3 latek idzie do przedszkola

Kochane powiedzcie mi, jak ma wyglądać wyprawka 3-latka, który dopiero idzie do przedszkola? Próbowałam się coś dowiedziec u nas w przedszkolu, ale dowiedziałam się tylko, że P. Dyrektor idzie na emeryturę, a nowego Dyr. jeszcze nie ma i, że Ona nie chce wczhodzić w kompetencje, itd. Chciałabym już coś zacząć pomału kompletować.

Strona 27 odpowiedzi na pytanie: 3 latek idzie do przedszkola

  1. czytam o tych śledziach itp potrawach i oczom nie wierzę. Pewnie znajdą się jednostki które chętnie to zjedzą ale większość dzieci będzie skazana na głód.
    U nas menu jest ok, Bartek raz je wzorcowo, raz nic nie zje – zależy od humoru i samej potrawy. Ale za to poprawia jeszcze domowym obiadem więc źle nie jest. Moja starsza to nie jadła obiadów ani w przedszkolu ani w domu… teraz też w szkole nie je 🙁

    • tak na wesoło

      Podczas wizyty w toalecie.
      Pytam się – Bartku, a w przedszkolu sikasz na stojąco czy siedząco?
      Po chwili namysłu – we wtorki na stojąco, a w środy na siedząco

      • Zamieszczone przez Bociek
        tak na wesoło

        Podczas wizyty w toalecie.
        Pytam się – Bartku, a w przedszkolu sikasz na stojąco czy siedząco?
        Po chwili namysłu – we wtorki na stojąco, a w środy na siedząco

        Śledzie dla dzieci?? niezły dietetyk ustala menu.

        U mnie obie laski wszystko jedzące ale całym sercem jestem z Wami – matki niejadków 🙂

        • Zamieszczone przez agnessa
          no Tobie też w takim razie zazdroszczę….
          garstka, dopisujesz się do grzechu?

          a co jak grzeszyć to na całego 😉

          Zamieszczone przez garstka
          maciek od miesiąca kaszle, ale ja wiążę to z alergią. zresztą poza tym kaszlem wszystko z nim dobrze (tfu tfu) w domu swoje odsiedział i chodzi z do przedszkola (tfu tfu), bo on się raczej szybko nie skończy:(

          po raz kolejny się przekonuję, że jak jest dobrze to trzeba siedzieć cicho.
          dziś wstał już kaszlący inaczej, marudny, ze stanem podgorączkowym 🙁
          ech w przyszłym tygodniu musi chodzić, bo ma być psycholog, który ma go poobserwować
          pokciukajcie proszę za to aby wyzdrowiał

          • Zamieszczone przez garstka
            a co jak grzeszyć to na całego 😉

            po raz kolejny się przekonuję, że jak jest dobrze to trzeba siedzieć cicho.
            dziś wstał już kaszlący inaczej, marudny, ze stanem podgorączkowym 🙁
            ech w przyszłym tygodniu musi chodzić, bo ma być psycholog, który ma go poobserwować
            pokciukajcie proszę za to aby wyzdrowiał

            • Zamieszczone przez garstka
              a co jak grzeszyć to na całego 😉

              po raz kolejny się przekonuję, że jak jest dobrze to trzeba siedzieć cicho.
              dziś wstał już kaszlący inaczej, marudny, ze stanem podgorączkowym 🙁
              ech w przyszłym tygodniu musi chodzić, bo ma być psycholog, który ma go poobserwować
              pokciukajcie proszę za to aby wyzdrowiał

              Kciuki trzymam, a jak Maciuś? wyzdrowiał? chodzi do przedszkola?

              • Zamieszczone przez agnessa

                Zamieszczone przez Bociek
                Kciuki trzymam, a jak Maciuś? wyzdrowiał? chodzi do przedszkola?

                dzięki wielkie dziewczyny.
                wczoraj jak zajrzałam mu do gardła to na sygnale do lekarza jechaliśmy gdyż byłam pewna, że ma jakąś anginę.
                ale lekarz stwierdził, że “te chorujące dzieci przedszkolne mają takie migdałki” i dziś o dziwo jest dużo lepiej (już nawet tak strasznie nie kaszle), gorączki brak, innych niepokojących objawów również
                jeśli nic się nie zmieni, to jutro chyba (dzwoniła dziś Pani z p-la, że jutro będzie psycholog) pójdzie

                • Zamieszczone przez garstka
                  dzięki wielkie dziewczyny.
                  wczoraj jak zajrzałam mu do gardła to na sygnale do lekarza jechaliśmy gdyż byłam pewna, że ma jakąś anginę.
                  ale lekarz stwierdził, że “te chorujące dzieci przedszkolne mają takie migdałki” i dziś o dziwo jest dużo lepiej (już nawet tak strasznie nie kaszle), gorączki brak, innych niepokojących objawów również
                  jeśli nic się nie zmieni, to jutro chyba (dzwoniła dziś Pani z p-la, że jutro będzie psycholog) pójdzie

                  Moja starsza jak jest zdrowa to ma sporo powiększone migdałki, a jak jest chora to w gardle nie ma żadnego prześwitu. Dodam jeszcze, że generalnie na gardło nie skarży się.
                  Więc to chyba prawda, że u przedszkolnych dzieci migdałki mogą być sporo powiększone – w końcu organizm musi się jakoś bronić przez zmasowanym atakiem 😉
                  Dalej trzymam kciuki aby do jutra było jeszcze lepiej!

                  • Zamieszczone przez Bociek
                    Moja starsza jak jest zdrowa to ma sporo powiększone migdałki, a jak jest chora to w gardle nie ma żadnego prześwitu. Dodam jeszcze, że generalnie na gardło nie skarży się.
                    Więc to chyba prawda, że u przedszkolnych dzieci migdałki mogą być sporo powiększone – w końcu organizm musi się jakoś bronić przez zmasowanym atakiem 😉
                    Dalej trzymam kciuki aby do jutra było jeszcze lepiej!

                    nie 😉 dziękuję 🙂
                    w sumie cieszę że z tymi migdałkami potwierdzasz, bo wczoraj nie do końca wierzyłam temu lekarzowi 😉

                    • Dorocie po wstrząsie zostały powiększone migdały zdrowa była, ale w gardle gule.

                      • Zamieszczone przez Kasiasta
                        Dorocie po wstrząsie zostały powiększone migdały zdrowa była, ale w gardle gule.

                        przepraszam, ale nie wiem o czym piszesz, po jakim wstrząsie?

                        • Zamieszczone przez goooosia
                          przepraszam, ale nie wiem o czym piszesz, po jakim wstrząsie?

                          Anafilaktycznym

                          • a my wróciliśmy od lekarza na szczęście nic mu nie jest jutro idzie do p-kola
                            na 18 listopada mamy wizytę u alergologa

                            • jesteś goosia czy garstka?? bo głupieję

                              Zamieszczone przez goooosia
                              nie 😉 dziękuję 🙂
                              w sumie cieszę że z tymi migdałkami potwierdzasz, bo wczoraj nie do końca wierzyłam temu lekarzowi 😉

                              • Zamieszczone przez alice82
                                a my wróciliśmy od lekarza na szczęście nic mu nie jest jutro idzie do p-kola
                                na 18 listopada mamy wizytę u alergologa

                                my wczoraj byliśmy tez na osłuchaniu ( jak już pisałam młody od jakiegoś m-ca kaszle wyrywająco ) no i oczywiście nic nie ma, oskrzela czyste, gardło ok a kaszel jest, dostaliśmy wziewy ( w sumie w tamtym roku o tej porze młody tez tak miał jedna lekarka leczyła go ciągle na zapalenie oskrzyli, zjadł 3 antybiotylki i nic i zmienilismy lekarza, który stwierdził że to alergiczne na grzyby jesienią-dał wziewy i jak reką odjął) i chyba tek będdzie co roku jesienią

                                • i tak nie kumam

                                  Zamieszczone przez Kasiasta
                                  Anafilaktycznym

                                  • Zamieszczone przez oli80
                                    jesteś goosia czy garstka?? bo głupieję

                                    od dziś goooosia 😉

                                    m. dziś jednak nie poszedł do p-la.
                                    w nocy potwornie kaszlał i obudził się dodatkowo z gilem, migdałki za to dziś dużo lepsze

                                    • zatem szybkiego powrotu do zdrowia 🙂

                                      Zamieszczone przez goooosia
                                      od dziś goooosia 😉

                                      m. dziś jednak nie poszedł do p-la.
                                      w nocy potwornie kaszlał i obudził się dodatkowo z gilem, migdałki za to dziś dużo lepsze

                                      • Zamieszczone przez oli80
                                        i tak nie kumam

                                        Dorota miała wstrząs anafilaktyczny, zaczęła puchnąć, wysypka, świąd i nabrzmiały jej migdałki, wszystko zeszło, a migdałki tylko trochę się zmniejszyły – od tego czasu miała wiecznie rozpulchnione, no ale już ich nie ma;)

                                        • Zamieszczone przez Kasiasta
                                          Dorota miała wstrząs anafilaktyczny, zaczęła puchnąć, wysypka, świąd i nabrzmiały jej migdałki, wszystko zeszło, a migdałki tylko trochę się zmniejszyły – od tego czasu miała wiecznie rozpulchnione, no ale już ich nie ma;)

                                          O kurka… A na co tak zareagowała???

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 3 latek idzie do przedszkola

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general