dawida zerówki – w sumie fajnie, że jednak jakaś przyjazna duszyczka będzie z nim w klasie, z resztą kumpli będzie się widywał na przerwach 🙂

                • Zamieszczone przez Madzia’
                  a u nas dyrekcja nie praktykuje przyjmowania dzieci z tego samego przedszkola do jednej klasy,
                  ale może dla tej dwójki zrobi wyjątek
                  jak nie to trudno

                  U nas tez – wrecz wolą porozdzielac dzieci, bo nauczyciele twierdza, ze potem bywaja problemy. Jednak zwazywszy na to, ze pol grupy idzie do tej samej szkoly, a będą 4 klasy, to na kogos chyba Emilka trafi 😉

                  • Do mnie wczoraj przyszlo pismo ze szkoly, ze 8 czerwca zebranie….
                    kuzwa, moj malusi synek pojdzie do szkoly….to sie dzieje naprawde

                    • u nas zebranie we wtorek
                      jakoś to do mnie nie dociera

                      asia zwiedzała ostatnio z babcią świetlicę, podobno jest fajna.

                      Idąc na zebranie mam wypełnić deklarację o swietlicy, chęci chodzenia na religię i nauce pływania.

                      Muszę sobie poczytać wątek o co zapytać i na co zwrócić uwagę na tym zebraniu.

                      edytuję: zakończenie roku i pożegnanie zerówki mamy juz w poniedziałek. Jakoś bardzo szybko. Bo i tak co najmniej do końca miesiąca dzieci chodzą normalnie do p-la, a niektórzy i całe wakacje.
                      .
                      ania i dzieciaki – aś i jaś

                      • u nas w czwartek zebranie 🙂

                        • A u mnie ciiiiisza… Nawet ostatnio męża pognałam, żeby zadzwonił i spytał, czy na pewno nic się nie dzieje… Listy z podręcznikami maja być w sierpniu, a zebranie we wrześniu…
                          Zakończenie zerówki mamy w przyszłą środę. Część dzieci chodzi do końca wakacji, ale część wyjeżdża z rodzicami na wakacje, więc ustalony został taki termin…
                          Jakoś nie wyobrażam sobie, że to już…

                          • ja już jestem po zebraniu w szkole
                            dostaliśmy listę z wyprawką
                            basen będą mieli od 1 do 3 klasy, a od 4 mają możliwość przejścia do klasy sportowej o profilu pływackim lub gier (noga, siatka, koszykówka)
                            nie wiem jak liczna będzie klasa, bo jeszcze nie wiadomo czy będą dwie czy rzy pierwsze klasy utworzone
                            w klasie Kuby będzie sześć 6-latków
                            i chyba czwórka dzieciaków z grupy przedszkolnej
                            podręczniki zakupimy we wrześniu za pośrednictwem szkoły

                            dziwne uczucie 😉

                            a w czwartek zakończenie przedszkola 🙁

                            • Zamieszczone przez kasiex

                              dziwne uczucie 😉

                              poczekaj
                              my za moment pierwsze świadectwo będziemy odbierać

                              • po zebraniu: dostalismy spis potrzzebnych rzeczy i w czerwcu bede kupowac juz co nieco…
                                mysle nad plecakiem…takim do 150zl…jakies propozycje?
                                Klasy beda ok. 22-23 osoby, moze mniejsze jesli zostanie utworzona osobna klasa dla 6 latkow.

                                • trochę praktyki: w połowie wrzesnia (a może nawet i wcześniej) wszelkie supermarkety bardzo mocno przeceniają artykuły papierniczo/szkolne
                                  więc jeśli możecie – kupujcie tylko to co niezbędne (po jednym zeszycie na poczatek np.) – resztę dokupicie po 1/2 ceny ;
                                  a i tak przez pierwsze 2 tyg. dzieciaki mało intensywnie pracują

                                  aha, i watro mieć zakamuflowane przed dzieciem niezbędne artykuły, tj. klej, ołówek, gumka, papier kolorowy, dodatkowe bloki… bo najczęściej dziecko informuje o tym, ze mu się coś skończyło przed 21, jak się pakuje na następny dzień do szkoły

                                  • Zamieszczone przez EwkaM
                                    trochę praktyki: w połowie wrzesnia (a może nawet i wcześniej) wszelkie supermarkety bardzo mocno przeceniają artykuły papierniczo/szkolne
                                    więc jeśli możecie – kupujcie tylko to co niezbędne (po jednym zeszycie na poczatek np.) – resztę dokupicie po 1/2 ceny ;
                                    a i tak przez pierwsze 2 tyg. dzieciaki mało intensywnie pracują

                                    aha, i watro mieć zakamuflowane przed dzieciem niezbędne artykuły, tj. klej, ołówek, gumka, papier kolorowy, dodatkowe bloki… bo najczęściej dziecko informuje o tym, ze mu się coś skończyło przed 21, jak się pakuje na następny dzień do szkoły

                                    hmm,dzieki Ewka o przecenach faktycznie nie pomyslalam:)
                                    A co do papierow itd. u nas jest wypisane ile czego na caly rok kupic i lezy w szafce dziecka w szkole.

                                    • Zamieszczone przez EwkaM

                                      aha, i watro mieć zakamuflowane przed dzieciem niezbędne artykuły, tj. klej, ołówek, gumka, papier kolorowy, dodatkowe bloki… bo najczęściej dziecko informuje o tym, ze mu się coś skończyło przed 21, jak się pakuje na następny dzień do szkoły

                                      Cenna rada-mój Wiktor zdecydowanie do tej grupy dzieci należy

                                      • Zamieszczone przez vieshack
                                        u nas w czwartek zebranie 🙂

                                        U nas zebranie dzisiaj-idzie mój mąż,bo ja na balety śmigam-jestem ciekawa czy coś zapamięta z tego co powiedzą

                                        • a u nas nadal nie ma zebrania
                                          albo cos przeoczylam
                                          jutro zajade do szkoly

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 2003 do szkoly!!!!

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general