50 twarzy Greya.

Rany boskie, powiedzcie mi co to jest????
Wpadło mi w ręce, czytam, czytam i właściwie nie wiem jak mam to traktować
To jakiś pastisz?
Niech mnie ktoś oświeci, bo może ja czegoś nie rozumiem
Jednak reklama to potęga

Strona 10 odpowiedzi na pytanie: 50 twarzy Greya.

  1. Zastanawiałam się co to za książka czytam wasze opinie i ahh, to taka. Powiedziałam mężowi, a on na to-kupmy audiobooka;) jak tam tyle scen to ciekawe jakby to brzmiało;)

    A czytałyście kiedyś ostatnie tango w paryżu? czytałam jako nastolatka to odbiór inny pewnie niż byłby teraz.
    Ja teraz w ogóle nie mam kiedy czytać to już jak się zabrać to za coś dobrego, to pewnie nie na taką książkę się zdecyduję.

    • Zamieszczone przez chilli
      zmeczylam trzeci tom.
      moja wewnetrzna bogini jest wyczerpana maratonem z tym gniotem.

      Zmęczyłam tom pierwszy.
      Serio zastanawiam się, czy poświęcać 2 PLN, żeby drugi z chomika ściągnąć 😉

      • Ja przeczytałam pierwszy tom i nie mogłam się doczekać drugiego, dziś zaczęłam, wciągnęła mnie…serio

        • A ja kończę trzeci tom i szczerze mówiąc, dwójka najlepiej wypadła spośród wszystkich trzech części… “Nowe oblicze Greya” jest już strasznie męcząca i nudna, ale czytam, może coś pod koniec będzie ciekawego…

          • Zamieszczone przez Carlain
            , może coś pod koniec będzie ciekawego…

            a jest tam cos co jej wewnetrzna bogini machnela i co spowodowalo ze sie zakrztusilam kawa..

            • Zamieszczone przez chilli
              a jest tam cos co jej wewnetrzna bogini machnela i co spowodowalo ze sie zakrztusilam kawa..

              Nie wiem czy dokładnie chodzi o ten moment, w którym złapał mnie atak śmiechu, ale rzeczywiście prawie pod koniec coś się dzieję… Aczkolwiek dalej same nudy, w kółko na okrągło to samo…. :/

              • Zamieszczone przez agusek22
                Ja przeczytałam pierwszy tom i nie mogłam się doczekać drugiego, dziś zaczęłam, wciągnęła mnie…serio

                Jednak zaczęłam drugi…
                No strasznie waniliowo 😉 się zaczyna…
                Zawiodłam się na całej linii

                będzie ciekawiej ?

                • Zamieszczone przez kurczak
                  będzie ciekawiej ?

                  napisze,że będzie 🙂

                  • Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW
                    napisze,że będzie 🙂

                    Przeczytałam 1/3 i dalej nic…
                    Czy on już do końca będzie taki kochający i będzie ją czcił, szanował, uwielbiał i wszyscy będą jej gadać jak to dobrze na niego wpływa i jaki jest przy niej szczęśliwy i odmieniony?
                    Rozstaną się chociaż z raz jeszcze?
                    Będzie chociaż raz kiedy NIE doprowadzi jej do orgazmu ;)? Albo kiedy ona przygryzie wargę a jemu NIE stanie (przepraszam kiedy NIE pociemnieją mu oczy )?

                    No normalnie nawet poziom pytań do tej książki jest żenujący ;)…

                    • Zamieszczone przez kurczak
                      Przeczytałam 1/3 i dalej nic…
                      Czy on już do końca będzie taki kochający i będzie ją czcił, szanował, uwielbiał i wszyscy będą jej gadać jak to dobrze na niego wpływa i jaki jest przy niej szczęśliwy i odmieniony?
                      Rozstaną się chociaż z raz jeszcze?
                      Będzie chociaż raz kiedy NIE doprowadzi jej do orgazmu ;)? Albo kiedy ona przygryzie wargę a jemu NIE stanie (przepraszam kiedy NIE pociemnieją mu oczy )?

                      No normalnie nawet poziom pytań do tej książki jest żenujący ;)…

                      Waniliowo jest do samego końca…. W 3 części raz się porządnie pokłócą,ale nie będę zdradzać o co a potem znowu “Moja” “Mój” “Jesteś piękna, kocham cię” achy i ochy…. też się zawiodłam na tej książce

                      • Zamieszczone przez kurczak

                        Będzie chociaż raz kiedy NIE doprowadzi jej do orgazmu ;)?

                        jeden raz się zdarzy 😀 to dziewczyna się popłacze

                        • Zamieszczone przez Carlain
                          jeden raz się zdarzy 😀 to dziewczyna się popłacze

                          Zgaduję, że łzy polecą, bo stwierdzi, że go zawiodła?

                          • Zamieszczone przez Carlain
                            Waniliowo jest do samego końca…. W 3 części raz się porządnie pokłócą,ale nie będę zdradzać o co a potem znowu “Moja” “Mój” “Jesteś piękna, kocham cię” achy i ochy…. też się zawiodłam na tej książce

                            O rany… To ja już nie czytam. Dzięki :).
                            Ale jeszcze mogę pokomentować ?

                            • 3 ostatnie rozdziały są gites 🙂

                              • Ja jestem po 3 częściach. I dla mnie jakoś dwójeczka najmniej wciągająca…
                                Chociaż zapowiadało się burzliwie…później chyba autorce zabrakło pomysłów.

                                Nie powiem, bo się wciągnęłam. W tydzień przeczytałam 3 książki…

                                • Zamieszczone przez kurczak
                                  Zgaduję, że łzy polecą, bo stwierdzi, że go zawiodła?

                                  NIe dlatego, że za długo ją “podniecał” za karę nie doprowadzając do orgazmu, a ona się bidulka męczyła

                                  • Zamieszczone przez Carlain
                                    NIe dlatego, że za długo ją “podniecał” za karę nie doprowadzając do orgazmu, a ona się bidulka męczyła

                                    No tak… zapomniałam, że sama ma zakaz “dokończenia”

                                    • Zamieszczone przez kurczak
                                      No tak… zapomniałam, że sama ma zakaz “dokończenia”

                                      zwiekszyl stopien trudnosci – poprzywiazywal ja do ktorego mebla tak ze biedaczka nic nie mogla i musiala uzyc kodu czerwonego zeby nie zejsc z braku wykonczenia

                                      • Zamieszczone przez kurczak
                                        Przeczytałam 1/3 i dalej nic…
                                        Czy on już do końca będzie taki kochający i będzie ją czcił, szanował, uwielbiał i wszyscy będą jej gadać jak to dobrze na niego wpływa i jaki jest przy niej szczęśliwy i odmieniony?
                                        Rozstaną się chociaż z raz jeszcze?
                                        Będzie chociaż raz kiedy NIE doprowadzi jej do orgazmu ;)? Albo kiedy ona przygryzie wargę a jemu NIE stanie (przepraszam kiedy NIE pociemnieją mu oczy )?

                                        No normalnie nawet poziom pytań do tej książki jest żenujący ;)…

                                        nic z tych rzeczy 😀 tak wiec sama rozumiesz – bedzie ciekawiej

                                        • Zamieszczone przez chilli
                                          zwiekszyl stopien trudnosci – poprzywiazywal ja do ktorego mebla tak ze biedaczka nic nie mogla i musiala uzyc kodu czerwonego zeby nie zejsc z braku wykonczenia

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 50 twarzy Greya.

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general