50 twarzy Greya.

Rany boskie, powiedzcie mi co to jest????
Wpadło mi w ręce, czytam, czytam i właściwie nie wiem jak mam to traktować
To jakiś pastisz?
Niech mnie ktoś oświeci, bo może ja czegoś nie rozumiem
Jednak reklama to potęga

Strona 7 odpowiedzi na pytanie: 50 twarzy Greya.

  1. Zamieszczone przez esmena
    Właśnie skończyłam pierwszą część. Nie wiem, czy to kicz czy nie, mnie wciągnęło 🙂

    super 🙂 w sumie najlepsze dopiero przed Tobą:)

    • i jak czytanie idzie ?? wciągnęło jeszcze kogoś??

      • Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW
        i jak czytanie idzie ?? wciągnęło jeszcze kogoś??

        Nie zabrałam się w ogóle.
        Czytam teraz IRENĘ.

        • Zaczęłam trzecią część.

          Słodka bajeczka po prostu 🙂

          Opisy seksu już tylko przelatuję wzrokiem. Za dużo tego zdecydowanie jak na książkę, która ma jednak (leniwą to leniwą) jakąś fabułę. Z kolei gdyby to miała być książka z gatunku erotyki, to mimo zróżnicowanej scenerii i sposobów opisy są po prostu nudne, a język autorki za ubogi (czytam co prawda po polsku, ale z tego co widzę w wątku to nie ma dużej różnicy).

          I choć książkę czyta się łatwo, jest wciągająca, nie rozumiem, skąd jej powodzenie. Fajnie czytających się książek jest dużo – skąd tutaj taki szum?

          • Przeczytałam w Twoim Stylu wywiad z E.L.James i normalnie pani zaczyna mi się podobać 😉
            Sama przyznaje, że poziom jej książki jest żenujący, a pisanie jej to była czysta rozkosz grafomana

            • Cyt. :
              “przeczytałam swoją książkę, gdy ukazała się drukiem, i momentami kuliłam się z zażenowania.”

              😉

              • Zamieszczone przez beamama
                Cyt. :
                “przeczytałam swoją książkę, gdy ukazała się drukiem, i momentami kuliłam się z zażenowania.”

                😉

                Szczera babka 😉

                • hehe fajna.grunt to umieć się skrytykować.

                  ja czekam aż Koroniewska nagra trzeci tom audiobooka bo super sie tego słucha.śmiałam się do łez na 2 pierwszych tomach….
                  zupełnie inaczej niż czytanie.
                  wiem co sie zdarzy,słucham zupełnie bez emocji związanych z tym co bedzie…. i o dziwo Koroniewskiej nawet fajnie to wychodzi….mimo tego,że za nią nie przepadam 🙂
                  a jak słysze po raz enty ” moja wewnętrzna bogini ” to uśmiech mi się sam przykleja do ust….

                  • Ciekawe ile trafień by wyszło, gdyby policzyć to “rozpadanie się na kawałki”

                    No jak autorka sama tak o swojej książce myśli, to ja już nie wiem, co myśleć o powodach jej sukcesu 🙂

                    • Zamieszczone przez esmena
                      Ciekawe ile trafień by wyszło, gdyby policzyć to “rozpadanie się na kawałki”

                      No jak autorka sama tak o swojej książce myśli, to ja już nie wiem, co myśleć o powodach jej sukcesu 🙂

                      i to chyba jest powód sukcesu – ”nieważne co mówią -byle mówili”. jakby książka była fenomenalna i wartościowa to nie wzbudzałaby takiej sensacji 🙂

                      • Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW
                        i jak czytanie idzie ?? wciągnęło jeszcze kogoś??

                        przeczytałam II część i jest lepsza niż pierwsza:) no ale ja omijałam sobie opisy żeby mieć wrażenie szybkosci akcji:)

                        • Zamieszczone przez beamama
                          Przeczytałam w Twoim Stylu wywiad z E.L.James i normalnie pani zaczyna mi się podobać 😉
                          Sama przyznaje, że poziom jej książki jest żenujący, a pisanie jej to była czysta rozkosz grafomana

                          no to faktycznie niezła jest:)

                          • Zamieszczone przez esmena
                            Ciekawe ile trafień by wyszło, gdyby policzyć to “rozpadanie się na kawałki

                            No jak autorka sama tak o swojej książce myśli, to ja już nie wiem, co myśleć o powodach jej sukcesu 🙂

                            Proszzzzz :

                            Główna bohaterka książki 30 razy “przygryza dolną wargę”, 73 razy “przewraca oczami”, także 25 razy “eksploduje” przy Christianie.

                            • Zamieszczone przez beamama
                              Proszzzzz :

                              Główna bohaterka książki 30 razy “przygryza dolną wargę”, 73 razy “przewraca oczami”, także 25 razy “eksploduje” przy Christianie.

                              Kto to zliczył Ale o rozpadaniu się na kawałki dalej statystyk nie znam: ile razy się rozpadała, na ile łącznie kawałków, ile razy rozpadał się Christian (bo jemu to się, jak pamiętam, też zdarzało)

                              • Zamieszczone przez esmena
                                Kto to zliczył Ale o rozpadaniu się na kawałki dalej statystyk nie znam: ile razy się rozpadała, na ile łącznie kawałków, ile razy rozpadał się Christian (bo jemu to się, jak pamiętam, też zdarzało)

                                Esmena, policz może 🙂
                                I daj znać

                                • Zamieszczone przez marnat
                                  Esmena, policz może 🙂
                                  I daj znać

                                  O nie, drugi raz przez tą książkę nie przebrnę

                                  • Ja też “męczyłam” tę książkę i nie mam zamiaru sięgać po kolejne części. Ileż można się smagać, wiązać i pozwalać podświadomości tańczyć kankana? Z tego wynika, ze reklama to więcej może niż prawdziwy talent i warsztat.

                                    • Dla zainteresowanych – w Biedronce 2 pierwsze tomy po ok 28 zł 😀

                                      • ale wy jesteście….
                                        liczycie biednej dziewczynie orgazmy a dlaczego nikt nie porachował ile razy Christian przeczesuje włosy,ile razy wkłada białą koszule i dżinsy oraz jak często pachnie drogim żelem pod prysznic i Christianem?? przecież to tez ważny aspekt tej historii

                                        • Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW
                                          ale wy jesteście….
                                          liczycie biednej dziewczynie orgazmy a dlaczego nikt nie porachował ile razy Christian przeczesuje włosy,ile razy wkłada białą koszule i dżinsy oraz jak często pachnie drogim żelem pod prysznic i Christianem?? przecież to tez ważny aspekt tej historii

                                          o to to, racja.
                                          To co Monika, Ty podliczysz?

                                          I ta Koroniewska wczuwa się czytają sceny z łóżka?

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 50 twarzy Greya.

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general