Forum: Polecam

Podróże kulinarne i Makłowicza

Wiecie pewnie, o czym piszę- taki program o gotowaniu prowadzony przez Roberta Makłowicza (zawsze mi się myli z Bikontem, ale to przez Wprost)
Polecam oczywiście jako niewyczerpana skarbnica informacji i ciekawostek kulinarnych z różnych stron świata, ale także jako…program dla dzieci. Nie wiem co ma w sobie takiego sam pan Makłowicz, że wszystkie kobity słuchają go z otwara buzią (nie wyłaczając piszącej te słowa) nawet te najmniejsze, np moja Martusia obejrzała w ostatnią niedzielę CAŁY odcinek od deski do deski. A nadmienić musze, że niegdy, albo prawie nigdy nie zdarzyło jej się obejrzeć w całości j wieczorynki czy innej bajki. A tego pana słuchała z zapartym tchem.
Tak więc, drogie Mamy: jeśli chcecie mieć chwilkę wytchnienia- polecam oglądanie razem z pociechami (może też płci męskiej) Podróży Kulinarnych Roberta Makłowicza! Program ze wszech miar pożyteczny

Ania i Martusia (10.09.02)

Znasz odpowiedź na pytanie: Podróże kulinarne i Makłowicza

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Duma rodzicielska
Jeszcze nigdy z niczego nie byłam taka dumna... Oczywiście, jak każdy, miewałam swoje lepsze dni, małe lub większe sukcesy, bywałam z siebie zadowolona, czerpałam satysfakcję itd. Ale jeszcze nic nie
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Hotele w Warszawie
Pytanie z całkowicie innej beczki:) Jako, że sporo wśród nas Warszawianek, czy ktoraś z Was (może jakaś dziewczyna często podróżująca?) może polecić mi niezły, a niedrogi hotel w Warszawie (ok.
Czytaj dalej