3 latek idzie do przedszkola

Kochane powiedzcie mi, jak ma wyglądać wyprawka 3-latka, który dopiero idzie do przedszkola? Próbowałam się coś dowiedziec u nas w przedszkolu, ale dowiedziałam się tylko, że P. Dyrektor idzie na emeryturę, a nowego Dyr. jeszcze nie ma i, że Ona nie chce wczhodzić w kompetencje, itd. Chciałabym już coś zacząć pomału kompletować.

Strona 28 odpowiedzi na pytanie: 3 latek idzie do przedszkola

  1. Zamieszczone przez goooosia
    od dziś goooosia 😉

    m. dziś jednak nie poszedł do p-la.
    w nocy potwornie kaszlał i obudził się dodatkowo z gilem, migdałki za to dziś dużo lepsze

    Czekam aż moje dziecię się rozchoruje. Starsza już od wczoraj nie chodzi do szkoły 🙁

    • Zamieszczone przez Kasiasta
      Dorota miała wstrząs anafilaktyczny, zaczęła puchnąć, wysypka, świąd i nabrzmiały jej migdałki, wszystko zeszło, a migdałki tylko trochę się zmniejszyły – od tego czasu miała wiecznie rozpulchnione, no ale już ich nie ma;)

      też jestem ciekawa po czym.

      Zamieszczone przez Bociek
      Czekam aż moje dziecię się rozchoruje. Starsza już od wczoraj nie chodzi do szkoły 🙁

      zdrówka!!!!

      • Zamieszczone przez goooosia

        zdrówka!!!!

        dzięki!
        Tak się łudzę, że może nie załapie nic od siostry. W końcu z ospą i szarlatyną też miał styczność a nie zachorował…. Pewnie go ospa dopadnie jak będzie miał 30 lat

        • Zamieszczone przez Bociek
          dzięki!
          Tak się łudzę, że może nie załapie nic od siostry. W końcu z ospą i szarlatyną też miał styczność a nie zachorował…. Pewnie go ospa dopadnie jak będzie miał 30 lat

          Ja czekam na epidemię ospy w przedszkolu 🙂 Mój niby szczepiony, ale wolę, żeby teraz ja przechodził niż za kilkanaście lat.

          Trzymam kciuki, żebyś córcia wyzdrowiała no i nie zaraziła braciszka 🙂

          • A mój Wiktor nadal śpi kurcze od 13….

            Ja nei wiem co on w tym przedszkolu robi, grunt, że po ciekawym poprzednim tygodniu gdzie co drugi dzień Pani prosiła mnie o rozmowę z małym ten jest nadzwyczaj spokojny- chociaż jutro piątek – nie chwalić dnia przed zachodem słońca….

            • a my dzisiaj po pasowaniu na przedszkolaka:D:D
              fajnie bylo, dzieci spiewaly, mowily wierszyki.
              pozniej pani dyrektor pasowala i wreczala dyplomy. na koniec dostaly upominki w formie slodyczy i miseczki ktore robili na garncarstwie

              • Zamieszczone przez aneczka1411
                a my dzisiaj po pasowaniu na przedszkolaka:D:D
                fajnie bylo, dzieci spiewaly, mowily wierszyki.
                pozniej pani dyrektor pasowala i wreczala dyplomy. na koniec dostaly upominki w formie slodyczy i miseczki ktore robili na garncarstwie

                to pewnie dumna jesteś 🙂 :)….super
                nas to czeka 🙂 🙂

                • Zamieszczone przez agga_łosiu
                  A mój Wiktor nadal śpi kurcze od 13….

                  Ja nei wiem co on w tym przedszkolu robi, grunt, że po ciekawym poprzednim tygodniu gdzie co drugi dzień Pani prosiła mnie o rozmowę z małym ten jest nadzwyczaj spokojny- chociaż jutro piątek – nie chwalić dnia przed zachodem słońca….

                  jak patrzę na fotkę Twojego skarbusia to mi się papa śmieje w tym kapelindku cudnie wygląda

                  • Zamieszczone przez aneczka1411
                    a my dzisiaj po pasowaniu na przedszkolaka:D:D
                    fajnie bylo, dzieci spiewaly, mowily wierszyki.
                    pozniej pani dyrektor pasowala i wreczala dyplomy. na koniec dostaly upominki w formie slodyczy i miseczki ktore robili na garncarstwie

                    U nas niestety nie ma takiego zwyczaju, jedynie robią pasowanie na starszaka i imprezkę na zakończenie przedszkola.

                    Zamieszczone przez agga_łosiu
                    A mój Wiktor nadal śpi kurcze od 13….

                    Ja nei wiem co on w tym przedszkolu robi

                    Majka zawsze zasypia w samochodzie ok 15:30-16:00 i wstaje z płaczem dopiero ok 18:00 oczywiście później jazda z zasypianiem, najczęściej zaśnie ok 22 i rano znów ryk, że trzeba wstawać…

                    Na szczeście od listopada startują z drzemkami w przedszkolu, już wisi karteczka aby przynosić piżamki.

                    • Bartek też już po pasowaniu, dzisiaj było
                      Powiem szczerze, że dzieci się bardzo przejęły rolami, niektóre nawet popłakały się. Większość mówiła niewyraźnie, z pomocą Pani a Bartek wystrzelił niczym z karabinu maszynowego. Ale to gruboskórna istota i najwyraźniej takie sytuacje nie działają na niego stresująco.

                      • mój czort będzie miał dzisiaj karę bije dzieci a do cioci powiedział głupia jesteś 🙁

                        • Zamieszczone przez alice82
                          jak patrzę na fotkę Twojego skarbusia to mi się papa śmieje w tym kapelindku cudnie wygląda

                          :o:o:o

                          Dziękujemy 🙂

                          Przekazałam Wiktorkowi komplement, że ładnie wygląda a on “wiem”

                          • Zamieszczone przez Bociek
                            Bartek też już po pasowaniu, dzisiaj było
                            Powiem szczerze, że dzieci się bardzo przejęły rolami, niektóre nawet popłakały się. Większość mówiła niewyraźnie, z pomocą Pani a Bartek wystrzelił niczym z karabinu maszynowego. Ale to gruboskórna istota i najwyraźniej takie sytuacje nie działają na niego stresująco.

                            Zdjęcia prosimy

                            • Zamieszczone przez alice82
                              mój czort będzie miał dzisiaj karę bije dzieci a do cioci powiedział głupia jesteś 🙁

                              uuuuu, to faktycznie nieciekawie

                              Musicie porozmawiać i wyjaśnić co można a co nie.

                              My mamy dziś rozmowę na temat ” nie wolno rozlewać herbaty podczas obiadu”
                              szkoda, że jak ostatnio była rozmowa na temat ” nie wolno bawić sie jedzeniem podczas obiadu” nie wspomniałam o napojach

                              • oj tam.. oj tam….
                                M. ostatnio na porządku dziennym” głupi” i chodzi i mówi :
                                M : bupi Miki ( brat )
                                Ja : nie wolno tak mówić, bedziesz miał karę
                                M : buuuu….
                                Ja: Maciek !!!!!! mówiłam coś
                                M : mówie tylko buuu ( przy tym rysuje się głupi uśmieszek na twarzy )

                                Zamieszczone przez alice82
                                mój czort będzie miał dzisiaj karę bije dzieci a do cioci powiedział głupia jesteś 🙁

                                • Majka jak się zdenerwuje na kogoś to strzela focha i mówi:Jesteś bzidka

                                  • ja jak Oli ma focha słyszę
                                    głupia jesteś,brzydka,niedobra, nie lubię cię

                                    • u nas z przedszkola zostala przyniesiona d.. A, ale udalo sie ja wytepic. jedno konkretne skarcenie, ze to bardzo brzydko i tak nie wolno, powazna mina i brak dalszych komentarzy czy rozwodzenia sie na ten temat.

                                      • maciek nie mówi brzydkich wyrazów (choć nam się czasem zdarza, również przy nim )
                                        nie mowi też nic złego, czy mającego sprawić przykrość, ale to pewnie kwestia czasu i tego że na razie w p-lu jest pół na pół….

                                        • nie wiem, czy to pocieszjace, ale w przypadku naszego dziecka TO slowo bylo wypowiedziane raczej prowokacyjnie-zeby zobaczyc nasze reakcje i bez swiadomosci jego negatywnego wydzwieku.
                                          Tak wiec pokazalismy krotka reakcje i zamknelismy temat.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 3 latek idzie do przedszkola

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general