halo halo młode mamy z Torunia

Zapraszamy na bezpłatna konferencję z cylku „Akademia MamaPyta.pl” jaka odbędzie się 23 maja w Centrum Konferencyjnym BIZNES PARK, Grudziądzka 110 ? 114, Toruń

Podczas konferencji poruszymy takie tematy jak:

ABC ciąża i poród (badania w ciąży, aktywność fizyczna i seksualna w ciąży, odżywianie i pielęgnacja w ciąży, jaką szkołę rodzenia wybrać, poród rodzinny ? co to właściwie znaczy, rodzić z doulą?, cesarskie cięcie, poród domowy, wertykalne pozycje porodowe, psychologia ciąży itp.)
Standard okołoporodowy ? nowe prawa przyszłych mam
Woda w diecie karmiącej mamy
Suplementy w ciąży ? pomoc dla mamy i dziecka
Mleko matki jest najlepsze ? czyli o karmieniu noworodków i niemowląt (problemy z laktacją, pozycje do karmienia piersią, dieta mamy karmiącej piersią, karmienie piersią, a alergie, mleko matki ? naturalna szczepionka, woda, a laktacja, karmienie sztuczne ? mleko modyfikowane, rozszerzanie diety dziecka)

Podczas spotkania wystąpi Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta NDT-Bobath, konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

W przerwie konferencji zaplanowaliśmy:

pokaz wiązania chust
pokaz masażu Shantala niemowląt
bra-fitting, czyli jaki ja właściwie mam rozmiar? ? warsztat dopasowania staników
pokaz niemedycznych technik mogących ułatwić poród z zastosowaniem między innymi piłki, szala rebozo

Czas trwania: 12:00 – 15:30

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie na stronie internetowej i przesłanie formularza zgłoszeniowego.

1 odpowiedzi na pytanie: halo halo młode mamy z Torunia

atoar Dodane ponad rok temu,

Prośba do wszystkich matek by kontrolowały swoje dziecko i chronły je na wizycie laryngologicznej, twoje dziecko może być zagrożone i upośledzane latami może mieć różne następstwa w dziecinstwie i w wieku dorosłym nie do zauważenia przez lata przy wychowaniu, nawet może być zwyrodnione,ponieważ firma T-Mobile robi nie legalne badania na dzieciach i młodzieży które mogą się przyczynić do trwałego upośledzenia.Dzieci mogą się źle uczyć mieć różne powikłania zdrowotne mieć upośledzony wzrok i nie ukończyć edukacji na odpowiednim poźiomie.Szczególną uwagę należy poświęcic podczas wizyty lekarskiej czy lekarz nie umieszcza głęboko w uchu małego przedmiotu w wielkości dwóch główek od zapałek bardzo słabo widoczne,jest to urządzenie elektroniczne które wykonuje firma w dachau dokł Telefunken na zamówienie firmy T-Mobile które to urządenie odbiera fale emitowane z stacji BTS i po przetworzeniu emituje do mózgu fale, które mogą wpływać na różne stany po osłabienie samopoczucia i koncetracji a nawet mogą zatrzymać akcje serca.

Znasz odpowiedź na pytanie: halo halo młode mamy z Torunia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
POMOCY, OGROMNY OBRZĘK NA USTACH PO UGRYZIENIU KOMARA LUB MESZKI :(
Jak w temacie, ugryzła mnie meszka lub komar, w usta na dole,chwilę czułam jak puchnie, następnie przestało i zaczęła mi puchnąć górna warga. Wygląda to strasznie, piecze i jest gorące.
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Truskawki
Zakupiłam i jem :Wow!::Wow!::Wow!: 15 zł za kilogram ale nie mogłam sie powstrzymać takie piękne, dorodne, słodziutkie... Uwielbiam
Czytaj dalej