50 twarzy Greya.

Rany boskie, powiedzcie mi co to jest????
Wpadło mi w ręce, czytam, czytam i właściwie nie wiem jak mam to traktować
To jakiś pastisz?
Niech mnie ktoś oświeci, bo może ja czegoś nie rozumiem
Jednak reklama to potęga

Strona 13 odpowiedzi na pytanie: 50 twarzy Greya.

  1. phi, ja wolę być hot:D

    • Zamieszczone przez beamama
      Ale da się bez tego żyć, nie? 😉 Studiować pewnie też 🙂

      da sie. FB mam, ale zupelnie towarzysko.
      wszelkie naukowe sprawy zalatwiamy na “tablicy” utworzonej przez collage na ktorym kurs robie. mamy do tego specjalne miejsce i tam wrzucamy notatki, artykuly, streszczenia, wszelkie info, prowadzimy dyskusje. nie ma potrzeby rozciagac tego na kolejne miejsca.

      • zazdroszczę;) my takich cudów na naszym UE nie mamy;) ale grunt, że dla nas działa, dostęp mają tylko odpowiednie osoby, a fb mają wszyscy;) więc to po prostu najlepsze dla nas rozwiązanie

        • Zamieszczone przez Słoneczko08
          zazdroszczę;) my takich cudów na naszym UE nie mamy;) ale grunt, że dla nas działa, dostęp mają tylko odpowiednie osoby, a fb mają wszyscy;) więc to po prostu najlepsze dla nas rozwiązanie

          a to zgoda, jak miejsca na stronie uczelni nie ma, to gdzies sie podziac trzeba. dziwie sie tylko, ze szkoly o to w polsce nie dbaja. cuda znowu takie to nie sa, a przeciez wciaz sie gdzies czyta o walkach o studenta. a to naprawde spore ulatwienie.

          • myślę, że to kwestia podejścia wykładowców – niektórzy są tacy, że nie akceptują nowości, wykłady puszczają na slajdach z machiny przedpotopowej (dla mnie:D) a inni używają facebooka, gg, twittera… to kwestia chęci ułatwienia życia studentowi.

            • Zamieszczone przez beamama
              Rany boskie, powiedzcie mi co to jest????
              Wpadło mi w ręce, czytam, czytam i właściwie nie wiem jak mam to traktować
              To jakiś pastisz?
              Niech mnie ktoś oświeci, bo może ja czegoś nie rozumiem
              Jednak reklama to potęga

              A ja tam mam już za sobą III tomy i czuję niedosyt 😀

              Faaaak po kilkunastu stronach rzuciłam książkę w kąt i złapałam na nią focha,myślałam że to historia o księciu na białym koniu a tu teksty typu “ja się nie kocham ja się *!” czy “chcę żebyś go pieprzyła ustami” !!!! Taki slang całkiem w nie moim stylu… Także książka była rzucona na 3tyg i wróciłam do niej na nowo za namową “zajaranych” koleżanek,które zapewniały że później będzie już faaajniej, waniliowo :Oczko: Także wróciłam i nie żałuję 🙂

              • Zamieszczone przez rorita
                A ja tam mam już za sobą III tomy i czuję niedosyt 😀

                Faaaak po kilkunastu stronach rzuciłam książkę w kąt i złapałam na nią focha,myślałam że to historia o księciu na białym koniu a tu teksty typu “ja się nie kocham ja się *!” czy “chcę żebyś go pieprzyła ustami” !!!! Taki slang całkiem w nie moim stylu… Także książka była rzucona na 3tyg i wróciłam do niej na nowo za namową “zajaranych” koleżanek,które zapewniały że później będzie już faaajniej, waniliowo :Oczko: Także wróciłam i nie żałuję 🙂

                Mało Ci przygryzania ust czy fikołków wewnętrznej bogini? :p

                • Zamieszczone przez beamama
                  Mało Ci przygryzania ust czy fikołków wewnętrznej bogini? :p

                  chyba jednak przeczytam. tyle o tej wewnetrznej bogini piszecie, ze ciekawosc mnie zrzera.

                  • Zamieszczone przez beamama
                    Mało Ci przygryzania ust czy fikołków wewnętrznej bogini? :p

                    Mało mi było ” o Barnabo” hahahaha

                    Jak pierwszy raz napisali to wybuchłam śmiechem w głos 😛

                    Jakiegoś takiego polotu jak większość koleżanek nie miałam… jakoś nie rajcują mnie sprycule, zatyczki analne, pejcze czy klapsy ;P Bardziej podobały mi się waniliowe zabawy z Grey’em 😀

                    • Zamieszczone przez tora
                      chyba jednak przeczytam. tyle o tej wewnetrznej bogini piszecie, ze ciekawosc mnie zrzera.

                      Czytaj,czytaj może i Ty rozpadniesz się na miliony kawałeczków 😀

                      • Zamieszczone przez tora
                        chyba jednak przeczytam. tyle o tej wewnetrznej bogini piszecie, ze ciekawosc mnie zrzera.

                        Czytaj,czytaj może i Ty rozpadniesz się na miliony kawałeczków 😀

                        • Zamieszczone przez tora
                          chyba jednak przeczytam. tyle o tej wewnetrznej bogini piszecie, ze ciekawosc mnie zrzera.

                          koniecznie musisz przy tym przygryzać wargę,bez tego nie wczujesz się w rolę…

                          • No i ja sięgnęłam po tą książkę…
                            no cóż – podpisze się pod pierwszym postem Beamamy:
                            “Rany boskie, powiedzcie mi co to jest????
                            Wpadło mi w ręce, czytam, czytam i właściwie nie wiem jak mam to traktować
                            To jakiś pastisz?
                            Niech mnie ktoś oświeci, bo może ja czegoś nie rozumiem
                            Jednak reklama to potęga”

                            Ja raczej nie dam rady dojść nawet do połowy – i nie chodzi tu o seks.
                            Totalna NUDA!!!!!!
                            Szkoda życia a jest tyle ciekawych książek.
                            A może stara jestem i nie ruszają mnie takie “pozycje” literackie.

                            • Zamieszczone przez GorącaKawa
                              No i ja sięgnęłam po tą książkę…
                              no cóż – podpisze się pod pierwszym postem Beamamy:
                              “Rany boskie, powiedzcie mi co to jest????
                              Wpadło mi w ręce, czytam, czytam i właściwie nie wiem jak mam to traktować
                              To jakiś pastisz?
                              Niech mnie ktoś oświeci, bo może ja czegoś nie rozumiem
                              Jednak reklama to potęga”

                              Ja raczej nie dam rady dojść nawet do połowy – i nie chodzi tu o seks.
                              Totalna NUDA!!!!!!
                              Szkoda życia a jest tyle ciekawych książek.
                              A może stara jestem i nie ruszają mnie takie “pozycje” literackie.

                              witaj w klubie. przeczytałam połowę. nie dałam rady 😉

                              • nie przeczytam tego
                                nie przeczytam tego
                                nie przeczytam tego
                                nie przeczytam tego
                                nie przeczytam tego
                                nie przeczytam tego……………..

                                • Zamieszczone przez Nunak
                                  nie przeczytam tego
                                  nie przeczytam tego
                                  nie przeczytam tego
                                  nie przeczytam tego
                                  nie przeczytam tego
                                  nie przeczytam tego……………..

                                  no ja w sumie też nie
                                  odłożyłam i z przyjemnością zaczęłam coś innego

                                  jak wykształcone, mądre kobiety mogą to czytać….szmira jakich mało

                                  a o potędze promocji i sukcesu powinni uczyć na każdej uczelni do tego przeznaczonej

                                  • trafiłam gdzieś na dyskusję właśnie o tematyce 50 twarzy greya i ktoś polecał serię o śpiącej królewnie Anny Rice… zaczęłam czytać i powiem Wam to dopiero jest jazda… w ogóle nie wiem co o tym myśleć, trochę boję się czytać dalej:D a jestem w sumie na samym początku:D

                                    • czasami dobrze przeczytac coś płytkiego i szmirowatego….choćby dlatego,żeby docenić szlachetną literaturę

                                      • Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW
                                        czasami dobrze przeczytac coś płytkiego i szmirowatego….choćby dlatego,żeby docenić szlachetną literaturę

                                        e…tam – nie tak od razy szlachetną po prostu coś ciekawszego
                                        To jest zwyczajnie NUDNE!
                                        Dla mnie BRAWO dla promotorów/wydawców – to SUKCES w stylu amerykańskim!!!

                                        • ja tam przeczytałam
                                          i nie wiem czym oni się tak podniecają 😀

                                          po lekturze totalnie wrażeń brak
                                          nawet podniety 😉

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 50 twarzy Greya.

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general