uwaga CENZURA!!!!dów

Cóż…o ile zaraz nie zamkną Panie Moderatorki tego wątku ( a zapewne tak będzie) pragnę donieść, że na Frum zapanowała dziwna i niezrozumiała cenzura…,

Krótkie info, czym jest netetykieta:

NET-ETYKIETA

W odpowiedzi na:


Net-etykieta jest to tzw. sieciowy Savoir-Vivre. Zawiera on kilka podstawowych zasad Internetowego dobrego wychowania. Odnosi się on przede wszystkim do użytkowników grup dyskusyjnych, lecz w dobrym guście jest wykorzystanie zawartych informacji również w redagowaniu i przesyłaniu poczty Email.

Oto niektóre z nich:

W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, a szczególnie robienie tego na forum publicznym


Hmm..zdaje mi się, że niektórzy moderatorzy tu to uwieeelbiają robić!;) I co? Blokuje sie im za to konto???

W odpowiedzi na:


LISTSERV, GRUPY DYSKUSYJNE
Na niektórych listach panuje mały ruch, inne mogą wypełnić Twoją skrzynkę kilkuset przesyłkami na dzień. Liczne przesyłki nadchodzące z różnych listserverów, listy adresowane do wielu użytkowników wymagają znacznego nakładu czasu na przetwarzanie i okupują cenne zasoby systemu. Subskrypcje do list dyskusyjnych należy ograniczać do niezbędnego minimum, uwzględniając limit miejsca na dysku i własne możliwości czytania na bieżąco nadsyłanych przesyłek.

Dbaj aby Twoje pytania i komentarze odpowiadały tematowi danej listy.
Nie wahaj się prowokowac innych do dyskusji. Pamiętaj, że dyskusje te są „publiczne” i służą konstruktywnej wymianie poglądów. Traktuj innych uczestników tak, jak chciałbyś być sam traktowany.
Stawiając pytanie w grupie dyskusyjnej, zalecaj nadsyłanie odpowiedzi do Ciebie osobiście; wyślij opracowaną, zbiorczą odpowiedź do całej grupy.
Odpowiadając na przesyłkę nadesłaną do grupy, sprawdź adres aby być pewnym, że odpowiadasz zgodnie z intencją (pojedynczej osobie lub całej grupie).
Zapisując się do grupy, zachowaj otrzymane potwierdzenie zgłoszenia aby ew. móc się na nie powołać.
Jeśli nie będzie Cię w pracy ponad tydzień, wypisz się lub zawieś subskrybcję we wszystkich listach/grupach, do których należysz.
Jeśli możesz odpowiedzieć na czyjeś pytanie, odpowiedz na jego osobisty adres. Dwudziestu ludzi odpowiadających na to samo pytanie na dużej liście może zapełnić szybko wiele skrzynek pocztowych…
Zapisuj się na listę podając swój osobisty adres, a nie np. wspólny adres biura, katedry itp.
Czasami zapisujący się na listę nie są zaznajomieni z właściwą „etykietą sieciową” (netiquette) i nadsyłają zadania SUBSCRIBE lub UNSUBSCRIBE bezpośrednio do samej listy. Bądź tolerancyjny w takich przypadkach, udziel lepiej pożytecznych wskazówek zamiast krytykować.


Zwracam uwagę na pt nr 2. Jak się okazało TU nie należy mieć kontrowersyjnych poglądów a „obrażanie innych” stało się jakiąś wybiórczą kategorią i co np. jednym wolno mówić ( i nie jest to obrażanie) to u innych już jest.

Np. wymiana zdań ( nawet ostra) ale bez używania epitetów już jest preteksem do gróźb o zablokowaniu konta a w innym przypadku padają słowa : „głupa”, „zamknij się” , i o wieele ostrzejsze i TO NIE JEST złamaniem netetykiety. Ciekawe? Warto się zastanowić nad panującymi tu zasadami.

Kochane moderatorki…wywieście oficjalną listę poglądów obowiązujących na Forum, by wszyscy wiedzieli, jakich rzeczy nie wolno krytykować a jakie należy popierać:) I będzie wtedy wszystko jasne, ładne, w porządku. A że nie będzie wolności słowa? Cóż…nie wszędzie musi być;)

I tym pewnie pożegnam się z forum, bo zgodnie z groźbą wystosowaną do mnie anonimowo, zamkniecie mi konto:)


lipcowe dziecko

166 odpowiedzi na pytanie: uwaga CENZURA!!!!dów

lotos Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Ala, już pisałam ci na naszym wątku, że nie wierze, żeby Ci moderatorki pisaly anonimy, bo to by jakieś głupie było. Może ktoś Ci robi dowcip??

Może niech się wypowiedzą podejrzewane Moderatorki i niech się okaże, że naprawde nie mają z tym nic wspólnego:)

(Dopisane po przeczytaniu tegoż listu, udostępnionego mi przez Alę)

No, okazalo się, że list był podpisany TEAM DI, więc nie bardzo anonimowy. I zawiera raczej upomnienie dotyczace stylu wypowiedzi/obrażania forumowiczek a nie wyrażania pogladów. Chyba nie brzmi to aż tak źle? No nie wiem, na wielu forach jest ktoś, kto pilnuje netykiety, u nas tego dotąd nie było ( co najwyżej zamykano wątek). Byłam kiedys na forum, gdzie za powiedzenie ” głupoty pleciesz” osoba dostała publiczne ostrzeżenie i to ostrzeżenie wisiało jej przy nicku jakiś czas…to dopiero przegięcie:)

Ala, spokojnie, nie ma co się obrażać,bo myslę, że to nie jest złośliwie wycelowane w Ciebie, ale podejrzewam, że kilka innych foremek moglo dostać mail podobnej treści ( osobiscie znam jeszcze jedną, której się wymsknęło jedno niefajne określenie).

Wg mnie to forum jest i tak wyjątkowo sympatyczne i kulturalne i moderatorki nie będą miały za wiele roboty w tej materii :))))))

Ania i córeczka Domi (06.06.2005)i lipcowe Słoneczko

Edited by lotos on 2007/01/27 14:44.

Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

nie wiem o co chodzi, ale wydaje mi się, że nasze forum zawsze było i jest inne. wydawało mi się, że raczej twarde zasady netykiety tu nie obowiązują i ok, bo inaczej ja już bym dawno miała zablokowane konto

nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale czy jakiś moderator groził Ci anonimowo, ze zAWIEsi Ci konto?
no jak tak, to niech się sam poda do dymisji. tchórzostwa i braku kultury tolerować u zielonych nie bedziemy.

mniam;)

helenb Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Nie obraź sie, ale Twój ostatni post (w temacie o biciu…) jest odrażający.

H*S*K

Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

daj linka helenb , chcę wiedzieć więcej…

mniam;)

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Rozumiem, że wystosowałaś list ze „skargą”?:) i stąd ten anonim?:)


lipcowe dziecko

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Bruni..zaraz sama poszukam!:))) Bo chyba chodzi o [Zobacz stronę] dyskusje!

A i doczytałam tamten wątek i wszyystko jasne!:))))Olnijo…czy dlatego, że nie chcesz mieć ze mną znajomości ( choć ciekawe, bo WCALE Ci nie odpowiadałam) to wystosowałaś do mnie ten dziwny list???? Ja rozumiem przyjażń i te sprawy ( z kotuś) ale na litość boską…

<img src=”http://im.bobasy.pl/f/s/205371.jpg”>
lipcowe dziecko

Edited by ahimsa on 2007/01/27 14:05.

krzemianka Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Moze poczekamy az sie moderatorki same wypowiedza.

To co piszesz, a wlasciwie prawie w ogole mi sie nie podoba, nie w sensie pogladow, ale raczej w sposobie, w jaki odpowiadasz na posty innych uzytkowniczek.

Ale to co zrobiono (o ile zrobiono)) tez mi sie nie podoba. Nie wiem, jak na tym forum mozna wyslac priva anonimowo, ale skoro tak to wygladalo, to jeden zonk.
A po drugie, zamykanie kat na tym forum, stalym uzytkownikom nigdy nie mialo miejsca.

Znam lpesze sposoby na chamstwo, z którego jestes znana, i je stosuje (choc nie tym razem).

I nie oskarzaj nikogo personalnie skoro nie wiesz, kto za tym stoi…

Edytuje, bo chcialam jeszcze cos dopisac.
Moze wklej tego anonima z pogrozkami tutaj, odkryj przed nami tchorzostwo modow? Bo wiesz, jednostronna relacja daje niezbyt pelny obraz – a jakos nie mam na tyle zaufania do Ciebie, by wierzyc w priva pelnego grozb.

(Dalej i tak, nie podoba mi sie pomysl blokowania konta komulkowiek z tego forum, zeby byla jasnosc)

Edited by krzemianka on 2007/01/27 14:09.

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

W odpowiedzi na:


I nie oskarzaj nikogo personalnie skoro nie wiesz, kto za tym stoi…


Personalnie???? A kogóż ja oskarżam personalnie! Podpisne było jakimś ogólnikiem więc dla mnie nadal to anonim. Niestety.

Ja też Cię nie lubię;) ale nie grożę Ci z tego powodu blokadą konta:)

I żeby było jasne: Nie każe mnie lubić!!! Nie jestem puchatym misiem;) każdy ma swój rozum. Ale uważam takie rzeczy za farsę! I tak jak mówisz słusznie- można nie czytać tego co piszę itd. Prawda? Nie boli mnie krytyka, najwyżej sobie popolemizuję. Zabolało mnie to anonimowe wymachiwanie pięścią.

I…nawet jeśli z kimś się popstrzykam, nie znaczy to, że go nie cenię itd. na tym chyba polega dorosłość? nawet jeśli kogoś lubię to potrafię ostro polemizować, ale nie oznacza to, że odmienne zdanie danej osoby spowoduje, że ją znienawidzę do końca życia bo ma inne zdanie, niż ja!

Myślałam, że to oczywiste. Ale jak widać, niektóre osoby tak właśnie robią w stosunku do mnie.


lipcowe dziecko

Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Personalnie???? A kogóż ja oskarżam personalnie! Podpisne było jakimś ogólnikiem więc dla mnie nadal to anonim.

ashimso, na pewno mi sie nie wydaje, ale słowa oskarżenia padły pod adresem olinji , są twojego autorstwa.
rzekomo oskarżona w ten sposób ma odgrywać się na Tobie za twoje popśtykanie się w watku o biciu dzieci z jej kolezanką ‚kotus’.

mniam;)

krzemianka Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

No chwileczke, a kto o Olinji pisal? Krasnoludki?

Dalsze Twoje argumenty niespecjalnie mnie przekonuja Kto tu mowi o lubieniu/nielubieniu? Tu chodzi o troche taktu, a nie wskakiwanie komus na plecy – to jest polemika?

no nic, nie dasz sie namowic na ujawnienie tego anonimowego (podpisanego zbiorowo, czyli jak?) posta z grozbami?

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

A tak…teraz właśnie się spytałam Olniji, czy to ona. Może mi odpowie?:) Bo tajemniczy „TEAM forum” nic mi nie mówi.


lipcowe dziecko

krzemianka Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Szkoda, ze nie zrobilas tego wczesniej, tylko najpierw napisalas…
Wiesz co, anonim to anonim, team forum to chyba wiadomo kto to jednak? Wszystkie moderatorki moze, co?

Oj, Ahimsa, chcesz na sile ucisniona z siebie zrobic…

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Widzisz…pojęcie „taktu” jak widać jest tu bardzo względne. I o tym piszę. Jak pisała bruni jest tu sporo dyskusji o wieele bardziej gorących i jakoś jest ok.

Chcę konkretów! Gdzie kogoś zwyzywałam??? Że się oskarża o łamanie etykiety? A że nie każdemu sie podoba styl…cóż. takie życie. Może z raz mnie poniosło,ale raczej się nie zniżam do używania wyzwisk itd. W przeciwieństwie do innych. Uważam ten list do mnie za mocno niesprawiedliwy. Więc proszę o wytyczne…co i jak mam pisać, z czym się mam zgadzać i komu słodzić;)))))) No i może podrzucisz mi ( jako polonistka) próbkę stylu, jaki powinnam stosować.:) Skoro ten mój jest nie do przyjęcia. ( Dobrze, że nie zarabiam pisaniem książek)


lipcowe dziecko

cait Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Jak dla mnie mówi wiele. Najwidoczniej moderatorki jednogłośnie stwierdziły, że przegiełaś. Nie wiem za co oberwałaś, bo nie czytałam, ale TEAM ID to bardzo jasno określone osoby 😉

Cait + Alka (15 I 2003) + Olaf (06 XII 2006)

lea Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

W odpowiedzi na:


może podrzucisz mi (…) próbkę stylu, jaki powinnam stosować.:) Skoro ten mój jest nie do przyjęcia.


Napisano Ci, ze Twoj styl jest nie do przyjecia? Że kogos zwyzywalas? Wymachiwano piesciami?
Moze po prostu skopiuj tego priwa w calosci, bedzie latwiej ocenic, skoro juz pare osob zaczelo oceny wydawac.

Wspomnialas, ze Team nic Ci nie mowi. Smoki wymienila kiedys caly Team DI w dziale redakcyjnym, o ile pamietam, mnie tez tam wymienila, wiec jako jego czlonek a zatem i potencjalny autor wypowiedzi zawartej w priwie prosze Cie o ujawnienie jego tresci, co uczyni cala wymiane opinii nieco bardziej merytoryczna.

cait Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Nim znalazłam DI pisałam trochę na forum Sakury – już dawno zamknięte. Tam można było wylecieć za błędy ortograficzne! Na DI jest pięknie i miło. Ale tak to już jest – jedni piszą, że każdy tu każdemu kadzi, a inni posądzają o dyskryminację.

Cait + Alka (15 I 2003) + Olaf (06 XII 2006)

helenb Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Dopiero po tym „uwaga CENZURA!!!!dów”, zrobiłam przegląd Twoich wszystkich postów, i wyjaśniło się, dlaczego ktoś mógł się ‚zdenerwować’.

H*S*K

Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

nie w temacie – jesli można to powiem tylko, że model rzeczywiście apetyczny

W.

krzemianka Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

No i widzisz?
znowu zaczynasz dzwne teksty. Wymieszane z usmieszkami. Dobrze wiesz, ze nie chodzi o slodzenie, przytakiwanie i wlazenie w dupe- Przesadzasz wg mnie i tyle.

Swoje pytania skieruj do moderatorek, tak bedzie najlepiej, nie sadzisz?

W odpowiedzi na:


raczej się nie zniżam do używania wyzwisk


no wlasnie , raczej…

Polonistka nie jestem.

Dalej, widze, nie masz zamiaru opublikowac tutaj tego posta. Szkoda.

krzemianka Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

O to samo prosilam, i nadal prosze, ahimse. Na razie omija moja prosbe.
Szkoda.

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Lea, skoro jesteś modem a nic o tym nie wiesz…i mam pytanie, czy jeśli jest podpisane jako TEAM to czy nie wszyscy moderatorzy muszą być poinformowani o wysłaniu takiego „upomnienia”? Swoistej żółtej kartki? Czy to tylko głupia prowokacja jakieś moderatorki .( co rzuca niestety cień na wszystkie)
Treść na priva wysyłam!


lipcowe dziecko

krzemianka Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Ale dlaczego na priva?

olinja Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

W odpowiedzi na:


A tak…teraz właśnie się spytałam Olniji, czy to ona. Może mi odpowie?:) Bo tajemniczy „TEAM forum” nic mi nie mówi.


Olinja odpowie.
Nie, to nie ja wysłałam tego priva.
O tym czym jest TEAM DI mozesz przeczytać w kąciku Od Readakcji wątek „Team DI”.
Podobnie jak Lea proponuję zacytuj to co zostało do Ciebie przesłane tak by inne użytkowniczki skoro juz je o tym poinformowałaś miały przed soba faktyczna treśc listu a nie tylko Twoje słowa.

Kwestia blokowania konta jest na tym forum naprawdę unikalna i tak zostanie o ile nie zaistnieją ku temu powody.
O czym w razie czego będzie wiedziało całe Forum.
Nikt nic nie chce robić anonimowo ani po kryjomu.
To, że list został do Ciebie wysłany na priva to uwierz z szacunku dla Twojej osoby.

Ja i tupot małych stóp

Edited by Olinja on 2007/01/27 15:29.

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Nie nawykłam do upubliczniania wiadomości prywatnych na forum publicznym! A może to jakaś nowa świecka tradycja?

Przesyłam do nabradziej zainteresownych. czyli np. do Lei. Ty do nich się niestety nie zaliczasz.


lipcowe dziecko

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

W odpowiedzi na:


To, że list został do Ciebie wysłany na priva to uwierz z szacunku dla Twojej osoby


Czyli jednak coś wiesz na ten tamat???
Również Tobie wysyłam na priva treść.


lipcowe dziecko

abcdefg Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Ahimso, proponuje jednak siegnac do definicji slowa „anonim”…

Jezeli zwrocono Ci uwage na Twoj styl, to nie ma raczej nic wspolnego z – jak napisalas – „nienawidzeniem Cie do konca zycia”. Emocje sa chyba tylko po Twojej stronie (i to ile zlych emocji!).
Dostalas priva od teamu DI, czyli od modow, czyli od osob w tym przypadku nie prywatnych, lecz formalnych i robisz z tego afere, zamiast zastanowic sie dlaczego (swoja droga mysle, ze forma PRIV miala na celu zwrocenie Ci uwagi w sposob mozliwie najmniej przykry, bo jednak publicznie to nie byloby mile, ale chyba tego nie zrozumialas…).
Ja lubie czytac i pisac ostre wypowiedzi, ale jednak Twoj styl jest bardzo czesto napastliwy, obrazliwy i brak w nim merytorycznych argumentow. Mam wrazenie, ze najbardziej odpowiadalaby Ci pyskowka. A – i obrazaja nie tylko epitety, Twoj sposob „rozmawiania” chocby we wspomnianym watku o biciu… no porownaj ton kotus i swoj.

Ahimsa, zastanow sie na spokojnie, przestan na chwile atakowac i pomysl czy nie masz sobie nic do zarzucenia. Lubienie czy nielubienie nie ma tu nic do rzeczy.
Zycze Ci wiele spokoju, szczegolnie teraz kiedy nosisz w sobie male dzieciatko. Poglaskaj brzucha i skup sie na czyms milym, co? 😉

mama majowego synka ’05

olinja Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

ahimso wiedziałam i znam treść, podobnie jak WSZYSTKIE moderatorki i smoki wyraziłam akceptacje ponieaż widziałam taka koniecznosc.

ahimso to juz nie jest korespondencja prywatna uczyniłaś ja jawna pisząc o niej.
Nie jest w porządku, ze wysyłasz ja tylko nielicznym.
Proponuję wklej ja do tego watku tak chyba byłoby w porządku w obec nas, nie uważasz?

Ja i tupot małych stóp

krzemianka Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

To bardzo ciekawe
Publicznie oskarzac mozna do woli?
Bez dokladnych wyjasnien, piszac nie cala prawde?

to jest dopiero tradycja

Masz cos do ukrycia?

helenb Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

też to miałam napisać 😉

H*S*K

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

A co było tak obraźliwego w wątku o bitych dzieciach?


lipcowe dziecko

lea Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

W odpowiedzi na:


Lea, skoro jesteś modem a nic o tym nie wiesz..


Ahimso, ja nie napisalam, ze nic nie wiem. Wroc prosze do mojego posta…
Wrecz napisalam w innym watku (oczekujace, lipcowki – tam najpierw poruszasz te sprawe), ze znam tresc tego priwa. Po prostu jako jedna z podpisanych pod nim osob (bo jestem w Team DI) uwazam, ze moge poprzec jego opublikowanie przez Ciebie i nie bedzie to nic nagannego.
Nie proponowalabym publikowania priwow od innych osob, ale skoro priw jest wg Ciebie anonimowy, a podpisany przez Team DI, jako jedna z jego potencjalnych autorek chyba moge powiedziec, ze nie mam nic przeciw publikacji, a nawet do niej zachecam?
Natomiast nie byl wyslany od razu publicznie, poniewaz dotyczyl prywatnego zwrocenia komus uwagi. Skoro jednak poruszasz te sprawe na ogole, a inni wysnuwaja wnioski (np. ze moderatorzy wykazaliby sie prymitywizmem, gdyby wyslali takiego priwa), jest wg mnie dobrym pomyslem, by go po prostu zacytowac, zamiast streszczac.

W odpowiedzi na:


mam pytanie, czy jeśli jest podpisane jako TEAM to czy nie wszyscy moderatorzy muszą być poinformowani o wysłaniu takiego „upomnienia”? Swoistej żółtej kartki?


I wlasnie tak bylo, o ile mi wiadomo. Mysle, ze w przeciwnym wypadku nikt by nie osmielil sie napisac jak napisal – ze popieraja to moderatorki i administracja. Bylo wlasnie tak, jak napisano Tobie w tym priwie.

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

No dobrze…więc jednak wiadomo kto i co:) Bo już myślałam, że to jakiś żart a moderatorzy nic o tym nie wiedzą.
Skoro autorzy się zgadzają więc zamieszczę posta.

Dodam, że nie zgadzam się z FORMA bo dla mnie jest to zaowalowana, bardzo ładnie napisana groźba:( I nadal nie wiem, tak na serio za co? Za ostatnią wymianę zdań z kotuś? Za to, że Olnija już mnie nie lubi;) i wg Niej skrzywdziłam jej przyjaciółke kotuś? Za to, że jest modem i może mnie zablokować? Zresztą zamieścilam odnośnik do tej dyskusji. Można poczytać co i kto mówi! I zachęcam!


lipcowe dziecko

olinja Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

W odpowiedzi na:


Skoro autorzy się zgadzają więc zamieszczę posta.


nie widzę tego posta
tu go zamieszczasz czy moze gdzieś indziej, prosze o link

Ja i tupot małych stóp

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczam treść

Za porozumieniem i zgodą autorów:

ahimso,
zgodnie z zarzadzeniem administracji forum, zmuszone jestesmy udzielić Ci upomnienia.
Każdy z moderatorów sledzi Twoje wypowiedzi i niestety Twoja postawa wobec koleżanek jest nie do przyjęcia – niejednokrotnie naruszyłas zasady netykiety i zwykłej kultury obrażajac swoimi wypowiedziami koleżanki. Momentami odnosimy wrażenie, ze celowo to robisz bawiac sie kosztem innych.

Po każdym Twoim agresywnym poscie pojawiaja się komentarze użytkowniczek Forum jasno okreslajace gdzie i co naruszyłas.
Ponieważ nie stosujesz się do tych uwag TEAM DI postanowił prosić Cię o powsciagliwosc od złosliwosci i agresji wobec koleżanek.

Naprawdę nie jest to potrzebne do wyrażenia swojego zdania.

Mamy nadzieję, że potraktujesz to upomnienie jako życzliwa uwagę.
Jednoczesnie informujemy że brak zmiany postawy będzie skutkować blokada konta.

TEAM DI

To cała treść.


lipcowe dziecko

julcia2 Dodane ponad rok temu,

Re: Zamieszczam treść

Bardzo grzeczne zwrócenie uwagi moim zdaniem. I to wszystko, myśle, że nie ma się co unosić tylko naprawdę zastanowić się co się pisze.

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Oczywiście. Już zamieściłam.


lipcowe dziecko

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

Tak, możesz już sobie poczytać.


lipcowe dziecko

efcia2004 Dodane ponad rok temu,

Re: Zamieszczam treść

ja tu nie widzę żadnego

W odpowiedzi na:


wymachiwanie pięścią.


jak dla mnie to zwykłe kulturalne upomnienie a nie wymachiwanie pięścią ubrane w piękne słowa.

Ewcia i Asiula (4.03.2005)

krzemianka Dodane ponad rok temu,

Re: uwaga CENZURA!!!!dów

wiesz co, ja jednak mysle, ze za caloksztalt
nie pamietam dokladnie, co i jak pisalas, ale kiedy widze Twoj nick, kojarzy mi sie jednoznacznie – z napastliwoscia i brakiem konkretnych argumentow..

Choc na lipcowym watkuuu oczekujacym wydajesz sie zupelnie inna osoba (czytam z sentymentu) – czyli potrafisz byc mila. Szkoda tylko, ze tak rzadko sie od tej strony pokazujesz.

krzemianka Dodane ponad rok temu,

Re: Zamieszczam treść

Jestem sklonna Twoje przewrazliwienie i przesadzanie zrzucic na karb hormonow.
Bo tylko one moga wytlumaczyc Twojego posta glownego w tym watku, pelnego wykrzyknikow jako reakcje na priva od modow.

Ech…

Znasz odpowiedź na pytanie: uwaga CENZURA!!!!dów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecam
chusteczki nawilżane Biedronka (zielone)
Polecam bardzo chusteczki nawilżane Biedronka - te zielone. są dobrze nawilżone, nie wysychają, mają delikatny niedrażniący zapach, no i przystępną cenę (4,99 zł za opakowanie). Ja jestem z nich bardzo
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Czy macie może Callanetics na DVD?
Poszukuję własnie tej płytki z ćwiczeniami ....jeśli któraś ma i może mi przegrać (Odpłatnie oczywiście) to byłabym wdzięczna... Pozdrawiam Kasia i ...[img]http://test.roger4.net/~jorzel/kubusio/kubusio.jpg[/img] Dominik 16.12.1996/Kubuś 24.07.2003
Czytaj dalej